Treść opublikowana przez koczo797k
-
dokładka zderzaka tył s4 opinie
Siemka przymierzam się do przeróbki zderzaka tylnego w mojej a4 b6. Znalazłem na allegro.pl "Dokładka zderzaka tył audi a4 b6 sedna i kombi" lecz zastanawia mnie jak zachowuje się ten materiał na słońcu i mrozie, może ktoś z was jeździ z taka dokładką i mógł by się podzielić wrażeniami oraz zdjęciami. link do ogłoszenia: http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-tyl-audi-a4-b6-sedan-i-avant-i4994499494.html Pozdrawiam.
-
Wykładzina bagażnika z kombi do sedana
ok, dzięki za odpowiedzi.
-
Wykładzina bagażnika z kombi do sedana
Siemka, szybkie pytanie czy wykładzina bagażnika z kombi pasuje do sedana? Pozdrawiam.
-
Stuknięcie podczas zduszenia samochodu
Siemka, już od dawna mam następujący problem: gdy nagle puszczę sprzęgło podczas zmiany biegów słychać głuche stukniecie w okolicach silnika i skrzyni to samo się dzieje gdy za szybko puszczę sprzęgło podczas ruszania i samochód zgaśnie. Co to może być? Pozdrawiam.
-
Gumowa linka pod zawieszeniem?
Tak jest to odpływ z wnęki wlewu paliwa. Pozdrawiam.
-
Wybor radia 2din.
Ja osobiście wybrał bym pierwszą opcję podobna do rns-510 więc będzie wyglądać bardziej oryginalnie. A poza tym według mnie lepiej poświęcić trochę jakości dźwięku dla większej ilości funkcji. Rozważ jeszcze oryginalne rns-510. Pozdrawiam.
-
Nietypowe zachowanie włącznika awaryjnych a4 b6
No niestety nie mam z kim zamienić na próbę A jest może jakiś sposób żeby sprawdzić go bez zamieniania?
-
Nietypowe zachowanie włącznika awaryjnych a4 b6
01332 - to samo tylko po stronie pasażera wymieniłem moduł i dalej to samo. Niemożliwe żeby dwa przewody naraz były przerwane. Gdyby nawet były poprzerywane kable to nie przestawał by mrugać.
-
Nietypowe zachowanie włącznika awaryjnych a4 b6
Siemka, Mój problem polega na tym że po zamknięciu drzwi samochodu i zablokowaniu zamków trójkąt awaryjnych nie gaśnie i zaczyna mrugać lecz po chwili (ok. 30s) gaśnie. Wiem że gdy mruga to pobierany jest prąd. Jest to denerwujący problem gdyż za każdym razem gdy zostawiam samochód na dłużej muszę stać przy nim i sprawdzać czy trójkąt zgasł. Błędy pokazane przez VAG: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-00 Single-Wire Operation 01331 - Shareware Version. To Decode all DTCs 80-00 Please Register/Activate 01332 - Shareware Version. To Decode all DTCs 80-00 Please Register/Activate Czasami w okolicach licznika słychać cykanie tak jakby jakiś przekaźnik lecz nie potrafię zdiagnozować który to. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
-
Chip box do 1.9 TDI 101Km avb
Zmieniłem decyzje jednak pomysł z dozbieraniem i zrobieniem tego porządnie jest dużo lepszy. Już się kontaktowałem z kolegą anderllh
-
Chip box do 1.9 TDI 101Km avb
ok dzięki za wypowiedzi
-
Chip box do 1.9 TDI 101Km avb
Chodzi ci o to żeby zrobić profesjonalnie nową mapę na hamowni?
-
Chip box do 1.9 TDI 101Km avb
Siemka zastanawiam się na zakupem chip box'u do moje a4 b6 1.9 TDI . Co o tym sądzicie? Czy ktoś z was jeździ na czymś takim i jak się na tym jeździ? Czy znacie jakiś inny sposób na zwiększenie mocy silnika do 300zł?
-
Pytanie. wymiana kanapy sedan na składaną
ok dzięki. Nie takie rzeczy się robiło
-
Pytanie. wymiana kanapy sedan na składaną
Siemka, wymieniał ktoś z was kanapę tylną na składaną w a4 b6 albo nie widział ktoś instruktarzu jak to zrobić?
-
Przerobka bi xenonu z europejskiego na angielski
Jeżeli jest to rozwiązane jak w b6 to w lampie koło odbłyśnika soczewki po zewnętrznej stronie będzie "wajcha" trzeba ją przestawić w dół albo w górę nie pamiętam i powinieneś mieś wtedy na ruch lewostronny.
-
Kilka pytań między innymi co to jest
ok dzięki.
-
Co to za felga na a7
Wzór felgi to 7375 (tak mi się wydaje)
-
Polerowanie dekorów
Ktoś już na forum polerował dekory aluminiowe w a5 ale nie pamiętam kto.
-
Kilka pytań między innymi co to jest
Siemka w mojej a3 8l asz znalazłem coś takiego (zdjęcie poniżej) słyszałem że to przyspiesza czas w którym samochód dmucha ciepłym powietrzem. Pytanie brzmi jak to się nazywa i czy można założyć coś takiego do mojej a4 b6 avb?
-
[B6 BKE] Radio Concert wyłącza się, nie działa podświetlanie.
czyli jeśli radio nie wyłącza cie się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki to najlepszym sposobem będzie podprowadzenie canów wtedy wszystko będzie jak należy.
-
[B6 BKE] Radio Concert wyłącza się, nie działa podświetlanie.
lepiej od tego plusa co mówiłem będzie podprowadzenie canów tu jest link: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/13949-all-b6-podlaczenie-can-z-zegarow-do-radia/ a jeżeli chcesz poprowadzić plus po postojókach jak mówiłem to: jeśli masz pakiet "światło" to dolutuj kabelek do "+" który idzie do podświetlenia kratek i podprowadź go do kostki iso w radiu i wepnij go w odpowiedni pin. Zanim zaczniesz to zajrzyj czy masz w kostce iso pin jeżeli nie to będziesz musiał kupić taki pin jak pozostałe które ją z kostce. jeśli coś niejasne to mogę ci wysłać na pw fotostory.
-
[B6 BKE] Radio Concert wyłącza się, nie działa podświetlanie.
aby podświetlenie przycisków działało musisz albo podprowadzić can'y jeżeli nie masz albo podprowadzić plus "po postojówkach" do tego pinu w radiu:
-
Pęknięte ucho - lampa tył
To może poszukaj takiego samego kawałka plastiku dotnij tak żeby masował i miał taki kształt jak ta zgubiona część i wtedy pospawaj. Innego wyjścia nie wiedzę.
-
Pęknięte ucho - lampa tył
a metalowy gwint masz?