Treść opublikowana przez Pulpit
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
No ja na szybko znalazłem coś takiego: http://www.allegro.pl/item560552495_audi_a4_pompa_centralnego.html lub: http://www.allegro.pl/item568233276_audi_a4_b5_95_00_pompa_centralnego_zamka.html a patrząc po opisach przedmiotów nie widać żeby nr były jakoś specjalnie wyszczególnione
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
a znasz może jej kod?? czy szukać po prostu pompy centralnego i look'ać po roczniku mniej więcej??
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
No ja przerabiałem też ten temat chociaż nie doszedłem do tego momentu ze miałem ja w rękach Też w sumie szukam kogoś kto się bawi w takie rzeczy, ale czarno widze a te pompy, które maja otwieranie z pilota sa już naprawde do dostanie w kokretnych pieniądzach koło 6 stówek wiec jak na razie musze kręcić tym kluczykiem i skakać po samochodzie żeby drzwi pootwierać jak coś wykombinujesz z tą pompą to napisz mi prosze na PW co zmajstrowałeś za ile i gdzie to ogarniałeś jak ja coś bujne w tym temacie to też się odezwę .A powiedz mi jak ściągnąłeś te przewody (od powietrza bo jak ja sie do nich zabierałem to robiły takie wrażenie że zaraz je połame) i jak otwożyłeś tą pompę( od spodu odblokowałeś ząbki i ściągałeś to wieczko białe)??
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
Najpierw musisz się dostać do bagażnika (składasz siedzenia dajesz nura do kufra i odkręcasz coś koło 15 śrubek) ściągasz tapicerkę z klapy i podciągasz w górę pręcik od zamka w góre( do rejestracji) bagażnik masz otwarty i jak staniesz za autem to po prawej stronie podnosisz dywanik bagażnika i tam pod gąbką kryje się ta pompa to chyba wszystko jesli chodzi o dobranie się do niej w sedanie
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
A mi się radio ostatnio rozklaczyło więc słucham ostatnimi czasy chętnie silnika ewentualnie nawiewów(ale tak podkręconych na tak opór) ,a jak już nie daje rady to zapodaje coś z fona, ale tego nie polecam bo tylko dobija i przypomina, o tym, że w samochodzie jest więcej niż jeden pierdzący głośnik :polew:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
W tym 2 podłokietniku jest zapalniczka obrotowa nie wiem czy to może być wyznacznik po liftu, ale u mnie np tak jest, a furak po 2 lifcie
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tej turbinie ?
a no w sumie obudziłem się dopiero i nie za bardzo to sobie przetrawiłem
-
Spociki w Skierniewicach
mi 16 pasuje już sobie zapisuje żarcik oczywiscie
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tej turbinie ?
a orientuje się może ktoś jaki jest koszt szuszarki od AWX'a w tym rempoland??
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tej turbinie ?
Tak jak w temacie czy myślicie, czy cena daje rade i czy może mieliście już do czynienia z tym sprzedającym?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=577001455
-
Spociki w Skierniewicach
no spokojnie jeszcze ponad tydzień wiec jeszcze się może sporo pozmieniać, ale trzeba być dobrej mysli
-
Spociki w Skierniewicach
14 marca(sobota) godzina 15-16 jeśli dobrze zrozumiałem
-
Spociki w Skierniewicach
To jak zaklepujemy miejsca to ja biorę to dla inwalidów ale tak na poważnie to spoko miejscówka się nawet prezentuje
-
Spociki w Skierniewicach
no tylko ze do tego potrzebny jest snoopy
-
Spociki w Skierniewicach
może by im info na maila posłać niektórzy mogą to odebrać jako spam a niektórzy jako przydatne info zresztą nie ma chyba co wymuszać komu zależy ten się spróbuje zjawić
-
Spociki w Skierniewicach
może kolo 15 - 16??
-
Spociki w Skierniewicach
no to może kolejny weekend taka data wstępna??
-
Spociki w Skierniewicach
ostatnio też tak było i dotarło nas 2 i to z łowicza nawet się zastanawialiśmy czy nie powinno być, spot w łowiczu no, ale pogoda zaczyna sprzyjać wiec powinno być lepiej, oby :>
-
Spociki w Skierniewicach
No to teraz pozostaje pytanie kiedy??
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
No ja niestety nie miałem znaczka Audi on momentu kiedy ją kupiłem podejrzewam,że za kadencji poprzedniego właściciela komuś się ten znaczek spodobał W sumie miałem dokładać ten znaczek, ale doszedłem do wniosku, że tył na "goło" w tym kolorku wygląda całkiem spoko i jest dość oryginalnie bo Ci którzy pozbywają się znaczków nie usuwają OOOO z regóoły oczywiscie Poszedł update fotek i profilu i jest troszkę lepiej niż było
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
tak była po przekładce w listopadzie czy w październiku był zabieg, wcześniej śmigałem nią na wyspach i jakoś nie mogłem się z nią rozstać więc wróciła ze mną :polew:a co do profilu to jakoś nie moge ładnej pogody trafic żeby profil uaktualnić, ale pogoda zaczyna sprzyjać powoli więc update w profilu się szykuje
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja tam wszystkich witam i zegnam zarazem dla mnie lepiej niech sie juz skonczy ten dzien bo i tak nic madrego nie powiem ale i tak przywitać sie mogem
-
Spociki w Skierniewicach
No to jak tak to już tylko jedno pytanie pozostaje w takim razie, kiedy??
-
Spociki w Skierniewicach
ale z tego co widać tam trawka sobie rośnie, a ja mialem ostatatnio zła przygode z ta nawierzchnią przy obecnej pogodzie (dół zderzaka mi został ) ale skoro mówicie, że jest spoko to może bardziej ubite jest
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Jak dojdzie do tego pakiet eSy to bedzie jak siedzenia :kox: ale i bez tego jest