Treść opublikowana przez dayd_4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, co sądzicie o takich końcówkach wydechu? Ulter Fi 100
-
Czarna BEXA / MF B7 / Android
Ok. Jak coś, to mój przyjaciel ma warsztat lakierniczy.
-
Czarna BEXA / MF B7 / Android
Masz kogoś kto ci polakieruje te felgi?
-
Czarna BEXA / MF B7 / Android
Gratuluję auta! Ogarnięcie po poprzednim właścicielu, to zawsze droga przez mękę i wydatki, których nie widać. Później zostaje Ci czysta przyjemność z modzenia pod siebie. Powodzenia i wytrwałości!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Zdecydowanie! Służbowo korzystam z ich usług kilka razy w tygodniu. Robią mi kilka aut na tydzień. Jestem zadowolony, bardzo się starają, a do tego mają dobre ceny. Jak coś powoluj się na mnie
-
1.8T vs. 2.0TFSi | 250-300KM
Kolego @Unf, bardzo ciekawa kwestia i bogata w treść rozkmina. Ja krótko mówiąc wybrałem 1.8T BEX quattro, szwagier @HOLMATRO 2.0T BUL quattro. Żaden z nas nie zmienilby decyzji. Obydwa auta dają ogromną radość, obydwa wymagały przygotowania podstawowego, którego koszty są podobne. @HOLMATRO poszedł dwa kroki dalej, bo miał na to więcej "czasu". Oczywiście objeżdża mnie, ale też, jak wykazał wyżej - nie małym kosztem. Każdy z nas miał trochę inny budżet na starcie i inne priorytety, stąd takie decyzje. Jak szukasz wersji pod siebie, czasem z czegoś rezygnujesz, żeby dostać coś innego. Finalnie, czy to będzie 1.8T czy 2.0T, jak kupisz auto w wyposażeniu blizszemu twojemu sercu, koszty podniesienia mocy będą w gruncie rzeczy podobne, za to radość z posiadania wymarzonych smaczków - bezcenna i tylko twoja. Pozdr.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Cześć. Zwróć uwagę na zdjęcia, szybę kupiłem już z tym dynksem na lusterko, więc, folia poszła na zewnątrz dynksa, skalpelem ją podciąłem tylko wokół. Reasumując, uchwyt lusterka jest w szybie, przyklejając folię, trzeba wyciąć kółko. Pozdro!
- B7 Crew
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
i co kolego było przyczyną?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki. Pompeje niestety nie dojechały, na ten moment rozglądam się za '18, nie mogę się zdecydować. Bardziej chciałbym pójść w sport niż Tuninng. Najlepiej coś w stylu ROTA. Na pewno musi to być coś wyjątkowego.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jeszcze ostatnia zmiana, do kompletu: Grill Honeycomb. Teraz mamy kompletny przód.
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Mogła paść cewka zapłonowa.
-
"TIP - sztywny dolot". Co jak z czym się je.
Hej. Powiedz @-Mistrzu-, jak sytuacja wygląda dzisiaj, po montażu TIPa i ew. innych modyfikacjach? Polecasz? Pozdro.
-
Podniesienie mocy BEX Q.
Hej. No i jak tam kolego, tytułowe "podniesienie mocy bex q"? Bo czytam z zaciekawieniem, a tu temat się urywa. Napisz co tam podziałałeś i jakie finalnie przyniosło to efekty. Pozdrawiam!!
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
A tak oto wyglądała próba dogonienia BEXem tych 331KM @HOLMATRO:
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzisiaj poświęciłem 3 godziny na wymianę szyby, wraz z ofoliowaniem nowej. Stara była oryginalna, niestety podczas mycia - co zdarza mi się często - zahaczyłem o pióro wycieraczki i wypiąłem je, strzelając ramieniem w szybę!!!! ... a była oryginalna. No cóż. Bywa. Przynajmniej okleję sobie folią od środka. Folia poszła 5 cm niżej. musi być cieeeeemno w szoferce- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ostatnio poszły zderzaki do odświeżenia i wyczyściłem błoto z pod listew drzwiowych (update w pierwszym wątku): Bardziej wnikliwi dostrzegą, że brak jest intercoolerów - miał być montaż FMIC, niestety zestaw montażowy od FMIC.PL zupełnie nie pasował. Jako, że nie jestem fanem rzeźbiarstwa w g.wnie, odpuściłem kombinacje. Wyczyściłem oryginalny układ dolotowy i poskładałem z powrotem. Odkładam temat FMIC do jesieni. Z tym, że najpierw będzie wizyta w VAG-TUNE, w celu ustalenia szczegółów doboru możliwie najlepszych rozwiązań podniesienia mocy w moim egzemplarzu. i polerowanie.- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki @Łoszo Felgi to Oryginalny Rotor 9Jx'19 ET33, dzięki uprzejmości @HOLMATRO. Mam prośbę: Jakbyś mógł w swojej wypowiedzi, (tam, gdzie wrzuciłeś zdjęcie swojej furki), usunąć cytowanie mojego postu. Bo cały pierwszy post wrzucił się drugi raz, jak go zacytowałeś i zrobił się bałagan. Dzięki;)- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki. Masz rację, koła są piękne. Niebawem wpadną Pompeje, dlatego mierzyliśmy jak to powinno przypasować. Parametry będą identyczne. Pozdr.- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Specjalnie dla ciebie zdjęcia z wczoraj: Może być?- A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Widzę bardzo dużo zacięcia i bardzo dużo wykonanej pracy. Efekt jest super, S-line robi mega robotę, pompei 1 klasa. Tak trzymaj, Grzmiąca!