Treść opublikowana przez marcinch001
-
Sruba od gornych wahaczy
zrób zdjęcie tego ściągacza bo ciekawy jestem jak to wykombinowales :-) To zadna filozofia taki sciągacz , ja też sobie taki zrobiłem aktualnie nie mam fotek ale wzorowałem się na czymś takim .
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Ma juz wtrysk pośredni i bezpośredni ?
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Jak nowy .
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Wydaje mi się ze to są zwykłe zarówki , tylko tak zdjęcie wyszło ze wyglądają na białe .
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Kolego poczytaj sobie ostatnie 3 strony , wszystko Ci się rozjaśni . Gaz nie ma tutaj nic do znaczenia .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dystanse z otworem centrującym 57.1 A co tam pisać , zamawiasz i czekasz na części .
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Fajnie ze masz już spryski w zderzaku - jeden mod z głowy . Fajna zadbana sztuka .
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dystanse z tyłu 11 mm to eibach a te 15 to chyba dystom http://dystom.pl/pl/c/A4S4-B5%2C-B6%2C-B7/271 Też tak zrobiłem , czasami przy dużym obciązeniu tył czasami przytrze o wewnętrzne wygłuszenie ale o tylne nadkole błotnik nie zahacza .- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
W Niemczech to samo .- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Bardzo tanio , już się zapisałem czekam na akceptację- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nie ma nic ciekawego na allegro z bi xenonów . Ktoś kupował prawą i lewą lampę osobno - można je tak wypolerować żeby się nie różniły od siebie ?- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Czy jak się kupi bi xenon skrętny i nie zamontuje się modułu skrętu to czy będzie wywalać jakiś błąd ?- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Przycinasz i obejmą ściskasz .- Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo
Daj dystans 11mm na tył - eibach ma tanio na przód do 10mm- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Uważam ze sam bi xenon już wystarczy .- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To było do mateusztbg .- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Trzeba odkrecic tunel Gdzie kupowałeś swoje? ,bo chyba też niedawno wymieniałeś:-) U dzika z forum, polecam ma bardzo dobre ceny na Sachsy. Dwa tygodie temu zmienialem Z Ciekawości, ile płaciłeś u dzika za te amorki? Wymieniałeś coś jeszcze czy tylko same amortyzatory? Kolego na logikę krótsze sprężyny , krótsze odboje . Przecież pisałem Ci . Jak odkręcasz zawieszenie to pózniej nowe nakrętki i niektóre śruby .- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ciężko przeczytać 2-3 ostatnie strony .- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
To do mnie czy do LChris ? Do Ciebie . Ale te odboje dopiero wtedy kiedy bede zakladal amory 1be tak? Czy to juz musze zmieniac nawet do 1ba? Już musisz zmienić bo będzie siedział na odbojach .- A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
No niby za silnikiem jeszcze jakiś łańcuch jest xD To tak samo jak w 1.8t , jeśli nie hałasuje to nic nie rób . Co do wymiany oleju przy wymianie rozrządu to różnie z tym jest . Jak nie jesteś pewny i bagnet czarny to dla świętego spokoju sobie wymień .- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0863284B6PS&action=katalog&kat=72&x=15&y=15- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jeździ się normalnie,ponieważ mam je ciągle na aucie:-) szukam amorków 1BE i sie zastanawiam ktore wziac,ty już kupiles? Niby racja ,ale tutaj mam do tego jeszcze przekaźnik sterowania i wiązkę przewodów No właśnie ciekawe czy to jest w komplecie w sklepie getem . A nie wiesz ile popielniczka obracana kosztuje? Szukam na allegro ale ich stan jest mierny Daj numer części- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Niby racja ,ale tutaj mam do tego jeszcze przekaźnik sterowania i wiązkę przewodów No właśnie ciekawe czy to jest w komplecie w sklepie getem .- Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
To do mnie czy do LChris ? Do Ciebie . - Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM