Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Odbłyśniki są w normalnym stanie, rozbierałem lampy zaraz po zakupie, nie są jak nowe, ale nie są powypalane. Za to żarniki mam wrażenie że są oryginalne jeszcze.
  2. Nie wiem, jak z kontrolami na zachodzie, swoją drogą, jak masz wszystko ok i silnik w dobrej kondycji, do tego LPG, to myślę że i bez kata, wynik spalin być dobry. W tym tygodniu z ciekawości zrobię badanie spalin, jak znajdę chwilę czasu, z takim wydechem jak jest i jak będzie dobrze, to się pochwalę w swoim wątku
  3. Panowie, jak to jest, robiłem wycenę w Eurotax rok temu, zrobiłem dzisiaj ponownie i wartość mojego spadła o 1000zł! Podczas, gdy ja w ciągu tego roku wsadziłem w auto 10 razy tyle Pozdro!!!
  4. Dobra, dzięki, daj spokój z tym chińczykiem, szkoda czasu na robienie mu zdjęć. Sprawdzałem właśnie koszt tych Laser Xenarc - 640zł./2 szt. Tak cię to też kosztowało? Nie pamiętam, teraz dokładnie, być może już to robiłeś - polecam ci DP przede wszystkim, oczywiście z wyprogramowaniem sondy. Zupełnie inaczej silnik oddycha.
  5. Czyli rozumiem, z lewej strony jest chińczyk, a z prawej Xenarc? Pytam, bo na moich żarnikach, już mam mega słabe światło i muszę w najbliższym czasie wymienić żarniki. Soczewkę natomiast chcę zostawić, bo mam oryginalny bix i dużą soczewkę, więc nie widzę sensu w przeróbce na B8. Dzięki z a odpowiedź, śledzę temat, jestem ciekawy dalszych postępów. Pozdr.
  6. Hej @MarcinL, gratuluję samochodu. Bardzo ładnie wygląda ta kiera. Powiedz proszę, ale tak realnie, jak oceniasz te ksenony Osram Laser Xenarc? Są warte swojej ceny, jak duża jest różnica teraz w świetle? Pozdrawiam i życzę dużo radości z modów!
  7. Nie. Jeszcze nie. Na razie myślę co z kolorem felg. O heblach będę myślał jak będzie bliżej zmiany
  8. Juz się pogubilem, o kolor czego pytasz, felg czy hebli?
  9. I jeszcze jeden - ten na akumulatorze..
  10. Ładny egzemplarz. Życzę radości z modów no i z jazdy! P.S. Na smoka też się dałem nabrać. Naczytalem się forum, rozebralem, a tam nic! Czysto. Pozdrawiam
  11. Na razie jest ori. Jest plan na zmianę, jak dojeżdżę ten, ale jak kupiłem furę to było wszystko świeże, więc już 2 lata nie mogę dojechać hebli. Jak dojadę, wejdzie S4.
  12. Pany, myślę, że luty tak czy siak, przyniesie rozwiązanie. Musi. W najbliższym tygodniu skupiam się na nartach. Jak odpocznę, pomyślimy. Na pewno trza rzucić jakiś kolor ciemniejszy od ori, oczywiście grafit - to już ustaliliśmy. Zanim wybiorę, będę was pytał jeszcze. No i opony trza ogarniać, jeszcze OC i AC i przegląd w lutym Jeszcze heble - właśnie sobie przypomniałem albo malowanie w jakiś kolor, albo wymiana...
  13. Jakoś nie specjalnie jestem przekonany... Może to kwestia tego matu?
  14. Pięknie. Dzięki @Marcinx52 Teraz trzeba będzie ogarnąć jakiś kod koloru na to, bo jak pójdę do mieszalni, to grafitowych będzie milion podobnych
  15. Ciekawa ta miedź Titan Grau też wyglądałby dobrze. Panowie, a jest w stanie ktoś z was zrobić wizualizację tego koloru miedzianego na czarnym avancie? Ja nie ogarniam takich tematów. Pozdr.
  16. Powiem, Ci, że mega się napaliłem, jak zobaczyłem twoje auto na tych kołach. Na prawdę, wydaje mi się, że to jedyny słuszny kierunek. Dzięki za inspirację
  17. Dobra panowie, felunek kupiony. Budżet na 1 kwartał wyczerpany Napiszcie, co o tym sądzicie oraz co myślicie o kolorze felg. Bo coś mi taki srebrny nie pasi do czarnej furki i puki nie ma sezonu, mogę to pomalać. Pozdr!! Ale się cieszę
  18. Mam '17 na dystansie i przód jest szerszy niż tył, więc spodziewam się tego samego... Ale skoro Ty to założyłeś i działało, to i u mnie będzie działać.
  19. Opona jest 255/35, nie do przyjęcia. Zaraz wrzucę, ale tylko tył sprawdzałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.