Treść opublikowana przez Olszak86
-
Spotkania na drodze
B6 avant czarne na LRA badz LPA z ramkami widziane na skrzyżowaniu górczewskiej i płockiej. Pozdrawiam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Teraz bongod spotkany przy tesco połczyńska w kierunku centrum. Pozdro Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Teraz czarne b7 avant z ramkami na WB spotkane przy wola parku. Trąbnięte kolega machnął ręką. Pozdrawiam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Tez widzialem tego sedana numery BSI?Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest troche stacji pegaza w okolicy ale raczej nie nalezy do lepszych typu orlen bp itp. Zreszta cena mowi sama za siebie. Gdzie na orlenie czy bp znajdziemy rope za 3.99 na czas obecny? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierowcy a4 b6 sedan czarnego z ramkami na WW godzine temu na dzwigowej. Obtrąbione Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Dzis widziane srebrne a4 b8 sedan na WPI z ramkami przy placu bankowym i jurek w swoim s4 b6 na rondzie w babicach. Pozdro. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przed broniszami w kierunku na ozarow mazowiecki. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No na firmowych stacjach LPG gdzies tak oscyluje w tej kasie. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Spotkania na drodze
Przed chwila napotkany bodajze granatowy b5 sedan z ramkami na WGM na drodze Domaniew - Brwinów. Migalem dlugimi z bialego vw caddy. I o 12 na prymasa w kierunku marek widziane ciemnozielone s4 b5 na WE. Zadnych akcentow klubowych ale fura zacna. Rowniez pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- [B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Filtr zalozony standard jest pierdzenie dalej ale wydech stracil troche na głosie. Montaz tłumika w obudowie kata powinien zalatwic sprawe metalicznego dzwieku, na dniach sie okaze. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka I po problemie zalozony tlumik w obudowie kata na poczatku i jest malyna nie ma rezonansu i pozostal basik z wydechu Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Spotkania na drodze
Dzis 9:00 rondo we władysławiowie srebrny avant b6 z ramkami na WD. Pozdrawiam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Spotkania na drodze
To zapewne byłem ja jak widzialeś biale fele to tak. Pozdrawiam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Spotkania na drodze
Dzis godzina 20 ul. Korotyńskiego na Ochocie zaparkowany zaraz przy grójeckiej b6 avant koloru złotego na WU z wlepkami na bocznych szybach, oraz czarny b5 sedan z ramkami na WWL widziany o godzinie 20:15 na hynka w kierunku galerii mokotów. Obtrąbione. Pozdrawiam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Srubki niewiem po czym zostaly a blaszki powinny byc tam gdzie siedza klocki. W niektorych autach tak jest. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To był luźny pomysl Kolkova na ktory czesc osob odpowiedziala pozytywnie dlatego taka decyzja na ten wtorek. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoty robi sie w tym miejscu. Albo na placu z kamyczkow albo wokol kamyczkow przy samym pkp stadion wzdluz jest parking na ktorym spokojnie sie zmiescimy. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem za stadionem. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Spotkania na drodze
Dzis koło 18:30 mijalem sie z czarnym a4 b5 avant na WM z ramkami w miejscowości Gwizdały na drodze Wyszków - Łochów. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Czy mój pomysł ma sens ?
Jutro wam wstawie filmik jak moj gada teraz bo założeniu tłumika od 1.8 T. Jest roznica poniewaz stara rura ktora wychodzila z tłumima miala 47 mm a ta w nowym ma 55mm Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- [B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Zalozylem wydeszek. Chodzi za***iście ale dalej pierdzi. Zastanawia mnie czy to nie wina filtra stozkowego. W weekend zaloze serie zobacze czy bd roznica. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- [B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Nie podchodzi mi zielony do granatu wogole. Nad zawiecha pomyslimy, tym czasem zawital wydech od 1.8 T i czeka na montaz. Mam nadzieje ze bd bez rezonansu. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pisalem ze na gorze od strony stacji wszystko otwarte gora dol i nawet plac za stacja (ogrodzony parking) remont jest z drugiej strony sklepu. Potwierdzam w 100% mieszkam naprzeciw wola parku. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka To dzis moze arkadia a za tydzien mozna wola park spróbowac. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba arkadia nikt nie mowil o zmianie. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Czy mój pomysł ma sens ?
No fakt mało praktyczne ale dla jednych auto to tylko dupowoz a dla innych cos wiecej Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka - Spotkania na drodze