Treść opublikowana przez dayd_4
-
Podniesienie mocy w bexie
Możesz zrobić przelot i w trasie mieć cicho. Zobacz sobie mój temat: P.S. to zdjęcie, to komentarz użytkownika. Nie sugeruj się nim
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Pirelli made in Romania
Wielu producentów markowych opon ma fabryki w różnych krajach. Wystarczy że poszukasz innego rozmiaru i możesz spotkać inny kraj produkcji. I tak Michelin często spotykany jest Made in Russia. Norma.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki. Siedzę w branży moto od lat, więc jak ktoś, kto jest autorytetem, mówi: wymienić to i tamto - wymieniam! Żeby nie było, że zrobię wycieczkę do Jasła i wrócę bez niczego, bo szkoda mi było paru złotych wydać na miejscu... Pozdr!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzisiaj przed ostatni element układanki, nazywanej: "wizyta na hamowni i program", czyli wymiana pompy paliwa. Poszedł oryginał VDO. P.S. Różnica żadna. Ale cóż, kazali, to wymieniłem Przynajmniej umyłem furę
-
A4 b6 1.8t
To elegancko. Dopytuję, bo też jestem na etapie ogarniania auta do podnoszenia mocy, ale na seryjnym turbo
-
A4 b6 1.8t
A co tam jeszcze kompletujesz do układanki?
-
A4 b6 1.8t
U kogo robiłeś hybrydę? Po założeniu FMIC odczuwasz jakąś różnicę puki co? Pozdr.
-
Pierwszy Chip tuning a4 b7 1.8t
A, ok, masz rację "dużo", to pojęcie względne. 25-30KM, jak najbardziej masz szansę uzyskać.
-
Pierwszy Chip tuning a4 b7 1.8t
Nie uzyskasz dużo więcej samym programem. Grzanie się, czy puchnięcie występuje zawsze, nawet bez przeróbek. W każdym aucie, jak mocniej jedziesz. Wszystko zgrzejesz i wszystko ci spuchnie, nawet, jak zrobisz 300KM. Tylko im więcej modyfikacji mechanicznych, tym granica puchnięcia jest dalej, a co za tym idzie, masz większą moc do dyspozycji, przez dłuższy czas.
-
Pierwszy Chip tuning a4 b7 1.8t
Jeżeli jakiekolwiek przeróbki mechaniczne mają cię finansowo zaboleć, to zrób sam program, na tym co masz. Ponieważ różnica w mocy będzie niewielka, bez znaczenia, czy zrobisz to przed, czy po montażu LPG.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
12 - 12,5 z zamkniętą przepustnicą
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dziękuję za słowa uznania Głównie, to zasługa perfekcjonizmu i pasji do samochodów, zaszczepianej mi od dziecka, przez ojca. Reszta, to czas, praca i pieniądze
-
Wymiana zawieszenia, a klasa wagowa
Mam dobre doświadczenie z KAYABA.
-
Wymiana zawieszenia, a klasa wagowa
Jak masz środki, kompletuj nowe. Lepiej wziąć klasę wagową wyżej (przynajmniej na tył), bo butla z gazem mocno obciąża tył.
-
Montaz DP i wtryskowz bam
Śmiga śmiga. U mnie też smigalo już trzy lata, a po wymianie wczoraj, auto dostało kopa, aż miło. Aż żałuję, że wcześniej nie wymieniłem tych zaworów.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
No właśnie źle zrobiłem pomiar, bo na zimnym silniku i na nowym oleju. Wtryski będą z BAMa, nowe, plus pompa paliwa nowa. Turbo na razie zostaje seria. Lubię sobie dozować emocje Tak. Na program chcę się wybrać do Gregora, choć to ponad 400km. Ale, jak wiemy, @gregor10 wśród tunerów jest debeściak. Wstępnie ustaliłem z nim właśnie to, jak mam przygotować auto, więc pracę trwają...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Kolejna wymiana oleju po 8000km, przy okazji wymiana świec, zaworu DV, N75, odmy i kontrola ciśnienia w cylindrach (w ramach przygotowań do wizyty u @gregor10)
-
Odpowietrzanie sprzęgła, włoska blokada zapłonu
Płyn dolewasz do zbiorniczka hamulcowego, a odpowietrznik siłownika, masz na samym siłowniku, z lewej strony skrzyni biegów, obok przewodu doprowadzającego płyn. Generalnie, jak tam popatrzysz od dołu, to widać odpowietrznik z daleka. Ostrożnie go dokręcaj żeby nie urwać!
-
A4 B5 czy naprawiać i czy warto się odwołać do ubezpieczyciela
Kolego, zdecydowanie musisz się odwołać od ich decyzji o wypłacie środków w danej kwocie. Postaw w nim rzeczowe argumenty. Oczywiście, jeżeli uwzględnią twoje odwołanie, dopłacą ci parę złotych i to będzie wszystko. Z OC Sprawcy, możesz oddać samochód do naprawy, pod warunkiem, że naprawa nie przekroczy 100% wartości auta. I tu jest problem, bo na pewno przekroczy. Nikogo nie będzie obchodzić co dołożyłeś do auta, liczy się wyposażenie po VINie, chyba, że miałeś go jakoś ekstra oszacowanego przez rzeczoznawcę przy ubezpieczaniu. Niestety to jest przykra rzeczywistość starych , zadbanych aut
-
1.8t graty na 270 hp
Apetyt jest duży na moc, ale realnie 230KM to max co da się wycisnąć z K03S niestety.
-
Montaz DP i wtryskowz bam
faktycznie. Zgubiłem się w temacie. Powiedz, jakie ciśnienie pompuje teraz turbina. Gadałem wczoraj z Gregorem10, kazał mi przed wizytą wymienić pompę paliwa, zawór N75 i DV i odmę. Oczywiście świeże świece i cewki to podstawa. Też to wymieniałeś? Pozdr.
-
Montaz DP i wtryskowz bam
Pochwal się, jaki wynik udało się osiągnąć. Jakie ciśnienie pompuje ci teraz turbo?
-
Montaz DP i wtryskowz bam
Na 2
-
1.8t graty na 270 hp
Seryjna pompa powinna obrobić, pod warunkiem, że jest nowa + nowy filtr paliwa.