Treść opublikowana przez dayd_4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nie. Wosk wziąłem bardziej ze względu na A3 żony. Tam nie będę się rozdrabnial, ale jako że też jest czarne, wosk mu dobrze zrobi.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ależ mi się ten czerwony podoba
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
@black4 to folia, czy malowanie? Podoba mi się. Masz foto na aucie? Pozdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki Końcówki są 100, ale chodzi mi po głowie zmiana na 90
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jest oryginał 1BV i tak mi pasuje
-
[B6] Limo 1.8T BEX Quattro Sline
Dzięki. Gadałem z nimi. Przyjemnie i konstruktywnie. Coś też muszę pomodzic, tylko nie chce mi się nawet myśleć o rozbieraniu tego wszystkiego po raz kolejny
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Lakier proszkowy, kod koloru właśnie muszę dopytać, bo nie wiem. Pozdr.
-
[B6] Limo 1.8T BEX Quattro Sline
Kto ci spawał rurki? Pozdr.
-
Black Audi A4 Avant 1.8T BFB 250 KM Quattro S-line by Adii_91 :)
Bardzo dobry kierunek obrałeś. Działaj z modami i wrzucaj aktualizacje P.S. Wrzuć wykres mocy, albo napisz ile masz niutonometrów. Pozdr!
-
Przygotowanie do Chip'a
Hej. U mnie przed programem, Gregor10 zalecił wymianę pompy paliwa, zaworu N75, DV, odmy. Oczywiście wtryski, DP, świece, filtry, to wiadomo. Pozwoliło to bezproblemowo przeprowadzić programowanie i bez powtarzania, poprawiania. Auto hula jak złoto. Pozdrawiam.
-
RS4 diesel edition v2
Bardzo ładnie się prezentuje! Felga faktycznie na żywo robi większą robotę. Interesuje mnie, jak z bliska wyglądają końcówki wydechu owalne w okrągłych otworach zderzaka. Wrzuć jakieś foto z bliska, jak to jest ogarnięte. Pozdr i powodzenia
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Tak to wyszło na aucie: Pozdrawiam!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, czas na set letni po lakierowaniu. Okazało się że montaż opon po przejechaniu sezonu, był łatwiejszy, niż gdy były nowe.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ciekawy byłem, czy ktokolwiek będzie wiedział o czym mówię "Rozciszów-Lubachów"
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To pewnie przez pełny bak paliwa...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Minęło 1500km. od montażu hebli i dopiero teraz mogę powiedzieć, że fura zaczyna hamować. Jak się okazało tarcze Ferodo były głęboko honowane i trzeba było zrobić duuużo kilometrów, żeby się ulożyły. Ostatnio przyspieszylem "dotarcie tarcz", robiąc legendarny OS Rajdu Polski: Rozciszów-Lubachów. Niestety, jak widać na poniższym zdjęciu, już bez takiego kunsztu jak niegdyś Bublewicz, czy Kulig...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, rozkręciliście się, ale nie w tym temacie. Przejdźcie sobie do odpowiedniego działu!
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Procedurę odpowietrzania znam chodziło mi o tą teorię z pompowaniem kilkadziesiąt razy na uruchomionym silniku - co to za teoria i po co tak? Odpowietrzenie robię i tak maszyną wtlaczajaca płyn.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
@JeJu "Prace zaczynamy od włączenia silnika. Następnie należy kilkadziesiąt razy wcisnąć pedał hamulca do samego spodu, aby pozbyć się ciśnienia regulacji systemu ABS. Trzeba pamiętać, aby zbiorniczek wyrównawczy pompy hamulcowej był zalany płynem roboczym do pełna." Cały czas na włączonym silniku, czy tylko na włączonym podczas tego pompowania kilkadziesiąt razy?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nie ma gdzie jeździć, miałem Lublin zrobić w weekend, ale mi odpadł, po 800km ciągle widać honowanie na tarczy. Z tą skutecznością, u ciebie to pewnie też kwestia całego układu i jego wspomagania. Żonie kupiłem A3 8V i też heble są żyleta, ledwie dotkniesz. Ale czuć, że to jest nowszy system, jednak 10 lat różnicy w technologii, jak nie lepiej... Pozdro! (P.S. spaliłem twojego Vfiza)
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Spokojnie @Dev, nie jestem z pierwszej łapanki
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Zdecydowanie się zgadzam. Tylko gładkie
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Pod pilnikiem było równo, dołki mnie nie obchodzą.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Z tym wchodzeniem pedału do połowy, to temat chyba na oddzielną historię. Ja zrobiłem już z 800km i pedał dalej jest miękki, dwa dni temu setny raz odpowietrzyłem układ maszyną i żadnej zmiany... Także szału nie ma puki co