Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. No ja na szybko znalazłem coś takiego: http://www.allegro.pl/item560552495_audi_a4_pompa_centralnego.html lub: http://www.allegro.pl/item568233276_audi_a4_b5_95_00_pompa_centralnego_zamka.html a patrząc po opisach przedmiotów nie widać żeby nr były jakoś specjalnie wyszczególnione
  2. a znasz może jej kod?? czy szukać po prostu pompy centralnego i look'ać po roczniku mniej więcej??
  3. No ja przerabiałem też ten temat chociaż nie doszedłem do tego momentu ze miałem ja w rękach Też w sumie szukam kogoś kto się bawi w takie rzeczy, ale czarno widze a te pompy, które maja otwieranie z pilota sa już naprawde do dostanie w kokretnych pieniądzach koło 6 stówek wiec jak na razie musze kręcić tym kluczykiem i skakać po samochodzie żeby drzwi pootwierać jak coś wykombinujesz z tą pompą to napisz mi prosze na PW co zmajstrowałeś za ile i gdzie to ogarniałeś jak ja coś bujne w tym temacie to też się odezwę .A powiedz mi jak ściągnąłeś te przewody (od powietrza bo jak ja sie do nich zabierałem to robiły takie wrażenie że zaraz je połame) i jak otwożyłeś tą pompę( od spodu odblokowałeś ząbki i ściągałeś to wieczko białe)??
  4. Najpierw musisz się dostać do bagażnika (składasz siedzenia dajesz nura do kufra i odkręcasz coś koło 15 śrubek) ściągasz tapicerkę z klapy i podciągasz w górę pręcik od zamka w góre( do rejestracji) bagażnik masz otwarty i jak staniesz za autem to po prawej stronie podnosisz dywanik bagażnika i tam pod gąbką kryje się ta pompa to chyba wszystko jesli chodzi o dobranie się do niej w sedanie
  5. A mi się radio ostatnio rozklaczyło więc słucham ostatnimi czasy chętnie silnika ewentualnie nawiewów(ale tak podkręconych na tak opór) ,a jak już nie daje rady to zapodaje coś z fona, ale tego nie polecam bo tylko dobija i przypomina, o tym, że w samochodzie jest więcej niż jeden pierdzący głośnik :polew:
  6. W tym 2 podłokietniku jest zapalniczka obrotowa nie wiem czy to może być wyznacznik po liftu, ale u mnie np tak jest, a furak po 2 lifcie
  7. a no w sumie obudziłem się dopiero i nie za bardzo to sobie przetrawiłem
  8. mi 16 pasuje już sobie zapisuje żarcik oczywiscie
  9. a orientuje się może ktoś jaki jest koszt szuszarki od AWX'a w tym rempoland??
  10. Tak jak w temacie czy myślicie, czy cena daje rade i czy może mieliście już do czynienia z tym sprzedającym?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=577001455
  11. no spokojnie jeszcze ponad tydzień wiec jeszcze się może sporo pozmieniać, ale trzeba być dobrej mysli
  12. 14 marca(sobota) godzina 15-16 jeśli dobrze zrozumiałem
  13. To jak zaklepujemy miejsca to ja biorę to dla inwalidów ale tak na poważnie to spoko miejscówka się nawet prezentuje
  14. no tylko ze do tego potrzebny jest snoopy
  15. może by im info na maila posłać niektórzy mogą to odebrać jako spam a niektórzy jako przydatne info zresztą nie ma chyba co wymuszać komu zależy ten się spróbuje zjawić
  16. może kolo 15 - 16??
  17. no to może kolejny weekend taka data wstępna??
  18. ostatnio też tak było i dotarło nas 2 i to z łowicza nawet się zastanawialiśmy czy nie powinno być, spot w łowiczu no, ale pogoda zaczyna sprzyjać wiec powinno być lepiej, oby :>
  19. No to teraz pozostaje pytanie kiedy??
  20. No ja niestety nie miałem znaczka Audi on momentu kiedy ją kupiłem podejrzewam,że za kadencji poprzedniego właściciela komuś się ten znaczek spodobał W sumie miałem dokładać ten znaczek, ale doszedłem do wniosku, że tył na "goło" w tym kolorku wygląda całkiem spoko i jest dość oryginalnie bo Ci którzy pozbywają się znaczków nie usuwają OOOO z regóoły oczywiscie Poszedł update fotek i profilu i jest troszkę lepiej niż było
  21. tak była po przekładce w listopadzie czy w październiku był zabieg, wcześniej śmigałem nią na wyspach i jakoś nie mogłem się z nią rozstać więc wróciła ze mną :polew:a co do profilu to jakoś nie moge ładnej pogody trafic żeby profil uaktualnić, ale pogoda zaczyna sprzyjać powoli więc update w profilu się szykuje
  22. ja tam wszystkich witam i zegnam zarazem dla mnie lepiej niech sie juz skonczy ten dzien bo i tak nic madrego nie powiem ale i tak przywitać sie mogem
  23. No to jak tak to już tylko jedno pytanie pozostaje w takim razie, kiedy??
  24. ale z tego co widać tam trawka sobie rośnie, a ja mialem ostatatnio zła przygode z ta nawierzchnią przy obecnej pogodzie (dół zderzaka mi został ) ale skoro mówicie, że jest spoko to może bardziej ubite jest
  25. Jak dojdzie do tego pakiet eSy to bedzie jak siedzenia :kox: ale i bez tego jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.