Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Pany wracajac do coming home modul centralnej elektryki mam taki 8E0 907 279 E czy jest opcja bez wkladania dodatkowego urzadzenia zrobienie coming home? Czy niestety musze obejsc sie smakiem.
-
B6 DIVISION
Spoko dzieki za info sprawdze i moze znajde
-
B6 DIVISION
Zestaw wskaznikow tak i tam to gdzies znajde rozumie?
-
Spoty Katowice i okolice
Ja odpadam mam dzis golfa od mojej do zrobienia
-
B6 DIVISION
Pany czy ktos kojarzy temat ze wskazowkami zegarow. Podobno maja swiecic po przekreceniu stacyjki nie zalaczajac swiatel u mnie tak nie jest czy mozna zrobic tak jak byc powinno gdzie ewentualnie to zalaczyc. Podpowiecie?
-
B6 DIVISION
Oki dzieki jutro to zobacze
-
B6 DIVISION
Oki ogarne i zobacze co da sie zrobic jak cos bede pisal. A w ktorej grupie w vag sprawdzic jake jest mce
-
B6 DIVISION
Ahs czyli rozebrac drzwi zobsczyc jaki modol jest i ewentualnie potem cos myslec?
-
B6 DIVISION
Hm myslisz ze u mnie mozna by to zakodowac. nie wiem czy przypadkiem nie mam za starego auta.Jest na forum jskis opis jak to zrobic bo vaga mam moze bym sam sprobowal.
-
B6 DIVISION
Szóstka w totolotka dobre :-) Pany robi ktos moze coming living home. Czy ktos sie w to bawi jakis maly uklad sprzedaje bo chcialbym wyrezac sobie cos takiego??
-
B6 DIVISION
Wandej wyslalem pwkurfa mam jakiś blad nie mogę odpisać na pw:kwasny: Jarzmo jedno mam cxekamnna drugie a osłony niestety zostaje allegro:kwasny: Klocki ferodo 100zlWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Oki to jarzma biore napeeno dsj tylko znac jak bedziesz mial to odrazu zrobie przelew. A jak czasem bedziesz mial te oslony tez pisz. Wandej wyslalem pwkurfa mam jakiś blad nie mogę odpisać na pw:kwasny: Jarzmo jedno mam cxekamnna drugie a osłony niestety zostaje allegro:kwasny: Klocki ferodo 100zlWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Oki to jak bddziesz mial jarzma daj znac bo biore napewno. Wiec czekam na info i robie przelew. Co do oslon tez mozesz dac znac jak cos bedziesz mial.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie chcesz panie sprzedac tych 18Można to przemyśleć ale są na nich nowe nokiany (2kkm) także musiał bym liczyć za komplet jakieś 5kAha spoko to jak narazie przerasta moje mozliwosci.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie chcesz panie sprzedac tych 18
-
B6 DIVISION
Wandej wyslalem pw
-
B6 DIVISION
Napisz do hamera albo moze cos miec albo da namiar Na kogos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry :-)
- B6 DIVISION
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bry :-)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oklepane jak rotory Ale te każdy by chciał, za to rotory tylko Miron Ile pucek napisz pw
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No wiekszosc tam kladzie tez tak chciale ale okazalo sie zexmam skrzynke pod siedzeniem wiec dalem to tam. Na twoim miejscu sprawdzil bym czy nie masz czasem.
-
B6 DIVISION
Aha rozumie myslalem ze chodzi o tylne lampy zeby na diody przerobic.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jesli sie nie myle to te sprzego takie ze potrzeba taki trojzebny klucz tak. To ja odkrecalem kluczem do kontowki i poszlo latwo.
-
B6 DIVISION
Kaju wrzuc jakie foto albo napisz o co chodzi dokladnie bo nie czaje mam w tej albani jakies zacmienie
-
B6 DIVISION
I tak nie odczujesz roznicy wedlugmnie. A czegos takiego jak bezstratny pormat raczej nie ma zawsze sa straty.
-
B6 DIVISION
Panie a zapomniales o navi i telefonie w rns wiec wedlug mnie nie jest to za ta kase malo wydajny sprzet juz nie wspomne o kamerze itp Masz rację jest mnóstwo funkcji w Rns ale niestety za wszystko trzeba płacić No chyba ze ktos mial prawie wszystko. Ale i tak wolal bym powoli kompletowac wszystko i miec ori sprzet.Latwy i prosty w obsludze itp