Treść opublikowana przez marcinch001
-
Maź na bagnecie
Ja robie dziennie 10 km i nie mam zadnej mazi .
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Ja brałem do czyszczenia silnika k2 i daje radę .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Pamiętajcie tylko ze za twardośc zawieszenia w bardzo dużej mierze odpowiada amortyzator . Zawieszenie 1BE a 1BV rózni się tylko amorkiem a twardość w 1BV o wiele większa od 1BE
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Dawaj foty modów .Budowa silnika .
-
Turbo BFB
Wtryski od mocniejszej wersji cena ok 200 zł wywal katalizator zastąp go dowpipe ok 500 zł lekki program i masz 200 km i ok 300 NM
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
No teraz to piknie . Ja też u siebie nie dawno komorę silnika wymyłem bo nie lubie syfu .
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Jak masz ochronę zniżek to wstawiaj do serwisu i niech Ci zamówią zderzak z PDC , bo podejrzewam ze ubezpieczyciel zakwalifikuję zderzak do wymiany .
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
A masz ochrone zniżek ?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
co by tu mówić, prawda. A miało być tak pięknie w 2 osoby nie moglismy "bujnąć" auta a jakby przyciąć ori? ale to chyba byłoby druciarstwo ? ciul wie co za odboje u mnie siedzą bo auto było wyjątkową kozą i wiem ze amory juz byly wymieniane Mozesz przyciąć ale to działanie na krótką metę
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
A co ma gaz do oleju ?
-
jaki olej na dolewkę. Zaświeciła mi się kontrolka o niskim stanie
Kolego jak chcesz długo i bezawaryjnie jeżdzić to nie wymieniaj oleju co 30 tys tylko co max 12tyś . To taka dobra rada . Ja bym to wszystko zlał po uprzedniej płukance i zalał dobrym olejem LM lub millers 5W40 i oczywiście dobry filtr oleju np mann
-
Pęknięta sprężyna tył 1BE
Moze się mylę ale czy to jest 1BE czy 1BV to zawias jest niżej od podstawy o 20mm a nie jak piszesz 30mm te zawieszenie rózni się między sobą tylko innymi amorkami w 1BV są twardsze i górne elementy zawieszenia są wzmocnione .
-
Panowie Pomocy !
Jak temperatura wzrasta i opada to na pewno termostat do wymiany ,własnie te szarpanie moze być tym spowodowane najpierw wymień termostat . Jak masz możliwość to podłącz pod kompa i zczytaj błędy .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Eibach jest w miarę miękki jak naciśniesz maske to normalnie się ugina podejrzewam ze zawias siedzi na odboju co do tyłu to mozesz załorzyć coś takiego dodam tylko ze tylne są droższe . http://www.noweczesci.pl/odboj-amortyzatora-swag,c,0-151-32923576-415343/
-
Pęknięta sprężyna tył 1BE
Przód bedzie wyżej
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Tak tył też trzeba zmienić ale jest tego dużo , do przodu zamów sobie te które dałem Ci w linku .
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
Bardziej z olejem niektóre lubią brać .
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
tył w 1BA ma 135 mm a przód 100mm ja na przód kupiłem krótsze ok 75mm bo 1BE to -20 mm od seri a eibach to -30mm od seri http://kayaba.istore.pl/pl/odboj-vw-amort-p-passat-a4-96-meyle-1004120030.html?partner=1992
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Koniecznie to zrób bo przód bedzie leżał na tych odbojach z 1BA szukaj od zawiasu 1BE
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Fajne te rurki z tyłu .
-
AUDI A4 B7 2.0 BRD QUATTRO CZARNY SEDAN
Witaj jakie plany ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nikt się nie doczepił ze robisz to na ulicy . Ochrona środowiska- 1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Tylna dokładka jak najbardziej listwy zostaw tak jak jest . - [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka