Treść opublikowana przez dayd_4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Różnicę czuć tylko w portfelu Specjalnie czekałem z opublikowaniem tego, aż zrobię kilkaset km, żeby przekazać wrażenia. Może przy hamowaniu autostradowym będzie różnica, a może miałem seryjne heble za dobre
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Mały update: W styczniu, założyłem wreszcie set hebli przód S4, dzięki @L23piotr, @rs dziadek . Całość kompletowałem kilka miesięcy i czekałem, na "skończenie" klocków przednich. Tak więc wpadły: - Zaciski S4 - Tarcze Ferodo - Klocki ATE Ceramic - Przewody hamulcowe w stalowym oplocie HEL - Blaszki "S4" - Blachy pod tarcze - Płyn hamulcowy DOT4 Oryginał Pozdrawiam!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, jakieś tam zimowe poprawki - zdecydowałem się w końcu podnieść wydech, bo jak słusznie ktoś z was stwierdził, wisiał za nisko. Pozdrowienia!
-
Koszt chipowania a4 b6
To normalna cena.
-
Felgi Audi rs 19.
Nic nie zmieniaj. Będziesz miał stabilnie w trasie. W mieście nie jest źle, trzeba ostrożniej jeździć po nierównościach, z większą uwagą. A felgi nie są od RSa Pozdr.
-
jaki dystans ?
Przy ET 50 żeby to sensownie wyglądało i było stabilne, musiałbyś włożyć dystans przykręcany do piasty, bo 15 czy 20mm na przelotowych śrubach i tak nie da ci sensownego efektu, a każdy większy dystans na przelotowych śrubach robi się niebezpieczny. Ogólnie kupowanie felg z tak dużym ET jest bez sensu do naszych aut.
-
Pompa Paliwa S4
600zł w intercarsie VDO
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Frosciku, doczekamy się i gwintu! Nie wszystko na raz W międzyczasie wpadł kolejny, ważny mod, wkrótce zdradzę co... Trza sobie dozować frajdę
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Masz rację, że są ciemne. Ale fura jest cała czarna i poprzedni kolor za mocno mi kontrastował do czarnego. Teraz będzie black bandit A że kolor Mat, jak chinole? Tak ma być, kto się zna, będzie wiedział co to za koło. Na opinii tych, co się nie znają, mi nie zależy. Pozdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Klinika felg Wrocław. Tylko trawienie i lakierowanie, żadna tam renowacja.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
[B6 AVJ] Początek zmian A4 1.8t quattro
Ależ połysk!!!!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Masz rację, ja też wolę klasykę.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Racja 100%. Chciałem wywołać tą odpowiedź Najbardziej pasuje mi grafit ori, lakierowany metodą tradycyjną lub kolor z OZ Supertourismo LM (Matt Graphite Silver Lettering)... Jest jeszcze chwila czasu. Felgi się trawią... Ten szary co był jest trochę za jasny do całego czarnego auta.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
A moja rolka, to co, zła jest??????
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Złoty, to mój ulubiony kolor, ale raczej zaburzy mi charakter auta...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, żeby nie było, że nic się nie dzieje w temacie: Zrzucilem koła letnie i zdjąłem opony, żeby oddać felgi do wytrawienia. I teraz powstaje kwestia- Jak to lakierować? Klasycznie, czy proszkowo? Napiszcie, jakie macie sugestie. Druga sprawa, jaki wybrać kolor? Dajcie znać, co o tym myślicie. Pozdro! MOV_6485.mp4- [B6 AVJ] Początek zmian A4 1.8t quattro
Hej. Gdzie jedziesz na strojenie?- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Brawo właśnie przebieg chciałem uchwycić!- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
A nie wiem. To Jedna z wielu funkcji.- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS