Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Witam. Widzę same pytania i żadnych odpowiedzi. U mnie ten sam problem zaczął się po wymianie sprzęgła. 175000km. Niestety doświadczenie z marką Subaru, podpowiada mi ewidentnie centralny mechanizm roznicowy. W poniedziałek zmienię olej w skrzyni biegów i napiszę, czy coś się poprawiło. Jak objade chorwacje, też napiszę czy są zmiany. Pozdrawiam
  2. Post stary, ale zdecydowałem się dopisać. Opisane wibracje mogą występować od zużytych przegubów WEWNĘTRZNYCH, nie wyczujesz luzu na podnośniku. Po prostu przebieg i obciążenia robią swoje. (Teza potwierdzona przy naprawie policyjnej Insignii w ASO)
  3. dayd_4 odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    BEX quattro LPG STAG 225/45R17 Miasto, realnie 12L/100 LPG Trasa (Kraków - Wrocław non stop 180-240km/h) realnie 13L/100 LPG
  4. Witam. Panowie, miałem takie szarpanie w AJL quattro, podczas przyspieszenia. Zaczęło się po montażu LPG. Fortunę wydałem na strojenie, 3 razy zmieniono mi całą instalację LPG, w ramach gwarancji, aż do najmocniejszej konfiguracji STAGa. Nic nie pomagało. Przyczyna okazała się banalna: Zapetlanie wtryskiwaczy benzyny. Za niskie ciśnienie paliwa na listwie próbowały nadgonic wtryski, efektem było ich zapetlanie przy max obciążeniu i szarpanie, silnik z napędem chciał wyskoczyć z nadwozia. Pomogło odłączenie webasto od układu zasilania i wymiana filtra paliwa. Walczyłem z tym wiele miesięcy. Pozdrawiam
  5. Kolego, jak sobie cenisz te mocniejsze wtryski? (Do gregor)
  6. Kolego, życzę powodzenia i podtrzymania zapału. Mam identyczna wersje B5, pewnie razem na taśmie jechały. zainspirowales mnie, żeby tez ja pokazać. Muszę wrzucić co nieco. Pozdrawiam.
  7. Bzdura. Latasz, to turbo sie swieci. Załóż turbo timer i masz z głowy! Albo traktuj Audiczkę jak należy i schladzaj przed zgaszeniem.
  8. Witam. 1.8T q, 180KM Przez rok zrobiłem 50000km. Na lpg. Zaczynałem od BRC, po 3wymianach instalacji lpg w ramach gwarancji, stanęło na STAGu, na złotym redaktorze i bardzo wydajnych wtryskiwaczach hana. Wydałem fortunę na strojenie, Audi lata. Zużycie 11,5-13L./100km w trasie. Polecam STAGa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.