Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. Zawieszenie bardzo bym chciał zostawić swoje. Mam 1BV i jest optymalnie twardo. Na początek spróbuję założyć talerze pod sprężyny od B5 bo już i tak zamówiłem. Zobaczymy jak to wyjdzie. Wszystko po kolei. Priorytet teraz to felunek. ? nie mała do wydania. Później opony, tak jak mówisz 225. Też będzie nie mało ?, bo nie uznaję wszelkich budżetowych opon i podejścia kierowców : "cała kasa na felgi, a opony to jakieś najtańsze, byle czarne..."
  2. @kamelus_ zainspirowales mnie tymi felgami. Jest decyzja. Będzie RS4. Ale w grę wchodzi tylko oryginał.
  3. Słusznie. Jak z każdą naprawą blacharsko lakierniczą - trzeba zrobić zgodnie ze sztuką i nic nie będzie korodować, pękać, itd. Pozdr.
  4. Bardzo ładnie się prezentuje na tym kole, ale to chyba nie jest oryginał RS4. Coś za wąskie i za płaskie
  5. Polecam firmę Dobrowolski Transport w Świdnicy. Mają świetny sprzęt i są ogarnieci w temacie.
  6. Dlatego nic żonie nie powiedziałem. Ani jednego złego słowa. Najważniejsze, że zderzak, lampy, nawet listwa cupry są nie naruszone. Wahacz, to najmniejszy problem. Wymieniłem w pół godziny, pojechałem na geometrie i elegancko polecielismy BEXem na Niemcy. luuuuzik
  7. Moja też zwykle ma swój samochód, ale ostatnio jej sprzedałem i jeździ Audi. Ale statystycznie uszkadza samochód rzadziej niż ja.
  8. Po cichu się przyznam, że to jest mój cel od początku
  9. Wrzuć jakąś fote jak to u ciebie wygląda, w sumie, myślałem też o feldze RS4
  10. Max 19 cali. Myślałem o pompei, ale wszyscy w B6 mają. skoro Szwagier ma rotor, to rotor odpada. W sumie bardzo podoba mi się AVUS, np z S4. Zawsze lubiłem ten wzór. Aktualnie mam na zimowym setupie...
  11. No właśnie pany, widzę, że już podlapaliscie temat, jaki wobec tego proponujecie felunek, do mojego BEXa? Myślę że już czas rozpocząć poszukiwania. Wiosna tuż tuż, a coś dobrego znaleźć jest mega ciężko. Piszcie propozycje, argumentujcie Dzięki!
  12. Dziękuję. Na wiosnę jest plan na jakieś ładne koło. Będzie jeszcze ładniejsza
  13. Hej. Nozykiem do tapet dwa małe kwadraciki wycialem w zderzaku. Tak najlepiej zrobić, bo jak je obetniesz całkiem, to listwa słabo będzie się trzymać. A tak, w tych otworach siedzi jak diabli. Ciężko ją urwać.
  14. Hej. Nieźle dłubiesz przy furce. Napisz proszę, od kogo można załatwić taki kpl. ledów do środka. Dzięki, pozdo!!
  15. dayd_4 odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak wygląda Ulter fi 100 w zderzaku Sline: Polecam mój temat : Milltek full przelot 1.8T quattro BEX Pozdrawiam.
  16. Hej. Kilka zdjęć z montażu wrzucam poniżej. Miałem z tego zrobić osobny DIY, jednak po przeanalizowaniu zdjęć, doszedłem do wniosku, że jest ich za mało. Bardziej niż do robienia zdjęć, paliłem się do robienia grilla
  17. Specjalnie dla @dekiel 13 dzisiejsze foto wydechu, po regulacji:
  18. Miała,ale sprzedałem. W sumie to tylko się zgioł.... Dzisiaj wymieniłem na Lemfordera, zobaczymy, jak wyjdzie na pomiarze geometrii.
  19. Panowie, witam. Tak ku przestrodze. W czwartek gdy spadł świeży śnieg w całej Polsce i moja żona wzięła BEXa do pracy, napisała mi, że są straszne warunki. Ja jej na to: "Wyłączaj ESP i bokiem łututututu "  Za godzinę pisze, że na rondzie, pojechała prosto....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.