Treść opublikowana przez Bubu05
-
zmiana radia CHORUS na SYMPHONY
Ochrona komponentu to Abezpieczenie przed sprzedażą skradzionych rzeczy, mysle ze p&p.
-
Ubywający olej
Na takie jazdy to radzę większe pojemności, np 3.0tdi. W q7 4.2 tdi brało olej, 360 3.0d czy 335d tez mi brało to i 3.0tdi weźmie ale 0,5 na wymianę to bez tragedi. Nie przejmował bym sie
-
Jak bardzo powinny nagrzewać się felgi podczas jazdy?
Złe odpowietdzenie układ hamulcowy, klocki nie odbijają łatwo sprawdzic przejedź 15 km spokojnie wyjdz i dotknij felgi powinna byc zimna.
-
Cos z czujnikiem stopu ?
Masz jedna wtyczkę tyle, u siebie w b8 hmienialem 20min roboty
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
U mnie spadła tura fmic od ic, po wymianie czujnika aso próbowało i poległo. Wycięty został i deaktywowany, roznica w mocy odczuwalna tylko dźwięk wydechu sie zmienił ale to skutek wlasnie takiej operacji. Polecam.
-
Wyjazd nad Morze.
Ja jade w czwartek do Gdańska ale z Krakowa teraz podobno teraz autostrada a1 jest rewelacyjna i nocny czas poniżej 6h.
-
Drgania samochodu przy przyspieszaniu i silnika od 1400-2200
Moze poduszki silnika? Jak na postoju masz drgania to koła/przegoni itd. Nie sa.
-
Przy skręcie w lewo skrzypi jak stare drzwi.
Miałem podobnie i miałem nie odkręcony drazek stanilizacyjny.
-
A6 C6 3.0TDI AUTOMAT - Nie mogę wyjąć kluczyka ze stacyjki
Rusz w Pedal hamulca, przy pedale jest czujnik swiatel on steruje tez wlasnie stacyjke, jeżeli sie przycial ze masz wciśnięty hamulec to nie wyciągniesz go. ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- I zobacz jaki masz bieg czy podświetla sie P
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Gratuluje, świetny zakup swego czasu rownież sie przymierzal do zakupu niestety plany rodzinne wymusiły suca(q7 ale za to 4.2tdi )
-
Ktory FMIC?
Mam ic centralny od 3.0tdi jakub Us chciał
-
[ALL B8] A4 B8 3,0tdi by Patrox
Wszystko identycznie jak u mnie wynik równie podobny 373, mam wersje z automatem moze bedzie okazja prownac tylko musze zone przekonać by pożyczyła Felga chyba 19? Bo mam 18 i inaczej wyglada Polecam zmienic układ hamulcowy na s4, roznica kolosalna zwłaszcza ze teraz szybciej sie jeździ, s5,Sti (stock),335d e92 objechane z rolek. Mój troszkę mniej sie Żyda w oczy bo wyglada na seryjne 2.0tdi zwłaszcza na zimowych 17".
-
A3 słabo ciągnie pow. 3tys.
Sprawdźcie katalizator...
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Moze dostaje sie do paliwa? Albo powietrza?
-
Wkretarka
TriPszke wiecek okolice 40= zł bosch Gsr profesional 2 aku i 30 min ładowanie na baterii kuzyn calybdxien Kreci, ja okazjonalnie w domu juz 2 miesiąc mega mocna Idealnie lezy, szczerze polecam !
-
Pytanie do znawców komputerów :)
Wyjmij podepnij pod inny zrób format dysku i wsadz spowrotem
-
Zawór upustowy blow off
Osłabi ci samochod, wybacz ale moim zdaniem nie pasuje... Miałem Evo x i tez bez dało sie jeździć
-
Wibracje nadwozia przy 150km/h
Sprawdz czy na innym biegu jest ten problem (poduszka silnika), sprawdz Bierznosc, czy opona sie nie wyzabkowala (nawet w nowej)
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Bardzo fajny i cichy silnik, lepiej dolać olej niż wymienić wtrysk
-
Może jakiś lakiernik podpowie
Ja bym dobrał kolor i przemalować, kolor po przebiegu kilkuset km zużywa sie, jak malowałem drzwi w q7 w aso bo miałem przerysowane z parkingu (dewotka z wózkiem sic!) to i tak dobierali a auto miało 70k przebiegu, tak samo jak kupiłem zestaw naprawczy za 70zl co jest troche lakieru i bezbarwny to i tak sie różnił, a lakiernikiem nie jestem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez sie pod vaga chetnie podepne by testowanie zegarów odpalić
-
Sposoby pozbycia się foli samochodowej z nadwozia
Opalarka i szybko idzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To gdzie sie jutro spotykacie w galerii czy kocmyrzowie?
-
320mm w AJL quattro
Mam zaciski,tarcze i klocki z mojej b8 320mm jakbyś chciał.
-
Opinie na temat silnika 2.0 FSI AWA
Osobiście nie lubię fsi, ale sam mam w domu a1 która takowy posiada. Myśle ze duzo osób niema teg silnika o kory pytasz, problem oleju to nie problem, lepiej znasz zadbany egzemplarz i będziesz zadowolony.