Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Panowie, właśnie przyszły przewody. Zaczynamy kolejnego moda
  2. Oryginał ma 9J, tu jest 8J
  3. W popielniczce wycialem szlifierka kwadratowy otwór, w obudowie popielniczki, wiertarką zrobiłem też kwadratowy otwór (obrabiajac finalnie pilnikiem), przedłużyłem przewody, wcisnąłem przycisk w otwór w popielniczce, kapnąłem kroplę kleju i wszystko! Najwięcej zabawy jest z radiem i klimatronikiem, żeby to rozebrać. Reszta to pikuś, zabawa. Pozdr.
  4. To na spokojnie wysyłaj Kpl. na 4 koła., jak znajdziesz chwilę. Może być po świętach, po sylwestrze. Nie ma ciśnienia. Adres masz. Jak będziesz chciał najpierw kasę na konto, pisz SMS, to Ci przeleje. Pozdr.
  5. @Dev. 6 grudnia po naszej rozmowie, o 18:24, wysłałem Ci smsa z zamówieniem i adresem. Od tej pory cisza. Nie ma stresu, bo nie muszę mieć tego na już, nie dmucham afery, ale nie pisz, że odpisales, jak nie odpisales. Pozdro i czekam spokojnie dalej
  6. dayd_4 odpowiedział(a) na damian2184 temat w Audi A4 B6
    To wygląda jak akcesoryjna listwa.
  7. Oki. Sprawdzę jutro, bo to z służbowego szło
  8. W popielniczke. Jeszcze nie skończyłem, wrzucę zdjęcie.
  9. Tymczasem, znalazłem w końcu wolne 45 minut, żeby zamontować uchwyt na kubek, przed zimowymi wyjazdami...
  10. Dzwoniłem, umówiliśmy się na smsa z adresem. Wysłałem, czekam.
  11. Masz rację. Z tego co gadałem z Gregorem, jeśli zmieniałbym turbo, to tylko na oryginał - serię. Żadnych hybryd. Moc mi wystarcza, a cenię sobie też trwałość i bezawaryjność samochodu. Po prostu luźno pomyślałem, żeby może kupić sobie nową dmuchawkę, a tą mogę wtedy sprzedać, dosłownie pokazując jak chodzi. Luźna myśl. Ale w sumie, skupię się najpierw na hamulcach. Pisałem już do @Dev w temacie, ale cisza puki co.
  12. Nic się nie dzieje. Po prostu, nie wydałem w tym miesiącu nic na Audiolę i tak sobie szukam, gdzie by tu pieniądze wydać
  13. Taka luźna myśl, może by kupić nową... I tak w sumie kiedyś trzeba będzie.
  14. A tak wracając do tematu głównego wątku, co myślicie, żeby wyjąć sprawne turbo i sprzedać?
  15. A ja Ci powiem, że jeżdżąc na codzień nowymi autami, jeżdżąc prywatnie nowszej generacji audi!!!, chętnie wracam za kierownicę poczciwego B6. Najbardziej lubię, gdy po kilku dniach rozłąki, otwieram drzwi w garażu, wsiadam i czuję zapach prawdziwego samochodu, gdy ruszam, a kierownica daje wyraźny opór, wlokę się pomału przez miasto, zanim olej osiągnie 60 stopni, czystym, czarnym, starym B6, na RS-owych 19 tkach, a kolesie z popularnych emek i gieteików rzucają spojrzenia, bo niby mogą szybciej, drożej, więcej.... ale w konsekwencji - mogą nijak - jak każdy, jak ktokolwiek ... To jest prawdziwy fan posiadania starego auta Pozdrawiam i powodzenia!
  16. Powiem Ci @black4, że po kilku tygodniach jeżdżenia furką przez żonę, zaobserwowałem, że nie możesz być pewny jednej rzeczy w TFSI... ... Stanu oleju Zrobiłem dziś plukanke środkiem Liqui Moly, po czym plukankę nowym olejem 5W30 castrol Po czym zalałem Liqui Moly 5W40 High Tech Zobaczymy co będzie dalej
  17. Bardzo ładna sztuka. Włożone odrobinę środków i serca. Gratuluję i konsekwencji w działaniu życzę
  18. dayd_4 odpowiedział(a) na Monsulek temat w 1.8T
    5W40 Liqui Moly High Tech
  19. dayd_4 odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    U mnie Gregor seryjne turbo wystroil na 1.3 boosta i jest 222KM. Też mówił że ciężko z przepływem w tych dmuchawkach.
  20. Powiem ci, że jest wystarczająco. Bardzo fajnie czuć moment.
  21. Przebieg 220000km Turbo seria DP 2'75 Przelot Miltek Wtryski BAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.