Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Po co Ci takie palniki 8000k - nawet nie ma takich oryginalnych tylko pewnie jakieś podróby .
  2. Pokaż z boku , felga oryginalna - jakie parametry ?
  3. Wszystko można zamówić w jednym sklepie trzeba znać tylko nr części .
  4. Dokupić musisz odboje przód 77mm można takie znaleść , tył 100-110mm . Do tego nową śrubę centralną z nakrętką i pare innych nakrętek samo zabezpieczających .
  5. Ciśnienie było mierzone przed wyskoczeniem kontrolki a od tego czasu może coś się wydarzyło, że się zapaliła? Sprawdź jeszcze raz. motul jak najbardziej tylko 5W40 lub 0w40
  6. Tak pro kit eibach -30
  7. Jeszcze jedno zmień mechanika , który poleca Ci castrol .
  8. Wrzucaj eibach -30 i amorki s-line 1BE ja jeżdżę na takim zestawie i jest ok .
  9. Jak zakładasz eibach -30 to obowiązkowo amorki o skróconym skoku . Miałem eibach na amorkach 1BA i powiem Ci ze kiepsko się jezdziło - za bardzo bujało . Teraz mam eibach -30 i oryginalne amorki s-line 1BE
  10. Pokrywa rozrządu tez moze być zasyfiona więc jak robisz taką akcje to już lepiej wszystko sprawdzić - koszt uszczelki pod pokrywę ok 80 zł . Najlepiej kupić oryginalną i pamiętaj w niektórych miejscach trzeba dać sylikon .
  11. Jak chcesz zeby to dobrze hamowało to pakuj zestaw 320 lub 345.
  12. To zależy czy nie miałeś syfu , płukanka go zmiękcza i jak nazwa mówi - wypłukuje .Nie wszystko zleci ze starym olejem więc różnie to bywa .Bez sensu to zrobiłeś , trzeba było od razu wymienić rozrząd i miskę sprawdzić a po tem zalać nowym olejem .
  13. Jak z silnikiem nic się nie dzieje , normalnie chodzi to nie ma potrzeby czyścić . Po płukance od razu świeży olej .
  14. Ja zapłaciłem 450 zł
  15. Gaz nie ma tu nic do znaczenia jeśli chodzi o olej
  16. Kolego napisz jak to się dokładnie nazywa bo nie moge znalęźć takich samych jakieś inne środki wyskakują jak wpisuje ulter owalne 95x65 masz tu linka do sklepu http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/330jest to prawa i lewa koncówka, w wyborze długości zaznaczasz L i P Witam , również chce zmienić końcowki wydechu , mam pytanie . Jaką powinienem wybrać średnice kielicha montażowego ? a4 b7 2.0 BRD I przy okazji chcialem spytać czy zmiana samej końcówki ma wpływ jakikolwiek na dźwięk ? Czy wybrać końcówke z dyfuzorem czy bez i jaki wpływ ma dyfuzor a raczej jaką pełni role ? Co do kielicha to weż suwmiarkę i sobie zmierz po odcięciu starej końcówki jaką masz średnicę . sama końcówka nie zmieni Ci dzwięku silnika - to są tylko walory estetyczne :-) co masz na myśli końcówka z dyfuzorem ?
  17. Polecam Zimmermann sport
  18. Jurid white , ate ceramic
  19. 500-600 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.