Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gacek81

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gacek81

  1. gacek81 odpowiedział(a) na gacek81 temat w Audi A4 B5
    ale jak panowie niechce polamac
  2. gacek81 odpowiedział(a) na rysland temat w Audi A4 B5
    Witam jezeli ktos zainteresowany mam komplet parktronika z sedana
  3. gacek81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam jak zdjac ta siatke z fotela z tylu na drobiazgi
  4. Witam kolegów, bardzo proszę o pomoc, kto posiada oryginalny hak bosal/wesfalia z Audi A4 B5 1.6 99r. lift bo jakiś baran 3 tygodnie temu przywłaszczył kostkę razem z tabliczką, prosiłbym o fotkę z danymi tabliczki moze sie uda znalesc, chyba że ma ktoś na sprzedaż to chętnie kupię, zdejmowałem zderzak do malowania, na fotkach przedstawiam model haka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1999513a9080c70a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5a50b0e1f2407b7.html
  5. gacek81 odpowiedział(a) na vega25 temat w Audi A4 B5
    Siemka posiadam z A4 B5 99r lift
  6. kompresja sprawdzana wyszla oki ---------- Post dopisany 06-04-2014 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 22:17 ---------- odświeżam zapytanie
  7. Witam bardzo prosze o pomoc przedstawie sprawe po koleji posiadam audi a4 b5 sedan z silnikiem 1,6 ANA problem wygladal nastepujaca auto kopcilo na bialo ,termostat siadl i gdy postalem chwile w korku moment palil na 3 gary zalewalo swiece ,bierze olej mechanik stwierdzil ze to uszczelniacze wiec podjalem sie naprawy w aucie zostalo wymienione; uszczelka pod glowica uszczelniacze olej kable swiece termostat rozrzad po wymianie wszystkiego silnik chodzi wzorowo ale dalej kopci na bialo bylem na przegladzie spaliny wyszly w normie a dodam jeszcze ze po remoncie wyszlo ze kable maja przebicia zostaly od razu wymienione ale niestety zostala zalana swieca i palil na 3 gary po wymianie wszystkiego juz na nowe tajle gdy odkrecilem korek od oleju smierdzialo benzyna auto dalej kopci na bialo wiec bardzo prosze kolegow o pomoc co moze byc przyczyna
  8. dokladnie jak pisze andzia883 mam podobnie poprostu sie zawiesza:wink:
  9. panowie chcialbym tu zalozyc sprezyny raczej gwint odpada za duzo jazdy w miescie i alus 17 doracie jaki komplet ?
  10. Witam panowie w poprzednim aucie vw golf III posiadalem taki sprzet: Wzmacniacz samochodowy JBL GTO2060 jeszcze do tego tuba jbl cs1204t radio pioneer deh-p6900ib mam zamiar to wrzocic do mojej a4 b5 z tad moje pytanie jakie wybrac do polki glosniki ewntualnie jakies moze macie lepsze pomysly co zamienic a co wsadzic
  11. Witam po przeczytaniu watku tez wolalbym te 4300 posiadam a4 b5 99 r po lifcie prosze o porade jakiekos zestawu niechce zakupic jakiejs podruby dzieki koledzy
  12. wielkie dziekli olaf:thumbup1:
  13. ok dodane:)
  14. panowie jutro dokoncze
  15. witam jak w opisie niedawno nabylem a4 b5 1,6 99 r modyfikacje na wiosne doradzcie koledzy jakie felgi i zawias cenowo umiarkowane:) [/url]http://s14.postimage.org/472pxsma5/P1030182.jpg' alt='P1030182.jpg'> Wyposażenie pojazdu: - climatronic - 4 poduszki powietrzne - ASR - ABS - ESP - EPC - elektryczne szyby - centralny zamek - halogeny - wspomaganie kierownicy - welurowa tapicerka - immobiliser - alarm - elektryczne lusterka - podgrzewane lusterka - elektrycznie regulowana wysokość świateł - oryginalne radio - szyberdach - parktronic - klimatyzacja - hak chyba wszystko:wink:
  16. tak bedzie to robil bez zdejmowania glowicy
  17. witam kolegow ja posiadam audi a4 1,6 ana 1999 po lifcie przebieg 174000 tys( o ile nie cofniety) i mam podobny problem tez puszcza dyma ale tylko na wolnych obrotach na postoju gdy ruszam a gdy jej depne nic mechanik powiedzial ze zaczniemy od uszczelniaczy zaworow wiec zobaczymy czy obejdzie sie bez zdejmowania glowicy prosilbym was o wasze opinie pozdrawiam
  18. Aktualnie posiadam AUDI A4 B5 1,6 1999R PO LIFCIE Jeszcze raz witam i pozdrawiam gacek81

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.