Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. podziekował
  2. ludziska czy u was tez tak jest ze jak wchodzicie w temat to zawsze macie pierwsza stronę a nie tak jak kiedyś było ze ta na której żeście skończyli????? podpowiecie gdzie to zrobic
  3. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podrzuć jakieś głębsze info na PW? Dobry jesteś podrzuć jakieś głębsze info na PW? Dobry jesteś on w ogóle jest z innej planety , jakieś poroży mu w aucie wyrosło , i znaczek jakiś czerwony do Audi w ogóle nie podobny :grin: [emoji14]olew: czopek, Ty chyba dawno nie miałeś nic ciepłego w ustach, urlop masz na plebanii? skrobnij mi jutro PW do południa, mam zamki w garażu, bo będę zmieniał, to Ci napisze jaki numer mam, u mnie umarły wszystkie poza moim BTW, łapta stary ale zacny numerek, aż mi się na wspomnienia wzięło... ta wersja niszczy wszystkie pozostałe Kaju a co tobie z zamkami się stało. Wszędzie styczniki poszły się jeb....c naciepane z GT-I9195 Nie odryglowuje po wyjęciu kluczyka ze stacyjki i prawa strona straciła komunikację z FISem.Wysłane z mojego SM-T535 A no to faktycznie lipa u mnie wszystko oki tylko stycznik padł i lampy się nie zapalają naciepane z GT-I9195 Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  4. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  5. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  6. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masakra te ceny z kosmosu mają dobrze z mi udało kupić to wszystko za pół ceny naciepane z GT-I9195
  7. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli ile taka ramka żebym wiedział ze mam uważać na zderzak naciepane z GT-I9195
  8. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podrzuć jakieś głębsze info na PW? Dobry jesteś podrzuć jakieś głębsze info na PW? Dobry jesteś on w ogóle jest z innej planety , jakieś poroży mu w aucie wyrosło , i znaczek jakiś czerwony do Audi w ogóle nie podobny :grin: [emoji14]olew: czopek, Ty chyba dawno nie miałeś nic ciepłego w ustach, urlop masz na plebanii? skrobnij mi jutro PW do południa, mam zamki w garażu, bo będę zmieniał, to Ci napisze jaki numer mam, u mnie umarły wszystkie poza moim BTW, łapta stary ale zacny numerek, aż mi się na wspomnienia wzięło... ta wersja niszczy wszystkie pozostałe Kaju a co tobie z zamkami się stało. Wszędzie styczniki poszły się jeb....c naciepane z GT-I9195
  9. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki właśnie to rozbieram u mnie po malowaniu padł stycznik przed malowaniem działał. Wiec może kwestia wyczyszczenie. Ale przypomnę się naciepane z GT-I9195
  10. A ja w domu :-) wyciągam zamek z drzwi naciepane z GT-I9195
  11. Pany nie macie kto zamka na sprzedaż od kierowcy bo mi stycznik przestał działać. naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy zamek z b7 pasuje do b6 bo mój przestał działać to znaczy stycznik przestał działać i ewentualnie nr takiego zamka jak by kto miał od kierowcy naciepane z GT-I9195
  13. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol co to daje tak z ciekawości bo już gdzieś coś takiego oglądałem ale w ogóle nie jestem w temacie możesz mi pw napisać wyjaśniające. naciepane z GT-I9195 Ile za wnętrze do A avanta to jest?naciepane z GT-I9195
  14. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  15. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  16. Dobry :-) naciepane z GT-I9195
  17. No ale ważne ze jest oki naciepane z GT-I9195
  18. Hehe naciepane z GT-I9195 Czasem tak bywa złośliwość zeczy martwych naciepane z GT-I9195
  19. Aha no tam pracuje w tym sklepie mamy serwis i tez zakładam GPS w wolnych chwilach. A to dziś tam byłeś naciepane z GT-I9195
  20. Nie do końca mam na bazie remiksu sklep i kawałek warsztatu. naciepane z GT-I9195
  21. Ja chętnie o której arturooo naciepane z GT-I9195
  22. Ktoś dziś chętny na golonko albo kielbache :-) naciepane z GT-I9195
  23. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic kolego nie trzeba tylko te adaptery I soczewki ja płaciłem 200zl za kplnaciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.