Treść opublikowana przez secio84
-
B6 DIVISION
Pany galaxy s4 do sprzedania mam nówka sztuka wczoraj odebrany z salonu
-
Spoty Katowice i okolice
Pany galaxy s4 do sprzedania mam nówka sztuka wczoraj odebrany z salonu
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Taniego nie ale dobrego tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Brałem kilka turbin z okolic Wodzisławia wszystkie chodzą da tej pory. Napisz pw do mnie to jutro namiar ci przesle.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Używany jakieś 7 miesięcy gość auto sprzedał a gwint chce sprzedać osobnohttp://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-b6-b7-ta-technix-i4883314793.html Tak to wygląda na allegro Pozdrawiam Odpuść sobie ten gwint. Hamer ci załatwi pożądany
-
B6 DIVISION
No i takie rezanko tez można spotkać i ruda go nie bierze hehe nie ma to jak kawał plastiku
-
Spoty Katowice i okolice
Bry do kogo na kawę wpaść bo jestem w kato Aktualnie w prokuraturze montaż GPS
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A masz jeszcze coś innego? Do długości 315 mm wejdzie wszystko. Podaj cenę nowego np S4 80 Ah 315/175/175Tomku dam znać na pw oki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Owszem, tylko jest zasadnicza różnica, czy ma obcierać o nadkole czy o błotnik. W tym drugim przypadku może dojść do uszkodzenia opony... Pucek mi to lotto kto na jakiej gumie jeździ, ja wolę bez Hamer nie ma wogole obcierac wiec trzeba to ogarnąć dobrze.
-
B6 DIVISION
pomoze ktos panowie odnośnie ustawienia rozrzadu jak najlepiej ma być
-
B6 DIVISION
Bry z rana. Mam pytanie jak najlepiej ustawić rozrząd na 0 czy może -1 czy może coś na pusie jak jest najlepiej ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomek jeśli ten jest nie bardzo to załatwimy inny bez obaw ten wydawał mi się najlepszy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chciałem 235 ale bardziej martwił o mnie to czy gdzieś nie będzie ocierac itp. Spalanie się i tak nie będzie różnic a jak założę kpl na tył i przód 235 będzie myślę oki. Ps tomek był po aku bo twojego wy nie włożył podobno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
235 masz tył na 9.5 spoko gleby to nie będę miał najniżej tak jak ty mam tył przód mam trochę wyżej ale musze obniżyć. A zastanawiam się nad 235 bo nie chce żeby rant felgi wystawal jakoś sporo. Rozumie ze tobie cos tam wystaje.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Secio ja mam u siebie na tyle 235/35/19 na feldze 9.5" ET 35 A masz jakąś fotę jak to wygląda? Bo ja będę miał i tył i przód 9.5 chodzi mi tylko czy ci nie ociera o nadkola bo mam dylemat czy kupić 225 czy 235.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem wiem głównie chodzi mi o to czy będzie gdzieś przycierać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ludziska potrzebna opona 235/35/19 może być rozcięta zużyta itp nie ważne jaka potrzebuje zęby przymierzyć. bo 225 wiek jak leży na 9,5 cala a 235 nie wiem i chciałbym zobaczyć. Jak ktoś ma to proszę o kontakt.
-
Spoty Katowice i okolice
Ludziska potrzebna opona 235/35/19 może być rozcięta zużyta itp nie ważne jaka potrzebuje zęby przymierzyć. bo 225 wiek jak leży na 9,5 cala a 235 nie wiem i chciałbym zobaczyć. Jak ktoś ma to proszę o kontakt.
-
B6 DIVISION
coś na dobry sobotni humor jedziemy
-
B6 DIVISION
Z tego co wiem dot 5.1 nie obsorbuje wody wiec nie nadaje się do auta. A poza tym ma zbiorniku pisze chyba że masz nalać dot 4 no chyba ze to chcesz do motoru wlać to oki. Jeśli się mylę to mnie poprawcie
-
B6 DIVISION
Pany nie ma kto jakiejś zużytej jednej opony 235/35/19 potrzebuje założyć na falę żeby zobaczyć jak wygląda przy 9.5 cala i czy gdzieś nie ociera. Chyba ze ktoś ma foto to proszę na pw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to d*pa sprawdzę jutro co mam to ci dam znać najlepiej napisz mi pw co nie zapomnę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tam gdzie reklamuje powinni dać ci cos na zastępstwo. Przynajmniej u mnie tak jest w sklepie.
-
Spoty Katowice i okolice
Komplet przód wymieniałem chyba 3 lata temu. POszły górne wahacze i dól delikatnie też cos tam się luzuje. Zrobiłem z 70 tysi na tym... Jaki ten gwint? Dawaj szczegóły na PW. Ja ma na Lmi zrobione 130 tys i nic nie widać jeszcze.