Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. Przeglądając dziś allegro znowu wysyp pięknych zamienników s4 Jakieś nowe fotkich na których listwy wyglądają dosyć ładnie ( oczywiście sprzedający się w aukcji zarzeka na wszystko co w temacie złe tj. wypatrzenie, falowanie, pękanie itp. Poczytałem trochę komentarze i ktoś wrzucił galerię do tego co otrzymał -> http://imgur.com/a/WDrwV#0 Produkt nie od a4, ale widać jakość wykonania
  2. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nowe Forum tak ma, że od 50 czy 100 postów można pisać dopiero...
  3. Też nie wiedziałem za bardzo gdzie. Podskoczyłem do CUK i mi babeczka podrukowała co mnie ciekawiło. Napisałem też na stronie o której wspomina gtrzec - ( http://a4-klub.pl/index.php?/topic/23309-wyliczenie-skladki-ocacnw-na-stronie-internetowej-kilka-zakladow-ubezpieczen/page-4#entry4014012%C2'> i jego oferta najbardziej mi podpasowała. Jeszcze finalizujemy moje oc+ac (czekam na umowę)
  4. Może trochę głupie pytanie, ale znaczki po bokach na listwach (ori) są na jakiś klej, bolce czy na co. Jak je ściągnę to zostaną ślady?
  5. To teraz tylko kilkadziesiąt godzin lektury forum przed Tobą
  6. Dziękuję bardzo
  7. Z tuningu mój temat zniknął więc może napiszę tutaj - szybkie pytanie listwy s4, a nie s-line prawda?
  8. Jeżeli 70zł z tysiaka euro to mało to ile dostaniesz z konta oszczędnościowego? 3% w skali roku?
  9. Wiki ma kolejny głos
  10. Poznań poszerza grono widzę
  11. Uparta baba
  12. Więc jednak coś z tego wyszło? Trochę za dużo zamieszania było z tym gdzie i o której :/
  13. Oooo, a więc to Ty! Widziałem w sprzedam tę audice i nawet miałem dzwonić czy poprzedni "chwilowy" właściciel nie wraca przez Poznań i puścić go do domu z biletem na PKP Szerokiej drogi
  14. Witam Was Na forum jestem już ponad rok...Zaczęło się od szukania skromnej A3, ale że apetyt rośnie w miarę jedzenia - więc urodziło się A4. I tak po długim szukaniu na allegro (i wybrzydzaniu ) przyszła pora w końcu coś kupić Auto kupione kilka dni temu, cały czas ogarniałem urzędy i inne sprawy. To mój pierwszy samochód i padło na audi. Mam nadzieję że w razie potrzeby służycie pomocą Na razie skromnie z fotkami, ale na to będzie jeszcze czas. Teraz trzeba nabić kilka postów na forum żebym mógł pisać w dziale sprzedam i zaczynamy rezanie! Kilka zdjęć po zakupie Spis treści (z odnośnikami do postu): - Felgi zima borbet 16" - Dołożenie podłokietnika - Front grille w czarny mat plastidip + Malowanie środków lamp - Dołożenie listw S4 z PUR (po 2 miesiącach znikły z auta) - Sportowa wkładka filtra powietrza K&N - Dodatkowe wyposażenie bagażnika (belka i taśma) tzw. fixierset - Spryskiwacze mgiełkowe - Mały serwis (rozrząd, olej, filtry, cewki, świece, poduszki silnika, przepływka) - Automatyczne otwieranie klapy - Oświetlenie wnętrza LED + dołożenie podszybia - Pokrętło świateł chrom + oświetlenie tablicy ori - Przedni zderzak S-LINE + dokładka z cupry - Mieszek i hamulec ręczny obszyty czerwoną nicią ala rs4 - Felgi lato 18" RONAL wzór DTM + dystanse - Lotka na klapę S-LINE - Wymiana zestawu naprawczego na pełnowymiarowe koło, dołożenie