Treść opublikowana przez dayd_4
-
Przygotowanie czujnika pedału sprzęgła
To nie jest aż tak skomplikowane. Nie ma tam żadnej regulacji. Wyciągnij stary czujnik, porównaj z nowym. Jeżeli ich długości są takie same, wciśnij trzpienie w obydwu czujnikach i zobacz, czy chowają się tak samo głęboko. Jeśli tak, to zakładaj. Wsadź w otwór, przekręć, podłącz. Wszystko. W moim przypadku, czujnik był za długi, wziąłem nożyk i go skróciłem, żeby był takiej samej długości jak stary. 2 minuty roboty i działa. Jakbym miał jechać oddać nowy czujnik, zamawiać następny, tydzień był się bujał i tracił tylko czas. Dlatego sam go skróciłem. Pozdr.
-
Przygotowanie czujnika pedału sprzęgła
Porównaj sobie stary czujnik z nowym. Ja trafiłem na nowy egzemplarz, który miał dłuższą dźwignię niż stary i musiałem ją obciąć. Pozdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Chciałem też lepsze żarniki, ale uznałem że jakiekolwiek nowe będą lepsze, przy tych odblysnikach
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Poniżej zdjęcie już z drogi, po wymianie obydwu żarników i soczewek, niestety tylko jazda miejska, ale różnica w widoczności ogromna.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Hej. Bardzo rzadko parują. Właściwie tylko jak jest nagła zmiana temperatury, z garażu ciepłego w deszcz, albo po myjni. Ale tylko dołem parują. Tam gdzieś jest ponoć jakiś element do otwierania, żeby nie parowaly. Ktoś mi kiedyś pokazywał. Pozdr.
-
Seat Exeo ST 1.8T
Elegancko! Na pierwszy mod, proponuję kpl. przód z B7 S-Line i tylną klapę ze zderzakiem i światłami Pozdrawiam i powodzenia!!!!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Hej. Chcę w tym sezonie zrobić program, tak jak trzeba. Jak się odpowiednio przygotuję, to moc na pewno się zwiększy Pzdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Hej forumowicze! Wiosna, to czas na kolejne projekty. Zanim pójdziemy w moc, jeszcze kilka detali, w tym przeróbka reflektorów z Bix B6, na Bix B8 FL, poniżej zdjęcia z montażu. Na jednym ze zdjęć różnica pomiędzy nowym żarnikiem BOSMA na soczewce BIX B8 by @Gwerty (z lewej strony), a oryginalną soczewką BIX B6 na żarniku Osram Xenarc starym (2013) (prawa Strona)
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
Bardzo ładny masz kolor tej furki P.S. Taki pakiecik S-line, jak to wychodzi kpl. z lakierowaniem? Pozdr.
-
Polecane opony letnie
Można. Chociaż wiadomo, że jak robisz przebieg, to przebieg ci zużyje oponę. Pisząc o 4 latach eksploatacji, miałem na myśli oponę założoną przez 4 lata na aucie (nie ważne z jakim DOTem) i nie zużytą przebiegiem, czyli np. wspomniane przez ciebie: 7000km. rocznie. Oczywiście od każdej reguły są wyjątki i z takimi się też spotykałem w życiu, ale to trza by duuuuużą flaszkę zrobić, żeby omówić cały ten temat
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
@Karol89 czemu pozbyles się takiej wycackanej sztuki?
-
Polecane opony letnie
@Langistawyjatkowo się z tobą zgodzę. 4 lata eksploatacji, to max dla opony, nawet najwyższej klasy. Opony tanie - twardnieją, Opony markowe - zużywają się bardziej, "łapiąc się" drogi. Dają dużo wyższy poziom bezpieczeństwa czynnego, tylko mało który kierowca, potrafi je (świadomie) wykorzystać.
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
@adigo duży ➕ za tą blendę. Sam poszedłem krok dalej co prawda, ale i tak wyrazy uznania za pomysł. Projekt z hard topem, to już wyższy level i kibicuję mu całym sercem! Być może będziesz pionierem w tej dziedzinie. Nie trać zapału
-
A4 b6 1.8t
@andrew01 nie dopytuj, słuchaj @marekgolczynski, nie wyważaj otwartych już drzwi.
-
A4 B6 1.8T Sedan AVJ Quattro, S-line(3x), LZ9W Full option progress Witold2452
Ależ pracy i wydanych pieniędzy tutaj widzę! Gratuluję zapału. W dobie TSI z filtrami cząstek stałych, tacy zapaleńcy jak Ty, to skarb narodowy szacun. Tak trzymaj!
-
Polecane opony letnie
@loki166 jak wykorzystujesz możliwości opony i samochodu co najmniej na 70%, poszukaj czegoś markowego, jeśli kulasz się tylko po Białymstoku, max do 8iu dych na blacie - bierz firemaxy i ciesz się, że oszukałeś system i zaoszczędziłeś kasę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w gronie fanatyków !
-
A4 B6 Avant BEX Quattro by Noix
@Noix, bardzo słusznie obrana koncepcja: najpierw sprawdzenie fury (z czym mamy do czynienia), później mody Powodzenia
-
A4 b6 1.8t
Haha, ja się poddałem, złożyłem wszystko w serii. Ale to dlatego, że kupiony zestaw z FMIC wogóle nie pasował, a nie miałem ochoty rzeźbić. Przymierzam się do tematu ponownie w tym sezonie, nawet dzisiaj gadałem o tym z @HOLMATRO, ale tym razem kupię zestaw P&P, albo oddam do wyspawania z kwasu. Ale i tak, demontaż/montaż zderzaka, reflektorów, to dniówka
-
A4 b6 1.8t
@marekgolczynski szczere wyrazy współczucia. Robiłem tą robotę, wyciągnąłem obydwa icki, żeby włożyć FMIC, który i tak nie pasował Dniowka stracona. Masakra Pzdr.
-
Spawanie aluminium / układ dolotowy
@PrzemasWRO daj znać, jak ogarniesz ten temat. Też bym się podpial pod takie spawanie.
-
Regeneracja bi xenon
@Gwerty też ogarnia takie tematy, jest sporo pozytywnych opinii o nim. Odezwij się do niego. Pzdr.
-
Remont 1.8t AVJ, Wrocław
Dobry tekst! A ile chciałbyś wydać? Ilo letniego auta byś nie miał, remont to zawsze koszt 7-8 tysi.
-
Gazownik brc
Polecam Tomka z Oławy. Ma serwis koło stacji Orlen. Bardzo ogarnięty gość. Walczył kiedyś z moim AJL em dosłownie do upadłego. Ogarnął temat perfekcyjnie. Pzdr
-
A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn
Czy ma to sens - musisz poczytać po forum. Ja się naczytalem, na kombinowalem i kupiłem kompletny wydech. Dlatego też tak Ci radzę. Korzystaj z wiedzy tych, co już przeszli tą drogą. Wszelkiego rodzaju pół środki, kończą się tylko nerwami, podwójną albo potrójną robotą i finalnie takimi samymi kosztami, co dedykowany zestaw. Tak jest zawsze jak się chce zaoszczędzić. Pzdr.