Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany galaxy s4 do sprzedania mam nówka sztuka wczoraj odebrany z salonu
  2. Pany galaxy s4 do sprzedania mam nówka sztuka wczoraj odebrany z salonu
  3. Siemka
  4. Brałem kilka turbin z okolic Wodzisławia wszystkie chodzą da tej pory. Napisz pw do mnie to jutro namiar ci przesle.
  5. Używany jakieś 7 miesięcy gość auto sprzedał a gwint chce sprzedać osobnohttp://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-ta-technix-i4883314793.html Tak to wygląda na allegro Pozdrawiam Odpuść sobie ten gwint. Hamer ci załatwi pożądany
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i takie rezanko tez można spotkać i ruda go nie bierze hehe nie ma to jak kawał plastiku
  7. Bry do kogo na kawę wpaść bo jestem w kato Aktualnie w prokuraturze montaż GPS
  8. A masz jeszcze coś innego? Do długości 315 mm wejdzie wszystko. Podaj cenę nowego np S4 80 Ah 315/175/175Tomku dam znać na pw oki
  9. Owszem, tylko jest zasadnicza różnica, czy ma obcierać o nadkole czy o błotnik. W tym drugim przypadku może dojść do uszkodzenia opony... Pucek mi to lotto kto na jakiej gumie jeździ, ja wolę bez Hamer nie ma wogole obcierac wiec trzeba to ogarnąć dobrze.
  10. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pomoze ktos panowie odnośnie ustawienia rozrzadu jak najlepiej ma być
  11. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry z rana. Mam pytanie jak najlepiej ustawić rozrząd na 0 czy może -1 czy może coś na pusie jak jest najlepiej ?
  12. Tomek jeśli ten jest nie bardzo to załatwimy inny bez obaw ten wydawał mi się najlepszy.
  13. Ja chciałem 235 ale bardziej martwił o mnie to czy gdzieś nie będzie ocierac itp. Spalanie się i tak nie będzie różnic a jak założę kpl na tył i przód 235 będzie myślę oki. Ps tomek był po aku bo twojego wy nie włożył podobno
  14. 235 masz tył na 9.5 spoko gleby to nie będę miał najniżej tak jak ty mam tył przód mam trochę wyżej ale musze obniżyć. A zastanawiam się nad 235 bo nie chce żeby rant felgi wystawal jakoś sporo. Rozumie ze tobie cos tam wystaje.
  15. Secio ja mam u siebie na tyle 235/35/19 na feldze 9.5" ET 35 A masz jakąś fotę jak to wygląda? Bo ja będę miał i tył i przód 9.5 chodzi mi tylko czy ci nie ociera o nadkola bo mam dylemat czy kupić 225 czy 235.
  16. wiem wiem głównie chodzi mi o to czy będzie gdzieś przycierać
  17. Ludziska potrzebna opona 235/35/19 może być rozcięta zużyta itp nie ważne jaka potrzebuje zęby przymierzyć. bo 225 wiek jak leży na 9,5 cala a 235 nie wiem i chciałbym zobaczyć. Jak ktoś ma to proszę o kontakt.
  18. Ludziska potrzebna opona 235/35/19 może być rozcięta zużyta itp nie ważne jaka potrzebuje zęby przymierzyć. bo 225 wiek jak leży na 9,5 cala a 235 nie wiem i chciałbym zobaczyć. Jak ktoś ma to proszę o kontakt.
  19. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    coś na dobry sobotni humor jedziemy
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co wiem dot 5.1 nie obsorbuje wody wiec nie nadaje się do auta. A poza tym ma zbiorniku pisze chyba że masz nalać dot 4 no chyba ze to chcesz do motoru wlać to oki. Jeśli się mylę to mnie poprawcie
  21. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nie ma kto jakiejś zużytej jednej opony 235/35/19 potrzebuje założyć na falę żeby zobaczyć jak wygląda przy 9.5 cala i czy gdzieś nie ociera. Chyba ze ktoś ma foto to proszę na pw
  22. No to d*pa sprawdzę jutro co mam to ci dam znać najlepiej napisz mi pw co nie zapomnę
  23. Tam gdzie reklamuje powinni dać ci cos na zastępstwo. Przynajmniej u mnie tak jest w sklepie.
  24. Komplet przód wymieniałem chyba 3 lata temu. POszły górne wahacze i dól delikatnie też cos tam się luzuje. Zrobiłem z 70 tysi na tym... Jaki ten gwint? Dawaj szczegóły na PW. Ja ma na Lmi zrobione 130 tys i nic nie widać jeszcze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.