Treść opublikowana przez dayd_4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To dopiero początek układanki...
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Czy te felgi są ori? Pompei 19
Oryginał ma 9J, tu jest 8J
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
W popielniczce wycialem szlifierka kwadratowy otwór, w obudowie popielniczki, wiertarką zrobiłem też kwadratowy otwór (obrabiajac finalnie pilnikiem), przedłużyłem przewody, wcisnąłem przycisk w otwór w popielniczce, kapnąłem kroplę kleju i wszystko! Najwięcej zabawy jest z radiem i klimatronikiem, żeby to rozebrać. Reszta to pikuś, zabawa. Pozdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To na spokojnie wysyłaj Kpl. na 4 koła., jak znajdziesz chwilę. Może być po świętach, po sylwestrze. Nie ma ciśnienia. Adres masz. Jak będziesz chciał najpierw kasę na konto, pisz SMS, to Ci przeleje. Pozdr.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
@Dev. 6 grudnia po naszej rozmowie, o 18:24, wysłałem Ci smsa z zamówieniem i adresem. Od tej pory cisza. Nie ma stresu, bo nie muszę mieć tego na już, nie dmucham afery, ale nie pisz, że odpisales, jak nie odpisales. Pozdro i czekam spokojnie dalej
-
Rodzaje zderzaków
To wygląda jak akcesoryjna listwa.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Oki. Sprawdzę jutro, bo to z służbowego szło
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
W popielniczke. Jeszcze nie skończyłem, wrzucę zdjęcie.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Tymczasem, znalazłem w końcu wolne 45 minut, żeby zamontować uchwyt na kubek, przed zimowymi wyjazdami...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzwoniłem, umówiliśmy się na smsa z adresem. Wysłałem, czekam.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Masz rację. Z tego co gadałem z Gregorem, jeśli zmieniałbym turbo, to tylko na oryginał - serię. Żadnych hybryd. Moc mi wystarcza, a cenię sobie też trwałość i bezawaryjność samochodu. Po prostu luźno pomyślałem, żeby może kupić sobie nową dmuchawkę, a tą mogę wtedy sprzedać, dosłownie pokazując jak chodzi. Luźna myśl. Ale w sumie, skupię się najpierw na hamulcach. Pisałem już do @Dev w temacie, ale cisza puki co.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nic się nie dzieje. Po prostu, nie wydałem w tym miesiącu nic na Audiolę i tak sobie szukam, gdzie by tu pieniądze wydać
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Taka luźna myśl, może by kupić nową... I tak w sumie kiedyś trzeba będzie.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
A tak wracając do tematu głównego wątku, co myślicie, żeby wyjąć sprawne turbo i sprzedać?
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
A ja Ci powiem, że jeżdżąc na codzień nowymi autami, jeżdżąc prywatnie nowszej generacji audi!!!, chętnie wracam za kierownicę poczciwego B6. Najbardziej lubię, gdy po kilku dniach rozłąki, otwieram drzwi w garażu, wsiadam i czuję zapach prawdziwego samochodu, gdy ruszam, a kierownica daje wyraźny opór, wlokę się pomału przez miasto, zanim olej osiągnie 60 stopni, czystym, czarnym, starym B6, na RS-owych 19 tkach, a kolesie z popularnych emek i gieteików rzucają spojrzenia, bo niby mogą szybciej, drożej, więcej.... ale w konsekwencji - mogą nijak - jak każdy, jak ktokolwiek ... To jest prawdziwy fan posiadania starego auta Pozdrawiam i powodzenia!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Powiem Ci @black4, że po kilku tygodniach jeżdżenia furką przez żonę, zaobserwowałem, że nie możesz być pewny jednej rzeczy w TFSI... ... Stanu oleju Zrobiłem dziś plukanke środkiem Liqui Moly, po czym plukankę nowym olejem 5W30 castrol Po czym zalałem Liqui Moly 5W40 High Tech Zobaczymy co będzie dalej
-
A4 B6 CABRIO by KawaDesign
Bardzo ładna sztuka. Włożone odrobinę środków i serca. Gratuluję i konsekwencji w działaniu życzę
-
Jaki olej do 1.8t
5W40 Liqui Moly High Tech
-
A4 b6 1.8t
U mnie Gregor seryjne turbo wystroil na 1.3 boosta i jest 222KM. Też mówił że ciężko z przepływem w tych dmuchawkach.
-
A4 B6 BEX quattro 222KM, 345Nm by Gregor10
Powiem ci, że jest wystarczająco. Bardzo fajnie czuć moment.
-
A4 B6 BEX quattro 222KM, 345Nm by Gregor10
Benzyna 98
-
A4 B6 BEX quattro 222KM, 345Nm by Gregor10