Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Dokladnie gosc ma dobre ceny jeszcze ma sklep w jaworzu a ja mam sklep w jankowicach pod jego patronatem i mam takie same ceny a czasem cos taniej
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trudno podsc link bo diody kupilem w castoramie. I w zasadzie tylko jedne takie tam sa tak wasko ulozone ze byglada to w sposob taki chcby neon swiecil
  4. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie neon tylko diody
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja zrobilem cos takiego. Oprocz tego ze klamki swieca to dekor tez jest lekko podswietlony bialym (cieplym) swiatlem. Na zdjeciu wyszlo lekko zolte
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obstawiam ze termostat. Jesli tak sie dzieje. A czujnik jest 4 piniwy jak sie nie myle wiec jesli cos z nim nie tak to mozna go zdjagnozowac vag
  7. Andrzej moge ci mojego bryka podstawic do odkurzania ---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ---------- Hehe
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :doh:sory ściągnij tą czarną obudowę z wtyczki,a w białej wyciągnij zawleczkę fioletową i spróbuj złożyć do kupy bo te wszystkie przejściówki niech uj trafi:facepalm: Oki czyli ta po prawej na zdjeciu. Wiec bede potrzebowal ta przejsciowke bo moja wtyczka ma w srodku bolec a z rns to samo wiec bede musial zalatwic przejscie
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to ta po lewej wkladam do gps jesli mowimy o zdjeciu na ktorym sa wtyczki z wiazki z auta
  10. Hej hej ma ktos przejsciowke di anten moze z rns-e
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chlopie 20 ludzi ci mowi co masz zrobic czego jeszcze nie wiesz:facepalm: Wiem wiem ze pisza wszystko juz wiem tylko nikt nie napisal czy to napewno ta antena ktora jest na zdjeciu povorawej stronie. Bo nie chce niczego wyjarac.
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A wiec podczas pracy udalo mi sie wyciagnac i zrobic foti wtyczka z mojej instalacji po lewej to gps po srodku to niby to co musze podpiac i po prawej zwykla antenowa tak. ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Mala pomylka po prawej stronie ta co musze podpiac
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem wiem bo chcialem zdjecie dodac jeszcze bo wczesniej zapomnialem
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki czyli brakuje mi tego kabelka z ta cieniutka koncowka. I wtedy podlaczam to do tej anteny co w tej chwili wisi mi w powietrzu. ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- Ktos ma cos takiego moze do sprzedania
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze byc i jutro Oki cykne zdjecie jak znajde chwile. W mojej wiazce idzie antena gps potem pardzo podobna jakas antena no i ta tradycyjna. W rns mam tak jedno zlacze pod gps w rogu a po przeciwnym rogu sa 2 zlacza obok siebie do jednego z nich mam podlaczona antene ta zwykla blizej krawedzi radia. A te drugie mam puste i to jest pewnie te gdzie trzeba wpiac antene ta druga
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie potrafie z telefonu wyslac ci pw ze zdjeciem wiec wysylam jeszcze raz tu czy dobrze sie zrozumielismy.http://img.tapatalk.com/d/14/02/07/anasajaj.jpg Rychu dawaj foty czewonego furacza. Uwielbiam ten kolor Ps zaje..techniczny rysunek Dzieki za pochwale rysunku. Dla ciebie fota musze w sobote jeszcze zalizyc s4 zderzak na tyl jest w malowaniu
  17. Będzie z papryczkami ze słoika No dokladnie 2 czerwone sosy i popryczka. Do tego litr coli
  18. do zobaczenia wieczorem.
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie potrafie z telefonu wyslac ci pw ze zdjeciem wiec wysylam jeszcze raz tu czy dobrze sie zrozumielismy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.