Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bubu05

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bubu05

  1. Moim zdaniem to jest to co u mnie sie działo, sprawdz napięcie na alternatorE, aku , sprawdz klemu i rozdziale na podszybiu mozesz sprawdzic vcds ostatni czas wypalania dpf i jaka pozycje ma Pedal. Gazu w trakcie podwyższonych obrotów u mnie miał 15%
  2. Mieliśmy w firmie w doatawczaku, za mało oleju w skrzyni okazało sie ze ma wyciek
  3. Tak ci sie wydaje, ja mysle nad stage 3 juz od dawna bo brakuje
  4. Zawor n75, przeładowanie ci turbo łapie tzw. Noulaft http://forum.vw-passat.pl/threads/7459-Błąd-17965-przekroczona-granica-regulacji-turbodoładowania
  5. Bubu05 odpowiedział(a) na jurekm43 temat w Audi A4 B5
    W b5 napewno ustawiasz vagiem... Tutaj nie ma elektrycznego wspomagania... Jedz i opitol, mnie krew zalalaby
  6. Dziekuje kolego ale jak napisałem wyżej problem rozwiązałem
  7. Bubu05 odpowiedział(a) na d4widoV temat w 2.4
    Moze dolot ciagnie ciepłe z silnika
  8. Ja nie dam za wygrana mistrz spada i jest ok, ale częściej jak jest zimno a miałem kiedys blad wentylatora chlodnicy 1 biegu, mam kupiony nowy regulator wiatraków wymienia mi na dniach i bede szedł po kolei, ma byc tip top Problem rozwiązany, zasniedziala sroba w skrzynce rozdzielczej (tam gdzie plusowa klema), problem znikł a auto pali jak nigdy
  9. Mam problem chyba z nim bo podnosi mi obroty i po wymianie filtra paliwa drugi do tablicy ten zawor, prosze rownież o informacje gdzie sie znajduje. Problem rozwiązany, zasniedziala sroba w skrzynce rozdzielczej (tam gdzie plusowa klema), problem znikł a auto pali jak nigdy
  10. Dojazdowka, uchwyt ma zaślepka i pod nią 2 sroby.
  11. Nawet panda 1.1 ma klime i nic nie dusi, jeżeli na wyłącznej klimie jest ok to sprawdzilbym sprężarek klimatyzacji
  12. Bubu05 odpowiedział(a) na maciek2201 temat w 1.8T
    Bardzo dobry silnik, moze ktos cały wymienił ...
  13. Sprężarką sie załącza moze tak wyczulony jestes wiatrak norma
  14. Bubu05 odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Mrugajaca kontrolka świec zarowych pojawia sie jak jest nieszczelnosc układu intercoolera.
  15. Bubu05 odpowiedział(a) na gregski temat w 3.0TDI
    Brudzą brudzą ale w srodku.c wiec kogo to interesuje ja robie kolejny układ wydechowy od mg i chyba zamowie czarne koncowki )
  16. Mi skrzypial niedostępny stanilizator jak wymieniali mi w aso chyba wahacz to nie doktrecili.
  17. Kosz części 25 zł,c w pierwszym lepszY sklepie. Gumy sa w większości uniwersalne, a te na pewno sam wymienilem.
  18. Witam, samochod posiada modylacje tj. Ic fmic, wydech, wycięty dpf (programowo wyłączony) itd. Wszystko sprawuje sie wyśmienicie jeździ z pkt. A do B. Tylko w ostatnim czasie stało sie juz norma ze po odpaleniu jest 650obr i nagle rosną do 950 o stoją, spalanie chyba takie samo? Nie kopci itd. Popiołem pod vcds przedchwila i mam 2 błędy jeden stary od wentylatora drugi 7900 od poduszki prawej silnika n145 (ostatnio wymienilem rozrusznik co ginalbie okazalao sie zla diagnoza poniewaz aku siadalo , możliwe ze cos nie dopięli? Gdzie sie znajduje przewód do poduszki re. Poduszka. Jakis pomysł. Z obrotami? Sprawdziłem na forum a5 podobny problem sle ktos miał zima, nie rozwiązali go . Sorki za ww błędy pisze z tel. Ps. Moc jest brak straty, modyfikacje (wszystko na raz) robione rok temu
  19. S3

    Bubu05 odpowiedział(a) na jochan41 temat w Silnik i Układ Napędowy
    Wejdź na a3 Club net, dawno dawno temu miałem to autko, teraz moze byc ciezko kupić dobry egzemplarz, miałem wersje po liftingu 225km łatwo poddaje sie modyfikacjom
  20. Bubu05 odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    Do 1000 spokojnie
  21. Wez piwo podejdzie powiedz ze mu pomożesz bo juz wytrzymać sie nie da szybciej skończycie:)
  22. Ja bym zrobił zlot a4, 2 dni imprezy i sam przeprosi
  23. Bubu05 odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    Dla mnie to uszczelka pod głowica? Sprawdziłes olej i płyn w zbiorniczku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.