Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. @Dev, jestem Twoim fanem..
  2. Cały czas powtarzam, szykuj oklejenie...
  3. Po pierwsze tylko Continenetal. Po drugie idealnego rozwiazania nikt ci nie poda, bo kazdy ma inny styl jazdy, warunki, itd. Godzinami można na ten temat rozmawiać. Nie chcę zaśmiecać tego tematu szwagrowi
  4. Zgadzam sie z tobą @kamelus_, że słabo to wygląda, ale przyznam się też, że szczęka mi dosłownie opadła, jak przyczepny jest ten set. Motoryzacją zajmuje sie od dziecka i fascynuje rajdami, ale nie zdawałem sobie wcześniej sprawy, jak wielkie znaczenie ma dobór parametrów takich, jakie zaprojektowali i przetestowali inżynierowie z Ingolstadt. Nie zapominajmy, że to nie jest S4 B7, tylko DTM, więc, samochód skrupulartnie zestrojony do balansowania na granicy praw fizyki na torze. I takie zestrojenie uwierzcie mi, przesuwa granicę przyczepności znacznie dalej niż np. u mnie, na naciągu, nawet na Yokohama Advan Sport! Niebo a ziemia! W temacie podpowiem wam, że podobnego odkrycia zaznał ostatnio kolega z pracy, gdzie do Clio F1, założył opony Michelin Sport Cup i pojechał na tor. Po założeniu nie dużego dystansu pod felgę, (żeby było bajerancko), samochód przestał się prowadzić! Wydawać by się mogło, że odsadzenie felgi zwiększy stabilność - nic z tych rzeczy. Inżynierowie tak zestroili zawiechę, że na oryginalnym secie Clio trzyma się jak głupie (chociaż nie wygląda), podobnie jak DTM szwagra. Także na pokazy polecam mój setup, do ścigania się, zdecydowanie większy balon, bez naciągu P.S. clio jest do sprzedania: Używane Renault Clio - 30 999 PLN, 205 000 km, 2008 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Renault Clio, Niebieski, Benzyna, 197 KM, 1 998 cm3
  5. Panowie, Google mi przypomniało, że minął już rok od wizyty u @gregor10, więc czas na malutkie podsumowania Zrobiłem równo 15000km. Samochód cały czas mnie cieszy, cały czas fajnie się zachowuje, zbiera się elegancko, moc nie spadła od czasu strojenia, nie powiększyło się zużycie paliwa. Między wymianami, czyli co 8000km, skrupulatnie kontroluję stan oleju. Całkowita ilość zużytego oleju na ostatnim dystansie 8000km. to 0,5L. Tak więc zużycia oleju właściwie nie ma. Ostatnią dolewkę robiłem, jak z @HOLMATRO lecieliśmy na Słowację po DTMa, więc było sporo motogodzin na wysokich obrotach. Turbo nie gwiżdże, pompuje ładnie do 1,35 bara, najlepszy efekt jest oczywiście "na dole". Z uwagi na przepustowość obecnej sprężarki, od 4,5tyś obr./min. momentu już nie przybywa, trochę ratuje wówczas wzrost KM, ale to już nie to samo. Jest tak jak chciałem - optymalnie i bezpiecznie dla silnika, dla seryjnej dmuchawki. Jak mówił Gregor, w celu podniesienia osiągów, zwłaszcza żeby moment wzrastał wyżej, trzeba pójść w większe turbo. Na to też jeszcze przyjdzie czas... Polecam każdemu wizytę u Gregor10. Polecam także 1,8Turbo, polecam skrupulatne dbanie o silnik i całe auto. Pozdro
  6. Nie znoszę wnętrza w B8. Po prostu dla mnie jest tragiczne. Już ładniejsze miałem w A3 8V.
  7. Nuda w wątku, bo nic się nie chce zepsuć, tylko lecą kilometry jak głupie. Skończyły się pomysły na mody, odkąd kupiłem nowe moto. Więc wrzucam foty z kolejnej wymiany oleju. Zmieniam ten olej i zmieniam Tym razem dałem się namówić na Millersa. Zobaczymy co będzie. Po pierwszych szybkich kilometrach widzę, że zagrzewa się podobnie. Pozdro!!!!
  8. dayd_4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    O! To prawie tak jak ja!
  9. dayd_4 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Po tej wypowiedzi, szczerze wątpie w to, czy kolega @Dev "siedzi w motoryzacji"... Pozdrawiam serdecznie?
  10. Ja zrobiłem takie przejście 60000km temu bez płukanki.
  11. U mnie przy takiej opcji w BEX udało się @gregor10 wystroić na 222KM i 345Nm. Różnica jest bardzo duża i nawet po upływie roku, ta moc jest zadowalająca, nie brakuje "gazu pod nogą". Z tym tylko, że do chipa, wymieniłem profilaktycznie kilka rzeczy, opisane w wątku:
  12. Montowałem w lampie Bixenon ori
  13. Miałem taki sam problem - słabe światła. A że dużo jeżdżę w nocy i mam fisia na punkcie jak najlepszej widoczności, kupiłem na forum Całe bebechy z B8 polift, czyli odbłyśnik ze stelażem i soczewką, do tego adaptery, żeby to zamontować w reflektorze B6, i to wszystko. Całość była P&P, elegancko wszystko pasowało. Chwila zabawy, ale do wszystkiego jest dostęp.
  14. Żarniki to D1S Bosma
  15. Polecam ci kupić od razu zestaw z B8 z przejściówkami, do tego nowe palniki. Pieniądze wydasz raz, a efekt będzie o niebo lepszy. Poniżej masz moje zdjęcie jak to świeci na światłach mijania.
  16. Święte moje słowa, nowe to może mieć każdy debil, każdy byle cwaniak z własną działalnością
  17. jestem za
  18. Co ten znowu wymyślił?
  19. dayd_4 odpowiedział(a) na jarek39 temat w Audi A4 B5
    Jak podmieniłeś tarcze i klocki? Zanim się ułożą mają prawo być "gumowe"
  20. Ożesz ty!
  21. Przypomina mi że mój jaszczur został w domu na czas urlopu
  22. @HOLMATRO przecież mam urlop! Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać... Tylko fotka, a jaki zaszczyt!
  23. Może zgadamy się we trzech? @emay jeśli dobrze kojarzę, to widuję cie na moim rewirze. Nawet pod moją robotą niedawno.Jak @HOLMATRO wpadnie do mnie na któryś weekend, możemy się umówić gdzieś pod stadionem?
  24. Na moje oko to mikro odpryski więc eksploatacja. Niestety z takich materiałów teraz robią samochody, jak słusznie zauważył @KINIAM Zgłosić możesz, ale najlepiej u dilera, u którego kupiłeś samochód. Powodzenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.