Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Nic takiego się nie dzieje w Vfizie, żadnych kontrolek Immo, itp. Bardzo ładnie to wygląda u @r7adek, ładniej niż w Vfizie, jednak te ikonki są bardzo malutkie i przy większej prędkości będą nie czytelne. Tutaj Vfiz jest lepszy, bo w ustawianiu widoku "listy", pola są duże i czytelne. Ale i tak @r7adekduży + za moda
  2. Stag Mam od ponad 60000km. Bez zastrzeżeń. Pozdr.
  3. Hej. U kogo się serwisujesz? pozdr.
  4. Oczywiście o filtrze powietrza pisałem Ja olej z filtrami zmieniam co 8 tysięcy, auto mam od ponad 3 lat, ale ostatnio jakoś brudniej tam się zrobiło, dlatego o tym napisałem.
  5. Pany, żeby nie było ciszy zbyt długiej w temacie, dzisiaj znowu zrobiłem serwis olejowy z wszystkimi filtrami. Ze spostrzeżeń powiem wam, że filtr powietrza po 8tys.km był strasznie brudny. W puszce pełno drobnego piachu. A po bezdrożach nie jeżdżę. Także polecam wymieniać go w połowie interwalu olejowego
  6. dayd_4 odpowiedział(a) na NightDrago temat w Lubuskie
    Kolego, bardzo naiwne jest kupowanie starego auta z nastawieniem, że się "opłaca" i że da się pojeździć bez wkładania gotówki. Tym bardziej że piszesz o egzemplarzu od handlarza. Jak nie masz 15000zł w kieszeni na ogarnięcie auta, to daj sobie spokój.
  7. Chyba tak. Odpuszczam temat. Lubię swoją kierę. Jak mam wydać 2 koła za kierę, to już mam połowę K04. Także na ten moment, kolejnym moim celem jest przygotować się do wizyty u @gregor10, czyli nowe K04 plus potrzebne dodatki. Myślę o jesieni. Do tego czasu będę kompletowal potrzebne klamoty. Także jakby kogoś interesowało, sprzedam swoje turbo, razem z DP, z 2 intercoolerami, z nowymi wtryskami BAM. Całość chętnie zaprezentuję na żywo, na aucie. Wszystko pięknie lata, pompuje, chłodzi, nie dymi, nie bierze oleju. Liqui Moly, zmieniane co 8tys. Całkowity przebieg 225tys. Wszystko udokumentowane.
  8. Rozglądam się za kierą, czytam wątki, patrzę na numeracje poduszek, które pasują do kiery TT. Jakieś moduły jeszcze cuda wianki. Rozpoznaje temat.
  9. Tak, ale to żony pierdziawka. Tutaj nie będzie modów.
  10. Efekt jest na żywo. Na zdjęciach robionych bez rasowania, ciężko wyciągnąć efekt
  11. Powodzenia!
  12. Dzisiaj już robiłem żony A3, jak skończę, zacznę sąsiadom polerki robić
  13. Wszystko dzięki nadmiarowi wolnego czasu ... ... wreszcie można na spokojnie pobawić się w garażu
  14. Dzięki. Myślałem. Cały czas o czymś myślę, co chwilę coś wpada. Pewnie przyjdzie czas i na kierunki
  15. Małą? Jaką? Jak coś, to wywaliłbym ją całkiem, bo i tak nie używam, żeby szyby nie rysować
  16. @kamil-vag jest szansa i na przyciemnienie lamp. Spróbuję ogarnąć logo na czarno i może te kierunki tylne na ciemno, jak @black4 prezentował
  17. @marky2552 to co teraz będziesz robił??? Coś trzeba było sobie zostawić na później Pozdr!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.