Treść opublikowana przez Bubu05
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Z tego co ja wiem 1bv -30 , 1be -20 1ba seria. Dla porównania zrobiłem zdjecie serii vs 1bv http://zapodaj.net/93606a265ace4.jpg.html
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Dla potomnych, miałem zawieszenie seria, zmieniłem dzis na -30 kpl. Sprezyny i amortyzatory (komplet z nowej b8 (3k przebiegu)) przepaść... Wygląd wyglądem Bp roznica kolosalna przy 18", żałuje ze dopiero teraz ... Ale prowadzenie... Samochodu nie poznaje, roznica e komforcie jak dla mnie zero, roznica w reakcji w czasie jazdy ... Jakbym kupił nowy samochod, roznixe poczułem po 10km gdy wyjechałem na znana codzienna drogę (zakręty) Polecam!!' Najlepiej wydane pieniądze
-
A4 B8 3.0TDI by R-performance
Sorki nie zauważyłem, sprzeglo dostaje baty ale sa koledzy na forum co opisywali modyfikowane sprzęgła
-
A4 B8 3.0TDI by R-performance
Skrzynia bez problemów mam taki sam program tylko troszkę agresywniejszy, polecam te mody tworzą auto nie do poznania banan na twarzy, a odgłos benzyny z diesla zostało tylko tankowanie, a mam dodatkowo dolot k&n.
-
TipTronic Audi A4 B8 wytrzymałość?
Bez problemów, mam kolegę co ma 430k, tylko zmienia olej co 50k
-
Wentylator chłodnicy
Wentylator zależy od wersji, np z faktycznym hakiem itp.
-
korekta w Kingsoft-Bartpol co myślicie o tej robocie ?
Ślicznie, tego runęła polecam sam mam auto po ich przeróbkach
-
Owocna wizyta w Tune-up Gdańsk, proszę o ocenę wykresu
Pieknie, tez pierwszy raz widze taki bonus..
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
A ja bym sprawdził ręczny
-
B8 avant nieznana część
Mi brakuje (poważnie) daj pw to odkupię
-
Buczenie
A sprzeglo dobrze ci funkcjonuje? Jak puścisz gaz i dalej byczy (przy zealnianiu) to wina sprzęgła
-
Problem Z Temperatura
A czasem nie masz 2 czujników?
-
Stożek 2.0 TFSI
Ja mam k&n, odczuwalnej różnicy w mocy nie mam, bo ciezko wyczuć z 2km przy 300+, ale uczucie ze czysto oddycha (pojęcie względne) jest. Jestem pewny ze powietrza mu teraz nie brakuje, uważam za dobre uzupełnienie do wydechu.
-
Brak mocy na 1 i 2 biegu ALT
Czujnik temperatury? Pęknięta obudowa filtr powietrza i ciagnie ciepłe?
-
Skrzypienie podczas wciskania i puszczania pedału sprzęgła
Mysle ze mozesz spokojnie jeszcze reklamować...
-
Takie tam 330d
Bardzo fajny samochod i sliczny kolor
-
Skaczące obroty tiptronic
To raczej nie konwerter... Wymień przeplywomierz ! http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=981
-
Ciśnienie w oponach 225/40/18
235/40r18 w b8 mam 2.5 i jest ok
-
falujące obroty przy zwalnianiu
To sprawa powietrza, komputer pozniej dostosowuje mieszankę i sie stabilizuje, sprawdz przewody od filtra powietrza
-
ruszanie na 1 biegu
Go moim zdaniem egr, na wyższych biegach turbo nakręcone wiec idzie, sproboj przegazowac go i rusz.
-
huczenie podczas jazdy na wprost
Sprawdz cisnienie, pisze z telefonu i mi zmienia wiadomość, czy zbieżność po wachaczach sprawdzałes (nie chodzi mi o konieczność tylko od objawu), podjedz na diagnostykę i sprawdz moze w cos walnales
-
huczenie podczas jazdy na wprost
Buczenie zwiększa sie przy hamowaniu? Zbierz iść przy wahaczaxh robiłeś?
-
Wloty powietrza na błotnikach?
Tp jest z mini cooper s, bez sensu nic nie daje ..
-
Skrzynia Multitronic
Samo rusza to ok normalne, ale szarpanie to juz nie. Wyłącz esp i rusz dynamicznie bo moze byc przez opony
-
ruszanie na 1 biegu
Odn3 biegunjuz normalnie ? * od 3 biegu juz ok?