Treść opublikowana przez Bubu05
-
Podwyższone obroty w Seat Exeo 2.0 TDI
Moim zdaniem to jest to co u mnie sie działo, sprawdz napięcie na alternatorE, aku , sprawdz klemu i rozdziale na podszybiu mozesz sprawdzic vcds ostatni czas wypalania dpf i jaka pozycje ma Pedal. Gazu w trakcie podwyższonych obrotów u mnie miał 15%
-
Hałas ze skrzyni biegów czy z silnika?
Mieliśmy w firmie w doatawczaku, za mało oleju w skrzyni okazało sie ze ma wyciek
-
Problematyczne Turbo
Tak
-
Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
Tak ci sie wydaje, ja mysle nad stage 3 juz od dawna bo brakuje
-
Problematyczne Turbo
Zawor n75, przeładowanie ci turbo łapie tzw. Noulaft http://forum.vw-passat.pl/threads/7459-Błąd-17965-przekroczona-granica-regulacji-turbodoładowania
-
Krzywa Kierownica
W b5 napewno ustawiasz vagiem... Tutaj nie ma elektrycznego wspomagania... Jedz i opitol, mnie krew zalalaby
-
Podwyższone obroty z 650 na 950 bledy
Dziekuje kolego ale jak napisałem wyżej problem rozwiązałem
-
Słabsza Moc Na Ciepłym
Moze dolot ciagnie ciepłe z silnika
-
Problemy Z Elektryka Po Usunieciu Bledow Skoda Octavia
Odłącz aku na 30 min miałem tak kiedys.
-
Podwyższone obroty z 650 na 950 bledy
Ja nie dam za wygrana mistrz spada i jest ok, ale częściej jak jest zimno a miałem kiedys blad wentylatora chlodnicy 1 biegu, mam kupiony nowy regulator wiatraków wymienia mi na dniach i bede szedł po kolei, ma byc tip top Problem rozwiązany, zasniedziala sroba w skrzynce rozdzielczej (tam gdzie plusowa klema), problem znikł a auto pali jak nigdy
-
ZAWÓR CIŚNIENIA PALIWa 3.0tdi CAPA
Mam problem chyba z nim bo podnosi mi obroty i po wymianie filtra paliwa drugi do tablicy ten zawor, prosze rownież o informacje gdzie sie znajduje. Problem rozwiązany, zasniedziala sroba w skrzynce rozdzielczej (tam gdzie plusowa klema), problem znikł a auto pali jak nigdy
-
Świeży Nabywca B6 Kilka Pytań :)
Dojazdowka, uchwyt ma zaślepka i pod nią 2 sroby.
-
Falują obroty na skrzyżowaniach. (uszczelka przepustnicy)
Nawet panda 1.1 ma klime i nic nie dusi, jeżeli na wyłącznej klimie jest ok to sprawdzilbym sprężarek klimatyzacji
-
Silnik Agu W A4 B6?
Bardzo dobry silnik, moze ktos cały wymienił ...
-
Telepanie Silnika Na Biegu Jałowym
Sprężarką sie załącza moze tak wyczulony jestes wiatrak norma
-
Kontrolka świec żarowych
Mrugajaca kontrolka świec zarowych pojawia sie jak jest nieszczelnosc układu intercoolera.
-
Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
Brudzą brudzą ale w srodku.c wiec kogo to interesuje ja robie kolejny układ wydechowy od mg i chyba zamowie czarne koncowki )
-
skrzypienie przy mocnym skrecie
Mi skrzypial niedostępny stanilizator jak wymieniali mi w aso chyba wahacz to nie doktrecili.
-
Mocowanie ostatniego tłumika
Kosz części 25 zł,c w pierwszym lepszY sklepie. Gumy sa w większości uniwersalne, a te na pewno sam wymienilem.
-
Podwyższone obroty z 650 na 950 bledy
Witam, samochod posiada modylacje tj. Ic fmic, wydech, wycięty dpf (programowo wyłączony) itd. Wszystko sprawuje sie wyśmienicie jeździ z pkt. A do B. Tylko w ostatnim czasie stało sie juz norma ze po odpaleniu jest 650obr i nagle rosną do 950 o stoją, spalanie chyba takie samo? Nie kopci itd. Popiołem pod vcds przedchwila i mam 2 błędy jeden stary od wentylatora drugi 7900 od poduszki prawej silnika n145 (ostatnio wymienilem rozrusznik co ginalbie okazalao sie zla diagnoza poniewaz aku siadalo , możliwe ze cos nie dopięli? Gdzie sie znajduje przewód do poduszki re. Poduszka. Jakis pomysł. Z obrotami? Sprawdziłem na forum a5 podobny problem sle ktos miał zima, nie rozwiązali go . Sorki za ww błędy pisze z tel. Ps. Moc jest brak straty, modyfikacje (wszystko na raz) robione rok temu
-
S3
Wejdź na a3 Club net, dawno dawno temu miałem to autko, teraz moze byc ciezko kupić dobry egzemplarz, miałem wersje po liftingu 225km łatwo poddaje sie modyfikacjom
- Kopci na biało
-
Uziązliwy hałaś ze strony sąsiada - co robić?
Wez piwo podejdzie powiedz ze mu pomożesz bo juz wytrzymać sie nie da szybciej skończycie:)
-
Uziązliwy hałaś ze strony sąsiada - co robić?
Ja bym zrobił zlot a4, 2 dni imprezy i sam przeprosi
-
Kopci na biało
Dla mnie to uszczelka pod głowica? Sprawdziłes olej i płyn w zbiorniczku?