Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. 345Nm jakby co
  2. Fotograf chciał jak najlepiej uwydatnić swojego DTMa Sline tam robił tylko za tło
  3. @FroS-t niestety nie da się ustalić kodu lakieru. Byłem, pytałem, na zaprawki chciałem, ale po prostu mają taki kolor "proszkowy" i tyle. Widać słaba ta firma "Klinika Felg". Pozdr!!
  4. dayd_4 odpowiedział(a) na Krzyzi temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego masa informacji jest na tym forum, dokładnie opisujących podnoszenie mocy w 1.8T, wystarczy poświęcić trochę czasu i poszukać
  5. A swoją drogą jak widzę Twój wykres od Gregora i porównuję ze swoim, to ciśnie mi się myśl, czy te nasze strojenia to nie jakieś gotowce
  6. Czytam wątek i czytam. Bardzo ładna fura, pogratulować Niestety czasami nie da się uniknąć innych niefrasobliwych użytkowników dróg, to jest jakaś masakra. Trzymam kciuki za bezproblemową likwidację szkody
  7. Lakieru nie dotykałem jeszcze, poza umyciem 1 raz. Ronale trafiłem na OLX, ale niestety w słabym stanie, więc była regeneracja kompleksowa. Cupra nie odpada ze zderzakiem, bo jest na nity mocowana. Bez żadnych podkładek, kombinacji, jak dobrze szarpniesz, to nity wyłażą przez dziury. Specjalnie, żeby nie łamać zderzaka:)
  8. dayd_4 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Gregor10
  9. Ja zmieniam co 8000km. razem z wymianą oleju. Żadnego pikania nie mam ustawionego, tylko inspekcję olejową na 8000. Zrobiłem już na gazie 70000km i lata bezproblemowo. Pozdr
  10. Nie polecę ci nic w rozmiarze..., bo to bez sensu. Dobierając opony trzeba kierować się innymi czynnikami (według mnie), takimi jak: NAJWAŻNIEJSZE - Styl jazdy (przede wszystkim czego od opony oczekujesz), jakość dróg po których głównie będziesz jeździł, charakterystyka terenu po którym głównie będziesz jeździł, masa samochodu, ilość kilometrów które robisz rocznie, itd., itp. Jest tego od groma, a opona jest zawsze kompromisem. Idealne rozwiązanie to kilka kompletów, jak w rajdowym teamie Jestem zwolennikiem opon klasy premium bez względu na rozmiar. Zwykle kosztują sporo, ale (odpowiednio dobrane) dadzą ci najwięcej.
  11. Za to do Coupe wpadły nowe oponki Michelin i klasyczne felgi Ronal R8
  12. Panowie, cisza nastała w wątku, bo furka lata bezproblemowo, a zapał na wydawanie pieniędzy przeniósł się na coupe Minęło kolejne 8000km. Udało mi się w tym tygodniu po raz kolejny wymienić olej i zrobić wiosenny przegląd, wymienić wszystkie filtry i założyć nową "Cuprę" pod zderzak, bo odfrunęła ostatnia po 2 latach męczenia po krawężnikach... Oczywiście dalej zalewamy Liqui Moly High Tech 5W40
  13. 40 weekendów to wariant optymistyczny...
  14. Panowie, jest jak szwagier pisze. Może nie jest on, ani ja ekspertem w dziedzinie opon, ale przetestowaliśmy różne rozwiązania, rozmiary, marki i jego obecny wybór jest optymalny. Dodam od siebie, że w weekend miałem okazję przegonić dobrze ten wózek i powiem wam, że tak: Jak on się trzyma drogi, jak on chce szybko pokonywać zakręty, to jest nie do opisania! Jeździłem już nim wcześniej, ale bardziej po "prostych". Obecne zestawienie: Opony, zawieszenie i przede wszystkim układ napędowy z RSa, zrobiły na mnie tak piorunujące wrażenie, że po powrocie, przy obiedzie, nie byłem w stanie utrzymać łyżki z rosołem
  15. Też polecam Jurka
  16. Jak będzie w końcu chwila, żeby usiąść ze szklanką na spokojnie pod domem, to zamienimy na próbę.
  17. A co się dziwisz, jak dwadzieścia lat temu, to za dzisiejszą cenę lamp, kupiłem dokładnie takie coś:
  18. Elegancko Działasz Napisz proszę na priv ile płaciłeś za zderzaki S4. Pozdr!
  19. Panowie, jako że nic wielkiego się nie dzieje z BEXem, a pasję teraz dzielić muszę na dwa , wrzucam foto nowych fantów zakupionych do Coupe Niebawem montaż. Pozdrawiam
  20. @DivaynEaysCo masz na myśli mówiąc Głowica Euro3?
  21. No to szwagier następne foty robimy już na dwie B2
  22. To najlepszy wybór. 255 przy takim ET i takiej szerokości felgi też byś upchał w nadkole.
  23. A jaką planujesz oponę tam naciągnąć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.