Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bubu05

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bubu05

  1. Ochrona komponentu to Abezpieczenie przed sprzedażą skradzionych rzeczy, mysle ze p&p.
  2. Bubu05 odpowiedział(a) na glmz11 temat w 2.0TDI
    Na takie jazdy to radzę większe pojemności, np 3.0tdi. W q7 4.2 tdi brało olej, 360 3.0d czy 335d tez mi brało to i 3.0tdi weźmie ale 0,5 na wymianę to bez tragedi. Nie przejmował bym sie
  3. Złe odpowietdzenie układ hamulcowy, klocki nie odbijają łatwo sprawdzic przejedź 15 km spokojnie wyjdz i dotknij felgi powinna byc zimna.
  4. Masz jedna wtyczkę tyle, u siebie w b8 hmienialem 20min roboty
  5. Bubu05 odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    U mnie spadła tura fmic od ic, po wymianie czujnika aso próbowało i poległo. Wycięty został i deaktywowany, roznica w mocy odczuwalna tylko dźwięk wydechu sie zmienił ale to skutek wlasnie takiej operacji. Polecam.
  6. Bubu05 odpowiedział(a) na Goldeq temat w Podlaskie
    Ja jade w czwartek do Gdańska ale z Krakowa teraz podobno teraz autostrada a1 jest rewelacyjna i nocny czas poniżej 6h.
  7. Moze poduszki silnika? Jak na postoju masz drgania to koła/przegoni itd. Nie sa.
  8. Miałem podobnie i miałem nie odkręcony drazek stanilizacyjny.
  9. Rusz w Pedal hamulca, przy pedale jest czujnik swiatel on steruje tez wlasnie stacyjke, jeżeli sie przycial ze masz wciśnięty hamulec to nie wyciągniesz go. ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- I zobacz jaki masz bieg czy podświetla sie P
  10. Gratuluje, świetny zakup swego czasu rownież sie przymierzal do zakupu niestety plany rodzinne wymusiły suca(q7 ale za to 4.2tdi )
  11. Mam ic centralny od 3.0tdi jakub Us chciał
  12. Wszystko identycznie jak u mnie wynik równie podobny 373, mam wersje z automatem moze bedzie okazja prownac tylko musze zone przekonać by pożyczyła Felga chyba 19? Bo mam 18 i inaczej wyglada Polecam zmienic układ hamulcowy na s4, roznica kolosalna zwłaszcza ze teraz szybciej sie jeździ, s5,Sti (stock),335d e92 objechane z rolek. Mój troszkę mniej sie Żyda w oczy bo wyglada na seryjne 2.0tdi zwłaszcza na zimowych 17".
  13. Sprawdźcie katalizator...
  14. TriPszke wiecek okolice 40= zł bosch Gsr profesional 2 aku i 30 min ładowanie na baterii kuzyn calybdxien Kreci, ja okazjonalnie w domu juz 2 miesiąc mega mocna Idealnie lezy, szczerze polecam !
  15. Wyjmij podepnij pod inny zrób format dysku i wsadz spowrotem
  16. Bubu05 odpowiedział(a) na MajorkaON temat w Audi A4 B6
    Osłabi ci samochod, wybacz ale moim zdaniem nie pasuje... Miałem Evo x i tez bez dało sie jeździć
  17. Sprawdz czy na innym biegu jest ten problem (poduszka silnika), sprawdz Bierznosc, czy opona sie nie wyzabkowala (nawet w nowej)
  18. Bubu05 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Bardzo fajny i cichy silnik, lepiej dolać olej niż wymienić wtrysk
  19. Ja bym dobrał kolor i przemalować, kolor po przebiegu kilkuset km zużywa sie, jak malowałem drzwi w q7 w aso bo miałem przerysowane z parkingu (dewotka z wózkiem sic!) to i tak dobierali a auto miało 70k przebiegu, tak samo jak kupiłem zestaw naprawczy za 70zl co jest troche lakieru i bezbarwny to i tak sie różnił, a lakiernikiem nie jestem.
  20. Tez sie pod vaga chetnie podepne by testowanie zegarów odpalić
  21. To gdzie sie jutro spotykacie w galerii czy kocmyrzowie?
  22. Bubu05 odpowiedział(a) na Garet temat w Układ Jezdny
    Mam zaciski,tarcze i klocki z mojej b8 320mm jakbyś chciał.
  23. Bubu05 odpowiedział(a) na Rabbi temat w 2.0
    Osobiście nie lubię fsi, ale sam mam w domu a1 która takowy posiada. Myśle ze duzo osób niema teg silnika o kory pytasz, problem oleju to nie problem, lepiej znasz zadbany egzemplarz i będziesz zadowolony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.