Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. zrób zdjęcie tego ściągacza bo ciekawy jestem jak to wykombinowales :-) To zadna filozofia taki sciągacz , ja też sobie taki zrobiłem aktualnie nie mam fotek ale wzorowałem się na czymś takim .
  2. Ma juz wtrysk pośredni i bezpośredni ?
  3. Wydaje mi się ze to są zwykłe zarówki , tylko tak zdjęcie wyszło ze wyglądają na białe .
  4. Kolego poczytaj sobie ostatnie 3 strony , wszystko Ci się rozjaśni . Gaz nie ma tutaj nic do znaczenia .
  5. Dystanse z otworem centrującym 57.1 A co tam pisać , zamawiasz i czekasz na części .
  6. Fajnie ze masz już spryski w zderzaku - jeden mod z głowy . Fajna zadbana sztuka .
  7. Dystanse z tyłu 11 mm to eibach a te 15 to chyba dystom http://dystom.pl/pl/c/A4S4-B5%2C-B6%2C-B7/271 Też tak zrobiłem , czasami przy dużym obciązeniu tył czasami przytrze o wewnętrzne wygłuszenie ale o tylne nadkole błotnik nie zahacza .
  8. W Niemczech to samo .
  9. Nie ma nic ciekawego na allegro z bi xenonów . Ktoś kupował prawą i lewą lampę osobno - można je tak wypolerować żeby się nie różniły od siebie ?
  10. Czy jak się kupi bi xenon skrętny i nie zamontuje się modułu skrętu to czy będzie wywalać jakiś błąd ?
  11. Przycinasz i obejmą ściskasz .
  12. Daj dystans 11mm na tył - eibach ma tanio na przód do 10mm
  13. Trzeba odkrecic tunel Gdzie kupowałeś swoje? ,bo chyba też niedawno wymieniałeś:-) U dzika z forum, polecam ma bardzo dobre ceny na Sachsy. Dwa tygodie temu zmienialem Z Ciekawości, ile płaciłeś u dzika za te amorki? Wymieniałeś coś jeszcze czy tylko same amortyzatory? Kolego na logikę krótsze sprężyny , krótsze odboje . Przecież pisałem Ci . Jak odkręcasz zawieszenie to pózniej nowe nakrętki i niektóre śruby .
  14. Ciężko przeczytać 2-3 ostatnie strony .
  15. To do mnie czy do LChris ? Do Ciebie . Ale te odboje dopiero wtedy kiedy bede zakladal amory 1be tak? Czy to juz musze zmieniac nawet do 1ba? Już musisz zmienić bo będzie siedział na odbojach .
  16. No niby za silnikiem jeszcze jakiś łańcuch jest xD To tak samo jak w 1.8t , jeśli nie hałasuje to nic nie rób . Co do wymiany oleju przy wymianie rozrządu to różnie z tym jest . Jak nie jesteś pewny i bagnet czarny to dla świętego spokoju sobie wymień .
  17. http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0863284B6PS&action=katalog&kat=72&x=15&y=15
  18. Jeździ się normalnie,ponieważ mam je ciągle na aucie:-) szukam amorków 1BE i sie zastanawiam ktore wziac,ty już kupiles? Niby racja ,ale tutaj mam do tego jeszcze przekaźnik sterowania i wiązkę przewodów No właśnie ciekawe czy to jest w komplecie w sklepie getem . A nie wiesz ile popielniczka obracana kosztuje? Szukam na allegro ale ich stan jest mierny Daj numer części
  19. Niby racja ,ale tutaj mam do tego jeszcze przekaźnik sterowania i wiązkę przewodów No właśnie ciekawe czy to jest w komplecie w sklepie getem .
  20. To do mnie czy do LChris ? Do Ciebie .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.