Treść opublikowana przez dayd_4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Właśnie myślałem że mam rarytasa
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Odbłyśniki są w normalnym stanie, rozbierałem lampy zaraz po zakupie, nie są jak nowe, ale nie są powypalane. Za to żarniki mam wrażenie że są oryginalne jeszcze.
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Nie wiem, jak z kontrolami na zachodzie, swoją drogą, jak masz wszystko ok i silnik w dobrej kondycji, do tego LPG, to myślę że i bez kata, wynik spalin być dobry. W tym tygodniu z ciekawości zrobię badanie spalin, jak znajdę chwilę czasu, z takim wydechem jak jest i jak będzie dobrze, to się pochwalę w swoim wątku
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie, jak to jest, robiłem wycenę w Eurotax rok temu, zrobiłem dzisiaj ponownie i wartość mojego spadła o 1000zł! Podczas, gdy ja w ciągu tego roku wsadziłem w auto 10 razy tyle Pozdro!!!
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Dobra, dzięki, daj spokój z tym chińczykiem, szkoda czasu na robienie mu zdjęć. Sprawdzałem właśnie koszt tych Laser Xenarc - 640zł./2 szt. Tak cię to też kosztowało? Nie pamiętam, teraz dokładnie, być może już to robiłeś - polecam ci DP przede wszystkim, oczywiście z wyprogramowaniem sondy. Zupełnie inaczej silnik oddycha.
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Czyli rozumiem, z lewej strony jest chińczyk, a z prawej Xenarc? Pytam, bo na moich żarnikach, już mam mega słabe światło i muszę w najbliższym czasie wymienić żarniki. Soczewkę natomiast chcę zostawić, bo mam oryginalny bix i dużą soczewkę, więc nie widzę sensu w przeróbce na B8. Dzięki z a odpowiedź, śledzę temat, jestem ciekawy dalszych postępów. Pozdr.
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Hej @MarcinL, gratuluję samochodu. Bardzo ładnie wygląda ta kiera. Powiedz proszę, ale tak realnie, jak oceniasz te ksenony Osram Laser Xenarc? Są warte swojej ceny, jak duża jest różnica teraz w świetle? Pozdrawiam i życzę dużo radości z modów!
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Jasiek, gdzie na tą majówkę?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nie. Jeszcze nie. Na razie myślę co z kolorem felg. O heblach będę myślał jak będzie bliżej zmiany
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Juz się pogubilem, o kolor czego pytasz, felg czy hebli?
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
I jeszcze jeden - ten na akumulatorze..
-
[B6 BEX] Avant Silver 1.8T quattro :)
Ładny egzemplarz. Życzę radości z modów no i z jazdy! P.S. Na smoka też się dałem nabrać. Naczytalem się forum, rozebralem, a tam nic! Czysto. Pozdrawiam
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Na razie jest ori. Jest plan na zmianę, jak dojeżdżę ten, ale jak kupiłem furę to było wszystko świeże, więc już 2 lata nie mogę dojechać hebli. Jak dojadę, wejdzie S4.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Pany, myślę, że luty tak czy siak, przyniesie rozwiązanie. Musi. W najbliższym tygodniu skupiam się na nartach. Jak odpocznę, pomyślimy. Na pewno trza rzucić jakiś kolor ciemniejszy od ori, oczywiście grafit - to już ustaliliśmy. Zanim wybiorę, będę was pytał jeszcze. No i opony trza ogarniać, jeszcze OC i AC i przegląd w lutym Jeszcze heble - właśnie sobie przypomniałem albo malowanie w jakiś kolor, albo wymiana...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jakoś nie specjalnie jestem przekonany... Może to kwestia tego matu?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Pięknie. Dzięki @Marcinx52 Teraz trzeba będzie ogarnąć jakiś kod koloru na to, bo jak pójdę do mieszalni, to grafitowych będzie milion podobnych
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Czyli wygrywa jakiś delikatny grafit...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ciekawa ta miedź Titan Grau też wyglądałby dobrze. Panowie, a jest w stanie ktoś z was zrobić wizualizację tego koloru miedzianego na czarnym avancie? Ja nie ogarniam takich tematów. Pozdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Powiem, Ci, że mega się napaliłem, jak zobaczyłem twoje auto na tych kołach. Na prawdę, wydaje mi się, że to jedyny słuszny kierunek. Dzięki za inspirację
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dobra panowie, felunek kupiony. Budżet na 1 kwartał wyczerpany Napiszcie, co o tym sądzicie oraz co myślicie o kolorze felg. Bo coś mi taki srebrny nie pasi do czarnej furki i puki nie ma sezonu, mogę to pomalać. Pozdr!! Ale się cieszę
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Mam '17 na dystansie i przód jest szerszy niż tył, więc spodziewam się tego samego... Ale skoro Ty to założyłeś i działało, to i u mnie będzie działać.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Opona jest 255/35, nie do przyjęcia. Zaraz wrzucę, ale tylko tył sprawdzałem.- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Poszła już pierwsza przymiarka...- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS