Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Nie. Wosk wziąłem bardziej ze względu na A3 żony. Tam nie będę się rozdrabnial, ale jako że też jest czarne, wosk mu dobrze zrobi.
  2. Lecę z glinkowaniem, później wiosenna polerka A wy, jakie macie plany na kwarantanne? Pozdrawiam!
  3. @black4 to folia, czy malowanie? Podoba mi się. Masz foto na aucie? Pozdr.
  4. Dzięki Końcówki są 100, ale chodzi mi po głowie zmiana na 90
  5. Dzięki. Gadałem z nimi. Przyjemnie i konstruktywnie. Coś też muszę pomodzic, tylko nie chce mi się nawet myśleć o rozbieraniu tego wszystkiego po raz kolejny
  6. Lakier proszkowy, kod koloru właśnie muszę dopytać, bo nie wiem. Pozdr.
  7. Kto ci spawał rurki? Pozdr.
  8. Bardzo dobry kierunek obrałeś. Działaj z modami i wrzucaj aktualizacje P.S. Wrzuć wykres mocy, albo napisz ile masz niutonometrów. Pozdr!
  9. Hej. U mnie przed programem, Gregor10 zalecił wymianę pompy paliwa, zaworu N75, DV, odmy. Oczywiście wtryski, DP, świece, filtry, to wiadomo. Pozwoliło to bezproblemowo przeprowadzić programowanie i bez powtarzania, poprawiania. Auto hula jak złoto. Pozdrawiam.
  10. Bardzo ładnie się prezentuje! Felga faktycznie na żywo robi większą robotę. Interesuje mnie, jak z bliska wyglądają końcówki wydechu owalne w okrągłych otworach zderzaka. Wrzuć jakieś foto z bliska, jak to jest ogarnięte. Pozdr i powodzenia
  11. Panowie, czas na set letni po lakierowaniu. Okazało się że montaż opon po przejechaniu sezonu, był łatwiejszy, niż gdy były nowe.
  12. Ciekawy byłem, czy ktokolwiek będzie wiedział o czym mówię "Rozciszów-Lubachów"
  13. Minęło 1500km. od montażu hebli i dopiero teraz mogę powiedzieć, że fura zaczyna hamować. Jak się okazało tarcze Ferodo były głęboko honowane i trzeba było zrobić duuużo kilometrów, żeby się ulożyły. Ostatnio przyspieszylem "dotarcie tarcz", robiąc legendarny OS Rajdu Polski: Rozciszów-Lubachów. Niestety, jak widać na poniższym zdjęciu, już bez takiego kunsztu jak niegdyś Bublewicz, czy Kulig...
  14. Panowie, rozkręciliście się, ale nie w tym temacie. Przejdźcie sobie do odpowiedniego działu!
  15. Procedurę odpowietrzania znam chodziło mi o tą teorię z pompowaniem kilkadziesiąt razy na uruchomionym silniku - co to za teoria i po co tak? Odpowietrzenie robię i tak maszyną wtlaczajaca płyn.
  16. @JeJu "Prace zaczynamy od włączenia silnika. Następnie należy kilkadziesiąt razy wcisnąć pedał hamulca do samego spodu, aby pozbyć się ciśnienia regulacji systemu ABS. Trzeba pamiętać, aby zbiorniczek wyrównawczy pompy hamulcowej był zalany płynem roboczym do pełna." Cały czas na włączonym silniku, czy tylko na włączonym podczas tego pompowania kilkadziesiąt razy?
  17. Nie ma gdzie jeździć, miałem Lublin zrobić w weekend, ale mi odpadł, po 800km ciągle widać honowanie na tarczy. Z tą skutecznością, u ciebie to pewnie też kwestia całego układu i jego wspomagania. Żonie kupiłem A3 8V i też heble są żyleta, ledwie dotkniesz. Ale czuć, że to jest nowszy system, jednak 10 lat różnicy w technologii, jak nie lepiej... Pozdro! (P.S. spaliłem twojego Vfiza)
  18. Pod pilnikiem było równo, dołki mnie nie obchodzą.
  19. Z tym wchodzeniem pedału do połowy, to temat chyba na oddzielną historię. Ja zrobiłem już z 800km i pedał dalej jest miękki, dwa dni temu setny raz odpowietrzyłem układ maszyną i żadnej zmiany... Także szału nie ma puki co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.