Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Możesz zrobić przelot i w trasie mieć cicho. Zobacz sobie mój temat: P.S. to zdjęcie, to komentarz użytkownika. Nie sugeruj się nim
  2. Gdzieś na granicy z Czechami (na trzecim planie @HOLMATRO)
  3. Wielu producentów markowych opon ma fabryki w różnych krajach. Wystarczy że poszukasz innego rozmiaru i możesz spotkać inny kraj produkcji. I tak Michelin często spotykany jest Made in Russia. Norma.
  4. Dzięki. Siedzę w branży moto od lat, więc jak ktoś, kto jest autorytetem, mówi: wymienić to i tamto - wymieniam! Żeby nie było, że zrobię wycieczkę do Jasła i wrócę bez niczego, bo szkoda mi było paru złotych wydać na miejscu... Pozdr!
  5. Dzisiaj przed ostatni element układanki, nazywanej: "wizyta na hamowni i program", czyli wymiana pompy paliwa. Poszedł oryginał VDO. P.S. Różnica żadna. Ale cóż, kazali, to wymieniłem Przynajmniej umyłem furę
  6. dayd_4 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    To elegancko. Dopytuję, bo też jestem na etapie ogarniania auta do podnoszenia mocy, ale na seryjnym turbo
  7. dayd_4 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    A co tam jeszcze kompletujesz do układanki?
  8. dayd_4 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    U kogo robiłeś hybrydę? Po założeniu FMIC odczuwasz jakąś różnicę puki co? Pozdr.
  9. A, ok, masz rację "dużo", to pojęcie względne. 25-30KM, jak najbardziej masz szansę uzyskać.
  10. Nie uzyskasz dużo więcej samym programem. Grzanie się, czy puchnięcie występuje zawsze, nawet bez przeróbek. W każdym aucie, jak mocniej jedziesz. Wszystko zgrzejesz i wszystko ci spuchnie, nawet, jak zrobisz 300KM. Tylko im więcej modyfikacji mechanicznych, tym granica puchnięcia jest dalej, a co za tym idzie, masz większą moc do dyspozycji, przez dłuższy czas.
  11. Jeżeli jakiekolwiek przeróbki mechaniczne mają cię finansowo zaboleć, to zrób sam program, na tym co masz. Ponieważ różnica w mocy będzie niewielka, bez znaczenia, czy zrobisz to przed, czy po montażu LPG.
  12. Dziękuję za słowa uznania Głównie, to zasługa perfekcjonizmu i pasji do samochodów, zaszczepianej mi od dziecka, przez ojca. Reszta, to czas, praca i pieniądze
  13. Mam dobre doświadczenie z KAYABA.
  14. Jak masz środki, kompletuj nowe. Lepiej wziąć klasę wagową wyżej (przynajmniej na tył), bo butla z gazem mocno obciąża tył.
  15. Śmiga śmiga. U mnie też smigalo już trzy lata, a po wymianie wczoraj, auto dostało kopa, aż miło. Aż żałuję, że wcześniej nie wymieniłem tych zaworów.
  16. No właśnie źle zrobiłem pomiar, bo na zimnym silniku i na nowym oleju. Wtryski będą z BAMa, nowe, plus pompa paliwa nowa. Turbo na razie zostaje seria. Lubię sobie dozować emocje Tak. Na program chcę się wybrać do Gregora, choć to ponad 400km. Ale, jak wiemy, @gregor10 wśród tunerów jest debeściak. Wstępnie ustaliłem z nim właśnie to, jak mam przygotować auto, więc pracę trwają...
  17. Kolejna wymiana oleju po 8000km, przy okazji wymiana świec, zaworu DV, N75, odmy i kontrola ciśnienia w cylindrach (w ramach przygotowań do wizyty u @gregor10)
  18. Płyn dolewasz do zbiorniczka hamulcowego, a odpowietrznik siłownika, masz na samym siłowniku, z lewej strony skrzyni biegów, obok przewodu doprowadzającego płyn. Generalnie, jak tam popatrzysz od dołu, to widać odpowietrznik z daleka. Ostrożnie go dokręcaj żeby nie urwać!
  19. Kolego, zdecydowanie musisz się odwołać od ich decyzji o wypłacie środków w danej kwocie. Postaw w nim rzeczowe argumenty. Oczywiście, jeżeli uwzględnią twoje odwołanie, dopłacą ci parę złotych i to będzie wszystko. Z OC Sprawcy, możesz oddać samochód do naprawy, pod warunkiem, że naprawa nie przekroczy 100% wartości auta. I tu jest problem, bo na pewno przekroczy. Nikogo nie będzie obchodzić co dołożyłeś do auta, liczy się wyposażenie po VINie, chyba, że miałeś go jakoś ekstra oszacowanego przez rzeczoznawcę przy ubezpieczaniu. Niestety to jest przykra rzeczywistość starych , zadbanych aut
  20. dayd_4 odpowiedział(a) na tranduo temat w Audi A4 B6/B7
    Apetyt jest duży na moc, ale realnie 230KM to max co da się wycisnąć z K03S niestety.
  21. faktycznie. Zgubiłem się w temacie. Powiedz, jakie ciśnienie pompuje teraz turbina. Gadałem wczoraj z Gregorem10, kazał mi przed wizytą wymienić pompę paliwa, zawór N75 i DV i odmę. Oczywiście świeże świece i cewki to podstawa. Też to wymieniałeś? Pozdr.
  22. Pochwal się, jaki wynik udało się osiągnąć. Jakie ciśnienie pompuje ci teraz turbo?
  23. Na 2
  24. dayd_4 odpowiedział(a) na tranduo temat w Audi A4 B6/B7
    Seryjna pompa powinna obrobić, pod warunkiem, że jest nowa + nowy filtr paliwa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.