Treść opublikowana przez secio84
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to dobrze że jeździ ale pewnie z odpaleniem problem. naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Ja nie odczulem różnicy pomiędzy gwintem a air jeśli chodzi o jazdę naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Na zimę ściągnięte naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Tak samo jak na gwincie tylko wyżej i bez zmartwień że gdzieś coś urwiesz naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma za co i tak nic wielkiego tam nie zrobiłem naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto ci kazał myć auto hehe w taki mróz:-) :-p naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Tak na szybko zrobione :-) naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Dzieki naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
A czym tu się chwalić jak zrobię to wrzucę:-) naciepane z kalkulatora S7
-
Naprawa zaczepu podłokietnika.
Super dzięki za odp też to spróbuję:-) naciepane z kalkulatora S7
-
Naprawa zaczepu podłokietnika.
Jak udało Ci się rozebrać górna część podłokietnika żeby ten magnes tam dać naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Tak sam robiłem wszystko tylko Kuba elektryke robił. Jeśli o chodzi o wygodę typu próg czy coś w tym stylu to bez stresu teraz :-) naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Zbieraj graty i też się zrobi naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Prawie efekt końcowy:-) naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak czy tak to jest opel czyli kolejny badziewie i problem jak się coś sp***doli:-( naciepane z kalkulatora S7
-
Audi A4 B6 w mało spotykanym kolorze LY3C
Zegary też już są naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej ludziska :-) naciepane z kalkulatora S7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale mi ma smak robicie tym kebsem. naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Szkoda kasy na jakieś mce wystarczy 10 min pracy i światła gotowe naciepane z kalkulatora S7
-
Spoty Katowice i okolice
Sprawdź go sobie sam. A jeśli chodzi o sprawdzenia w aso to w Rybniku masz na wodzislawskiej skode oni są autoryzowanym przedstawicielem Seata. Bo i części idzie kupić itp naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Ja ci nie polecę zamiennika ja nie mam Q a poleciał w 2 miesiące naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Tak czy tak nie polecam mogę jak ktoś chce odstąpić swoje 2 za darmo. Bo u mnie wpadly polosie z exeo naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Gsp spadło po 2 miesiącach normalnej jazdy nie polecam miałem na obie strony założone są 2 rodzaje ale różnią się tylko osłona niczym więcej. Koszt sztuka 170zl też potrafię zamówić i sprzedać ale nie polecam naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
Nic się nie zmieniło jedynie tyle wiem że a6 c6 ma te same wewnętrzne przeguby a przynajmniej 2.0 tdi naciepane z kalkulatora S7
-
B6 DIVISION
No d2s patrzyłem są tańsze ale mi to nie urządza bo przetwornice musiał bym zmienić bo raczej to nie pasuje naciepane z kalkulatora S7