Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Lotka B6 jest lekko zawinięta w górę, na końcu, lotka B7 jest płaska. Różnicę widać szczególnie na ciemnych kolorach.
  2. Ja jeszcze nie ogarnąłem kasowania błędów, albo ich nie mam
  3. Spróbuję jutro znaleźć chwilę, to wrzucę kilka screenów jeszcze. Jest mega praktyczne. Jedyny mankament, to przy dużej prędkości, ciężko jest szybko coś znaleźć (albo ja już niedowidzę).Trzeba by wyciąć co drugą ścieżkę w widoku listy.
  4. Jest sporo możliwości konfiguracji, tak na szybko tylko coś tu pokazałem. Najlepiej zadzwoń do Mario, to Ci najlepiej powie co sprzedaje. Zdecydowanie polecam tego moda!
  5. Twoje Bixy B8 leżą u mnie w szafie - też by się przydało pochylić nad tematem w końcu...
  6. dayd_4 odpowiedział(a) na bober6662 temat w Audi A4 B6/B7
    Koszty rosną, a wypłaty w miejscu, stad takie wrażenie Tez się rozglądam za tym tematem i niestety trza szykować 1,5 jak nic.
  7. Ciężki temat. Największym problemem będzie znalezienie dobrze utrzymanej sztuki w odpowiedniej konfiguracji. Jak już kupisz furę i zrobisz pakiet startowy, czyli ogarniesz wszystko "pod siebie" , to eksploatacja nie jest droga. Zużycie gazu musisz liczyć na poziomie 14l/100km. w trasie 11l./100km. plus benzyna. Specjalnie awarii nie ma się co obawiać, jak zrobisz wszystko po zakupie, a części nie są drogie. Powodzenia!
  8. Po 200km od zakupu, idziesz w takie inwestycje, wow. Szybko. Nie lepiej najpierw trochę się "wjeździć" w sprzęt? Sprawdzić czy jest warty dalszych inwestycji? Napisz koniecznie, co tam po wizycie u Gregora. Planuję na jesieni zrobić sobie wycieczkę do niego na program. Pozdro! i udanych modów!
  9. VFIZ Zaktualizowany, dzięki jego twórcy: Mario (sympatyczny gość). Na moją prośbę, wykonał aktualizację zdalnie. Szacun, za chęć pomocy Polecam raz jeszcze VFIZa każdemu ! Pozdrawiam!
  10. Coś tam "liznąć" trzeba zawsze, nie ma cudów. Ale delikatnie. Bardzo rzeczowa rozmowa, no i zestaw wygląda solidnie, minimum silkonów.
  11. Hej. @Patryk14, bardzo mi się spodobał FMIC i to, jak został zrobiony. Nawet zadzwoniłem przed chwilą, pogadać z Fmotors, zapytać o ofertę. Brzmi ciekawie, jeszcze tylko muszę zasięgnąć języka, do jakiej mocy będzie wystarczający ten Set. Możesz wrzucić foty, jak to wygląda na gotowo, jak widać ten FMIC na aucie? Bo na tym zdjęciu, co wrzuciłeś jest dość ciemno i nie widać. Kolejna sprawa, to interesuje mnie, jak wysoko sięga FMIC za belkę, jakbyś mógł dorzucić kilka fotek. No i jak wrażenia na ten moment? P.S. Z tym braniem oleju - nie zgodzę się, że zdrowe 1.8T, przy normalnym dynamicznym jeżdżeniu i przy dobrym oleju, będzie coś zużywało. Pozdr!
  12. Bardzo podoba mi się kompleksowe podejście do tematu Połowa kasy na zakup, druga połowa na ogarnięcie. Aktualizuj na bieżąco temat, wszyscy są ciekawi. Co z heblami oryginalnymi? Jakbyś chciał sprzedać, napisz mi na priv. P.S. z tym olejem, to jeszcze zasięgnij kilku porad
  13. Hej. Jeśli masz nowy pasek, to może być słabej jakości, złej długości lub to i to. Może jest wilgotny, np od jakiegoś oleju, który wsiąkł i go nie widzisz. Przyczyną może być też naciąg paska, albo zacierająca się pompa wspomagania. Pompa może dawać ci tak duży opór, że pasek, pomimo najszczerszych chęci, nie ogarnia. pozdr.
  14. @malukry122 zainwestuj w VFIZa, będziesz miał wszystko!!! Pozdr.
  15. Niestety, tak się kończy kupowanie samochodu za wszystkie pieniądze... W takiej sytuacji najlepiej nie ruszać auta, zbierać pieniądze i sprawdzić silnik kompleksowo. Niestety, nawet jeśli nie będzie dużego spustoszenia, to rozbiórka, kontrola, uszczelki, płyny, itd. wchłoną trochę pieniędzy. Jakie były interwały olejowe zanim kupiłeś auto? Może ktoś przeciągał wymiany oleju i po prostu jest syf w silniku i nie ma co panikować. Może masz opiłki z gwintu korka spustu oleju, bo ktoś go poprzeciągał za dużo razy? Powodzenia i napisz jak rozwiązałeś problem.
  16. dayd_4 odpowiedział(a) na Kuba4114 temat w Audi A4 B8
    Najprawdopodobniej "trzyma" ci zacisk. Najlepiej zdjąć klocki i dobrze wyczyścić prowadnice, żeby swobodnie klocek pracował. Może być też problem z samym zaciskiem. Kiedy zmieniałeś tarcze z klockami? Jeśli nie dawno, może blokować ci tłok w zacisku, bo po wymianie pracuje "w innym miejscu" w zacisku, gdzie mogą być nadżerki, korozja, etc. Może też być niedoczyszczona piasta pod tarczą hamulcową - będzie powodować wibracje, większe tarcie i grzanie układu. Spotkałem się też z nowymi klockami, które po montażu nie pasowały do jarzma i nie pracowały swobodnie. Dotyczy to zwykle gorszej klasy klocków. Tak czy inaczej, klocki do demontażu i czyszczenia. Pozdr!
  17. Jak to polerowales? Czym, w jakiej kolejności? Zimą faktycznie jest tragedia.
  18. Tylko żeby nie wyszła na kwadratowo po tym polerowaniu... Do tego te gumki będą przeszkadzać.
  19. Jak zamierzasz poradzić sobie z tą gałką? Też myślałem o polerowaniu, ale nie mam pomysłu jak to zrobić na kuli. Pozdr.
  20. Nie gniewaj się, ale z tymi silencerami na zewnątrz? Wygląda to strasznie, te śrubki - tragedia! nie dało się tego jakoś zrobić głębiej? Może pod końcówkami. Pozdr!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.