Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. @kamelus_ zainspirowała mnie twoja Obłędnie to wygląda.
  2. Hahahaha Dopiero zobaczyłem wasze odpowiedzi. Zaraz odpale kompa i wrzucę ?
  3. Panowie: @HOLMATRO, @Gremlin0209, @FroS-t, @kamelus_, @_małyTM_, @MichałA4, @OficeR, @Adam87, @Rob@k @marky2552, dziękuję wam, za wszystkie sugestie i podpowiedzi, w temacie zakupu felg. Temat się rozwiązał. Namówił mnie (jak zawsze, tylko do złego) @HOLMATRO, mam nadzieję, że tym razem, nie będę żałował. Kupiłem, są felgi Podpowiem, że 19 Jak obstawiacie, co kupiłem???????? oto fotka palety:
  4. Dzięki. Autostrada i to nie daleko przed Polską, jakby celowo, dla polaczków co cisną bo już są blisko domu W każdym razie ja się nabrałem. A światłem walnęło po oczach czerwonym, że hej!!!
  5. Było ograniczenie, ale wyjątkowo je olałem, prosta droga na 3 kilometry, godzina 3 w nocy, nikogo na trasie, żadnego niebezpieczeństwa, więc olałem ograniczenie. Dam wam znać co przyjdzie.
  6. Rób szary (6), na ciemnym Rotorze będzie go widać jak złoto, kto się zna, będzie wiedział o co chodzi. Wszelkie krzykliwe kolory, to niech do Hondziawek wpadają, czy Golfów 3
  7. dayd_4 odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Żeby przepustnica była otwarta.
  8. Na razie wolę nie myśleć ile przyjdzie, ale przekroczone było chyba 40. Zobaczymy, na pewno nie będzie mało.
  9. Panowie, Sprzedałem chyba więcej opon w swoim życiu, niż mam włosów na głowie. Jedyne, co mogę powiedzieć na pewno, to to, że do każdego człowieka, można (należałoby!!!), dobrać opony indywidualnie. Każdy z nas, to inna jednostka, inne preferencje, inne auto (choć niby takie same, jak kolegi z forum), inne drogi, inne umiejętności, inna masa własna, inny budżet. ETC. Książkę można by o tym napisać. Serio Jeżeli chcecie dobrać dobre opony, do własnych preferencji, zapraszam was, odwiedźcie najbliższy, poważny serwis stricte oponiarski i porozmawiajcie z doradcą. Poswięćcie na gadkę pół godziny, może 40 minut - wymęczcie sprzedawcę, dotknijcie produktu. W ten sposób nabędziecie wiedzy, która otworzy wam oczy na to, jak wiele zależy od tego, jaką decyzję w tym aspekcie podejmiecie Gdyby każdy kierowca poważnie dobrał opony do własnych preferencji - uwierzcie mi - jeździło by się bezpieczniej, mielibyśmy mniej śmierci na drogach. P.S. jeśli macie pytania w tym aspekcie, piszcie PRIV. Pozdr.
  10. dayd_4 odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak cię to jara, to idź tą drogą, spełniaj marzenia i czerp z tego radość!!!! Jeżeli masz inny silnik w swoim Audi, niestety, nie oczekuj takiego efektu (nie dot. V8) 3maj się !!!
  11. dayd_4 odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Ciepły silnik, gaz do podłogi, aku. naładowany, wszystkie świece wykręcone, powtarzasz czynność 3 razy.
  12. dayd_4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jasiek ochłoń!!!!! Zanim kupisz coś większego, pomyśl o tych wszystkich super sprawnych wozach, co przegląd rejestracyjny mają za flaszkie whiskey, które będą za tobą deptać po heblach, na super równych drogach "dolnego śląska"... Szkoda kręgosłupa i zderzaka, o garneniu nie wspominając...
  13. Panowie, tak z innej beczki: Ogarnąłem Niemcy i z powrotem w weekend, 1850km łącznie. Pochwalę się, choć to oczywiście powinna być norma: Wyjeżdżając miałem prawie max oleju. Trasa, to 8 godzin, stałej prędkości około 4000 obr./min. non stop, jedna przerwa na tankowanie, kawę i siku. Na miejscu, w Munster sprawdziłem stan, żadnego ubytku, dolałem 100ml. profilaktycznie, żeby zrobić max. stan na powrót. Trasa z powrotem- tak samo 8 godzin non stop, z jednym tankowaniem i jednym Mc Donald's, bez gaszenia , średnia prędkość - około 4000 obr./min. czyli 160km/h (fotkę z niemieckiego fotoradaru dodam, jak mi przyślą ), stan oleju po powrocie - bez zmian - MAX. Brawo BEX Brawo Liqui Moly 5W40 Pozdrawiam!!!
  14. Z resztą, panowie, jakby kupić tak wszystko od razu, to szybko nie byłoby o czym pisać
  15. Gra rolę , ale trzeba pamiętać też o oponach. Żeby nie było, że felgi za miliony, a opony "chińczyk". Piękne te foto wysłałeś
  16. Panowie, spokojnie. Po kolei. Wiem o czym piszecie i dziękuję za troskę i za dobre rady. Będę po kolei relacjonował co i jak działam i będziemy to obgadywac.
  17. tak sobie zrób @HOLMATRO Właśnie moja twardość mi odpowiada i nie chciałbym miękko jak u ciebie. Talerzyki to wyciągaj, ale na stół, zjem obiad i przyjeżdżam do was na kawę i ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.