Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bubu05

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bubu05

  1. Dziekuje dzis zakupione rial dedykowane pod a1 w kolorze grafit 16" myśle, ze bedzie ładnie sie komponować.
  2. Chłopaki kupiłem wczoraj A1, odbieram w sobotę i niesteyy na letnich oponach felgach 17" bo to s line, chciałem dokupić zime, ale powiedzieli ni 6k, wiec pomyślałem kupie na Allegro, powiedzcie mi jaki rozstaw i obsadzenie czy od a3,a4 pasują?
  3. Moim zdaniem żaden problem, zwłaszcza jak masz ori felgi jest z 5 cm luzu a cal nie ma tyle
  4. Wejdzie widzę ile luzu jest na 17tkach, ale jak zrobisz upgrade hamulców jak ja robię czyli 345mm to ni huhu
  5. Ja mam we wlepce 245/45r17 (nie 18)
  6. Mam 320mm wsadzam 345 na zaciekach s4 z b8, fakt w 3.0 sa dobre hamulce (i mam prawie nowe tarcze z klockami dopiero co w aso robiłem) ale po tym jak zrobili mi 330+ boje sie ze zona kiedyś bez wyobraźni nie wyhamuje. załóżmy ze mam zacisk, klocki,tarcze ,płyn cos wiecej potrzeba? Sam nie bede robił, ale chce zawieść wsio.
  7. Hz nie mhz, odświeżania ekranu i nie 100 bo tyle to ma prawie każdy, w pdp(plazma) masz prawie 2500hz w panasonic, napisz na [email protected] pomoże Ci, znajomy sie tam właśnie RTV zajmuje.
  8. Kolego devastatoion, zastanawiam sie by wsadzić zestaw od d4 b8 klocki Ferro i tarcze oz, nie masz czegoś ciekawego aktualnie na stanie? Rozumiem ze felga ori 17" bezproblemowo bedzie, bo nie chce zmieniać.
  9. Zmiana na manualna to dopiero koszty...
  10. Czuje ze skończy sie remontem
  11. Odcina błąd jak po wypadku, czujnik poduszek
  12. Bedzie dobrze, ale zastanów sie czy na pewno Vtech, z 5 lat temu robiłem u nich bmw118d i byłem średnio zadowolony.
  13. Dodaj 100 i dam Ci z b8 3.0tdi poczujesz roznice zmieniłem jakis czas temu na 313bitdi i zalega
  14. Potrzebuje pompy bo zwariowalem z informacji w necie. Chce przeprowadzić w najbliższym czasie modyfikacje zmiana wydechu mg motosport, chip tuning Compsport i przy okazji chce zmienić c na wydajniejszy. Mam aktualnie 8K0145805E, model 8K0145805F wyglada mi na taki sam bez różnicy wizualnie. Niektórzy podają symbol 8K0145805E jako ten od 313km, ale przecież mam to samo... Mógłby ktoś pomoc? Chce od razu zrobić na raz wszystko więc mógłbym już sie zaopatrzyć w nowy ic.
  15. Powiedzie mi czy ktoś na spocie ma kompa z kablem? Chciałbym uruchomić test zegarków.
  16. Odkrec lampe i zobacz moze jest peknieta
  17. Witam, kupiłem właśnie audi a4 b8 3.0tdi Q, myśle że będę zadowolony to już kolejne moje audi miałem q7 4.2tdi i dawno dawno temu audi 80 b3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.