minejtor_1

832 wyświetleń profilu

Osiągnięcia minejtor_1

Reputacja

1. Panowie, muszę wymienić środkowy wydech w moim 1.9tdi quattro AVF. Szukam na portalach ogłoszeniowych ale widzę tylko wydechy z 2.5 TDI. Będzie pasować?
  2. Chodziło mi o link do Allegro gdzie mogę zakupić te wężyki i jakie wymiary czy 4mm czy 3mm mogą być?
  3. Elo, możecie odświeżyć link do wężyków podciśnienia w AVF bo chcę zmienić wszystkie, ile metrów i jakie muszę wymiary muszę zakupić?
  4. Nie polecam sklepu, choć nie wiem czy w ogóle taką partyzantkę można nazwać sklepem. Złożyłem zamówienie 16.07.19 Po dwóch dniach otrzymałem maila z treścią „Chwilowy brak klocków. Dostępność około 25.07” Odpisałem, że poczekam ale pasowałoby chociaż przesyłkę zrobić Gratis. Sklep mi odpisał, że cena klocków nie była zaktualizowana na stronie i czy ma wysyłać klocki” Jak się okazało - nie chcą mi wysłać klocków, bo różnica w cenie +40 zł na niekorzyść sklepu (jak się okazuje cena nie była zaktualizowana). Teraz chcą 490 zł mimo iż zamówiłem za 450 ??‍♂️ Właściciel, straszny gbur - odpowiada na maile w taki sposób, może Pan wystawiać negatywne opinie, i zamówić towar gdzie indziej, a ja i tak nie zrealizuje Panu zamówienia po cenie jakiej Pan zamówił. Przestrzegam przed takim pseudo sprzedającym !!
  5. DEV - który zestaw będzie skuteczniejszy na przód do mojej A4 B6 i starczy na dłużej ? Gładki Zimmermann 320 mm do tego Ferodo DS performace - czy Zimmermann GT i Ferodo Premier.
  6. minejtor_1

B6 DIVISION

Andrzej104513 , mam kilka pytań odnośnie RNS E LED ale nie można wysłać Ci prywatnej wiadomości
  7. Panowie oferta przeniesiona do Działu „Forum Sponsorowane” tam aktualna część naszej oferty??
  8. Dzięki za opinię, Panowie super ceny na OLED'y Sony KD-55A1 9999zł KD-65A1 14999zł Szczegóły na priv
  9. Od dzisiaj start promocji Black Friday naprawde dobre ceny na produkty Sony zainteresowani pw
  10. panowie, jednak prosiłbym o pisanie na priv, ponieważ nie zawsze wchodzę na wątek, a jak dostaję priv to pojawia mi się powiadomienie
  11. info na priv, musisz podać więcej informacji, jaka to ma byc ps4? Slim czy Pro, z grą czy bez, 1 dualshock czy 2. Odpisz na priv, heja
  12. minejtor_1

Sony Centre

Witam, na forum jestem od kilku lat, ale ja nie o tym Pracuje w Sony Centre / czyli wszystko co związane z marką Sony, jeżeli planujecie zakup TV, Konsoli, Smartfona, Kamery, Aparatu, Kina domowego itd itp proszę pisać do mnie na pw, załatwię najniższą możliwą cenę dla klubowiczów, im więcej będzie chętnych tym lepszy rabat Proszę pisać w temacie albo na pw Hej
  13. Panowie jeżeli macie jakieś pytania odnośnie produktów i cen Sony, proszę pisać do mnie, Pracuje w Sony Centre, możliwe wysyłki za pobraniem, a także płatności przelewem, zakupy na raty, karta, gotówka. Proszę pisać co kogo interesuje, przygotuję specjalną cenę dla klubowiczów
  14. Panowie trzeba mi dzisiaj ogarnąć sprysk ksenonu , nowy posiadam tylko wymienić ?Ktoś się podejmie ? Tylko Lublin , pilne bo jutro wyjeżdżam?