Witam Panowie, mam takie pytanie na szybko. Wybieram się w piątek oglądać samochód i czy nie ma ktoś z Was na jeden dzień pożyczyć miernika lakieru? Pozdrawiam Bartek
Też się podepnę pod temat. Mam do obejrzenia autko które na pokładzie założone ma xenony i w kabinie ma regulację wysokości. Rozumiem, że xenony są jakieś dołożone w takim wypadku? Ups, teraz dopiero widzę, że to temat o b5, ale sytuacja powinna być taka sama chyba w b5/b6 ?
Jak wyżej. Odwiedzam forum od jakiegoś czasu, na imię mam Bartek.
Przymierzam się do zakupu A4ki (ewentualnie mniejszego brata A3 )
Mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej w gronie czterech pierścieni