Treść opublikowana przez Bubu05
-
Felgi do Audi A1
Dziekuje dzis zakupione rial dedykowane pod a1 w kolorze grafit 16" myśle, ze bedzie ładnie sie komponować.
-
Felgi do Audi A1
Chłopaki kupiłem wczoraj A1, odbieram w sobotę i niesteyy na letnich oponach felgach 17" bo to s line, chciałem dokupić zime, ale powiedzieli ni 6k, wiec pomyślałem kupie na Allegro, powiedzcie mi jaki rozstaw i obsadzenie czy od a3,a4 pasują?
-
[CAPA] czy wejdzie felga 16"?
Moim zdaniem żaden problem, zwłaszcza jak masz ori felgi jest z 5 cm luzu a cal nie ma tyle
-
Gra ktoś w Need For Speed World?
Ja na ps4
-
Znikająca szmata w kominie. Czy to czary mary ?
Kuna?
-
[CAPA] czy wejdzie felga 16"?
Wejdzie widzę ile luzu jest na 17tkach, ale jak zrobisz upgrade hamulców jak ja robię czyli 345mm to ni huhu
-
Opony 225/45 R18 homologacja Audi A4 B8
Ja mam we wlepce 245/45r17 (nie 18)
-
Demontaż zacisow hamulcowych
Mam 320mm wsadzam 345 na zaciekach s4 z b8, fakt w 3.0 sa dobre hamulce (i mam prawie nowe tarcze z klockami dopiero co w aso robiłem) ale po tym jak zrobili mi 330+ boje sie ze zona kiedyś bez wyobraźni nie wyhamuje. załóżmy ze mam zacisk, klocki,tarcze ,płyn cos wiecej potrzeba? Sam nie bede robił, ale chce zawieść wsio.
-
kupno telewizora
Hz nie mhz, odświeżania ekranu i nie 100 bo tyle to ma prawie każdy, w pdp(plazma) masz prawie 2500hz w panasonic, napisz na [email protected] pomoże Ci, znajomy sie tam właśnie RTV zajmuje.
-
Demontaż zacisow hamulcowych
Kolego devastatoion, zastanawiam sie by wsadzić zestaw od d4 b8 klocki Ferro i tarcze oz, nie masz czegoś ciekawego aktualnie na stanie? Rozumiem ze felga ori 17" bezproblemowo bedzie, bo nie chce zmieniać.
-
wymiana skrzyni automatycznej 4 biegowej oznaczenie dfg
Zmiana na manualna to dopiero koszty...
-
mapowanie
Czuje ze skończy sie remontem
-
brak prądu - tylko świeci AIRBAG
Odcina błąd jak po wypadku, czujnik poduszek
-
A4 B8 2008 TDI tylko blokada elektroniczna?
Bedzie dobrze, ale zastanów sie czy na pewno Vtech, z 5 lat temu robiłem u nich bmw118d i byłem średnio zadowolony.
-
Intercooler do AWX-a
Dodaj 100 i dam Ci z b8 3.0tdi poczujesz roznice zmieniłem jakis czas temu na 313bitdi i zalega
-
Intercooler A6/A7 3.0bitdi (313km) do A4/A5 3.0tdi (240/245km
Dziekuje
-
Intercooler A6/A7 3.0bitdi (313km) do A4/A5 3.0tdi (240/245km
Potrzebuje pompy bo zwariowalem z informacji w necie. Chce przeprowadzić w najbliższym czasie modyfikacje zmiana wydechu mg motosport, chip tuning Compsport i przy okazji chce zmienić c na wydajniejszy. Mam aktualnie 8K0145805E, model 8K0145805F wyglada mi na taki sam bez różnicy wizualnie. Niektórzy podają symbol 8K0145805E jako ten od 313km, ale przecież mam to samo... Mógłby ktoś pomoc? Chce od razu zrobić na raz wszystko więc mógłbym już sie zaopatrzyć w nowy ic.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powiedzie mi czy ktoś na spocie ma kompa z kablem? Chciałbym uruchomić test zegarków.
-
b8 sedan woda w tylnych lampach
Odkrec lampe i zobacz moze jest peknieta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, kupiłem właśnie audi a4 b8 3.0tdi Q, myśle że będę zadowolony to już kolejne moje audi miałem q7 4.2tdi i dawno dawno temu audi 80 b3