Treść opublikowana przez Daviss7
-
malowanie dekorow (drewno)
no cena co powiedziałes to mnie zszokowała
-
malowanie dekorow (drewno)
ile za folie? to co to jest za folia?
-
Logo OOOO na grill od A3 lub innego
troche drogo. ale rob jak uwazasz. a nie myslales nad zmiana np. na czarny mat?
-
sposób na otwarcie maski?!!!
ale zamarzł czy co?
-
[ALL B6] Ukręcony gwint śrubek w oświetleniu tablicy rejestracyjnej
no wiec ja u siebie tez mialem ten problem... jadna srubke wykrecilem po duzych problemach. z druga juz nie dalo rady, poprostu zlamalem lampke. no wiadomo ze srubki nie dalo rady juz wykrecic, wiec w nowej lampce rozwiercilem wkretarka wieksza dziure i przykleiłem na klej ,,fix" to taki gwozd w płynie. i wszystko trzyma do dzisiaj
-
Logo OOOO na grill od A3 lub innego
nie bedzie! sam szukalem, i dzwonilem do paru sprzedajacych. na tył kupiłem, a przod bede malował.
-
wycieraczki bosch czy valeo???
a ja ostatnio zakupiłem Bosch Aero Twin, w dobrej cenie. z użytkowaniem nie wiem, bo jeszcze nie założylem
-
ori chlapacze w b6
kto nie patrzy na wyglad tylko na praktycznosc no to moze byc, ale mnie osobiscie to niee! nie mam, i nie chce mieć bo moim zdaniem brzydko to wyglada. taka moja opiniaa. oooo
-
malowanie dekorow (drewno)
dokladnie. duzo jest tego na forum ktore sa dobre, a ktore nie i jak sie z nimi zachowywac zeby dobrze trzymaly...
-
Manualne szyby z tyłu-informacja
no nawet B7 maja korby wiec nie ma co sie dziwic... kazdy pewnie drapie sie po glowie dlaczego tak jest
-
malowanie dekorow (drewno)
no ja tez chyba bym jednak wolal oklejac, a jak nie no to ori zakupic. z tym malowaniem to troche zachodu, a jak ktos nie umie to wgl...
-
[ALL B6/B7] Linka fotela kierowcy
rozejrzyj sie na aukcjach, a jak nie bedzie to gielda. a co do naprawy to zobacz jak to wszystko leci w drugim fotelu...
-
znaczki audi
ja mam taki Znaczek Audi na tył CZARNY MAT A4 S4 A3 S3 TT A2 (3744560769) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a przod musisz pomalowac bo nie ma oryginalnego w gril bo szukałem
-
S4 i hak holowniczy
a moze poszukaj w necie jakis warsztatow ze swoje okolcy ktore takie coś robią. zadzwon, zapytaj a noz bedzie to ciekawa cena... i nie bedziesz sie musial martwic ktory hak lepszy.
-
nakładki na pedały
ale chyba najlepiej czekac az ktos na forum wystawi, nieraz sa dobre rzeczy w dobrej cenie ale te nakładki co masz z allegro to niee
-
naklejki na klapie bagażnika
no to najwazniejsze ze dales rade. bedziemy wiedzic na przyszlosc jaka kupic, gdyby cos
-
Jakie Felgi 17 vs 18 co radzicie?
ja osobiście uważam ze czym wieksze koło tym samochod sie lepiej prezentuje... ale to tylko moja opinia. wydaje mi sie ze opona 215, na kolo 18' bedzie troche za wąska.
-
Co ile sprawdzacie ciśnienie w oponach ?
szkoda to jest umrzec wiesz, wydaje ci sie ze schodzi to sprawdzasz... ja tam zawsze na oko, jak widze ze jest maławo
-
naklejki na klapie bagażnika
praktycznie wszedzie stosuja 3M, bardzo dobrze trzyma...
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
kamerka jakaś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dołączam sie do kolegi życzeń Wszystkiego Najlepszego w nowym roku!
-
znaczki audi
tak samo jak kolega wyzej, bym radzil poszukac na gieldzie.
-
Kratki zderzaka, gril w czarnym polysku...
noo beny ladne wozidlo te lampy fajnie sie komponuja z tym czarnym grilem, i kolkami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
Kratki zderzaka, gril w czarnym polysku...
ja u siebie bede malowal dolny i gorny gril plastdipem w czarny mat, i kolka tez. a na tyl mam zakupione oryginalne kółka tez w czarnym macie. widzialem pae autek i fajne to wyglada