Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany wracajac do coming home modul centralnej elektryki mam taki 8E0 907 279 E czy jest opcja bez wkladania dodatkowego urzadzenia zrobienie coming home? Czy niestety musze obejsc sie smakiem.
  2. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko dzieki za info sprawdze i moze znajde
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zestaw wskaznikow tak i tam to gdzies znajde rozumie?
  4. Ja odpadam mam dzis golfa od mojej do zrobienia
  5. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy ktos kojarzy temat ze wskazowkami zegarow. Podobno maja swiecic po przekreceniu stacyjki nie zalaczajac swiatel u mnie tak nie jest czy mozna zrobic tak jak byc powinno gdzie ewentualnie to zalaczyc. Podpowiecie?
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki dzieki jutro to zobacze
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki ogarne i zobacze co da sie zrobic jak cos bede pisal. A w ktorej grupie w vag sprawdzic jake jest mce
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ahs czyli rozebrac drzwi zobsczyc jaki modol jest i ewentualnie potem cos myslec?
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hm myslisz ze u mnie mozna by to zakodowac. nie wiem czy przypadkiem nie mam za starego auta.Jest na forum jskis opis jak to zrobic bo vaga mam moze bym sam sprobowal.
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szóstka w totolotka dobre :-) Pany robi ktos moze coming living home. Czy ktos sie w to bawi jakis maly uklad sprzedaje bo chcialbym wyrezac sobie cos takiego??
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej wyslalem pwkurfa mam jakiś blad nie mogę odpisać na pw:kwasny: Jarzmo jedno mam cxekamnna drugie a osłony niestety zostaje allegro:kwasny: Klocki ferodo 100zlWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Oki to jarzma biore napeeno dsj tylko znac jak bedziesz mial to odrazu zrobie przelew. A jak czasem bedziesz mial te oslony tez pisz. Wandej wyslalem pwkurfa mam jakiś blad nie mogę odpisać na pw:kwasny: Jarzmo jedno mam cxekamnna drugie a osłony niestety zostaje allegro:kwasny: Klocki ferodo 100zlWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Oki to jak bddziesz mial jarzma daj znac bo biore napewno. Wiec czekam na info i robie przelew. Co do oslon tez mozesz dac znac jak cos bedziesz mial.
  12. A nie chcesz panie sprzedac tych 18Można to przemyśleć ale są na nich nowe nokiany (2kkm) także musiał bym liczyć za komplet jakieś 5kAha spoko to jak narazie przerasta moje mozliwosci.
  13. A nie chcesz panie sprzedac tych 18
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej wyslalem pw
  15. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz do hamera albo moze cos miec albo da namiar Na kogos
  16. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka :-)
  17. Oklepane jak rotory Ale te każdy by chciał, za to rotory tylko Miron Ile pucek napisz pw
  18. No wiekszosc tam kladzie tez tak chciale ale okazalo sie zexmam skrzynke pod siedzeniem wiec dalem to tam. Na twoim miejscu sprawdzil bym czy nie masz czasem.
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aha rozumie myslalem ze chodzi o tylne lampy zeby na diody przerobic.
  20. Jesli sie nie myle to te sprzego takie ze potrzeba taki trojzebny klucz tak. To ja odkrecalem kluczem do kontowki i poszlo latwo.
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju wrzuc jakie foto albo napisz o co chodzi dokladnie bo nie czaje mam w tej albani jakies zacmienie
  22. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I tak nie odczujesz roznicy wedlugmnie. A czegos takiego jak bezstratny pormat raczej nie ma zawsze sa straty.
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie a zapomniales o navi i telefonie w rns wiec wedlug mnie nie jest to za ta kase malo wydajny sprzet juz nie wspomne o kamerze itp Masz rację jest mnóstwo funkcji w Rns ale niestety za wszystko trzeba płacić No chyba ze ktos mial prawie wszystko. Ale i tak wolal bym powoli kompletowac wszystko i miec ori sprzet.Latwy i prosty w obsludze itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.