ori skrzyneczek narzędziowych i montaż dodatkowego subwoofera w dojazdówkę z mazdy - Wymiana frontowych grilli na plaster miodu (dół z golfa 6 gti) - Dyfuzor S-LINE z A4 B7 na tylny zderzak - Felgi zima 18" RONAL wzór RS6 - Końcówki wydechu Ulter Ø90 NBL1-90RS (black) - Radio android 8.0 Xtrons 7" 8 rdzeni + przeróbka 1din->2din - Montaż schowków pod fotele - Mała modyfikacja oświetlenia (m.in. wsteczne LED, front diadem chrome) - Montaż kamery cofania - Wymiana komplet zawieszenia przód z REGUM - Wymiana hebli 345/288mm (Tarcze Rotinger GT / TEXTAR / Przewody w oplocie HEL) - Blaszki ozdobne przód i Blaszki ozdobne tył - RAVENOL VST 5W40 + filtr i czyszczenie smoka - ORI listwy S4 - Wymiana mechanizmu szyby na nowy Valeo, wymiana buzzera, dodatkowe boczne listwy "sideskirts" - Montaż TIPa z nierdzewki oraz Oil Catch Tanka - Serwis klimy, Zbieżność, Montaż FMIC'a 550x180x65mm - Nowy termostat i ori koncentrat płynu chł. oraz montaż Downpipe ze sportowym wkładem katalizatora - Wymiana oleju w skrzyni biegów na Ravenola 75W90. Nowy ORI napinacz (bez solenoidu) + ori łańcuch i uszczelki. Przegub zewnętrzny Lobro - Turbina hybrydowa od TurboSpeca + wtryski Bosch 430cc (0280156012) + Program ;) - Combi valve out. Nowe ori N75 - Renowacja felg DTM - Stabilizatory P+T z RS4 B7 - Gwintowane zawieszenie MTS Gold oraz kilka rzeczy meyle/lem do tylnego zawieszenia
  15. Ja przyjadę jak się nauczę jeździć, póki co to iskry za mną lecą
  16. Kolejny miszczunio https://www.youtube.com/watch?v=mW5CVzrmmpM Jednak internety nie śpią i wyłapały typka jak sprzedaje swoją bezwypadkową lalunie http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:KD6QmsrSTLAJ:olx.pl/oferta/bmw-e36-cabrio-okazja-zamiana-CID5-ID73PKL.html
  17. 3r4 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Witam Panowie, ktoś może kojarzy to autko? http://auto-leszno2.otomoto.pl/audi-a4-s-line-perfekcyjny-jedyny-taki-C34450909.html Nic a nic? Liczyłem, że może ktoś da radę to obejrzeć z vagiem za jakąś flaszkę czy coś
  18. Taka mentalność polaczków, że jak coś spie**olisz to oglądasz się czy nikt tego nie widział... Parkując na osiedlowych parkingach można się liczyć z tym, że samochód będziesz miał obstukany z każdej strony i w każdym kolorze :/ Najgorsze jest to, że Ty zawsze uważasz, ale inni mają to gdzieś. Tylko co pozostaje, będziesz robił fotki każdego dnia kto stoi obok?
  19. Wiadomo, że człowiek szuka czegoś idealnego i wymarzonego jednak o to cudo ciężko. Rozglądałem się za sedanami w benzynie a trafiło się ciekawe 1,9 tdi i teraz ten z lpg. Z pewnych rzeczy zawsze trzeba zrezygnować bo nie da się idealnie pod siebie dobrać wszystkiego, ale zawsze można porezać ;-) Dowiem się jeszcze co to za instalacja, bo sprzedawca raczej jest spoko - kilka osób już z forum od niego brało swoje samochody. Dziękuję za zainteresowanie Panowie
  20. Bardziej mi chodzi o to, że głupio byłoby kupić samochód z założoną instalacją żeby jeździć na benzynie, albo żeby ją wymontować. Wiem już teraz że pewnie rocznie będę robił max 5-7tyś i nie wiem czy byłby sens to tam trzymać. Czy ewentualne korzyści ze spalania nie byłyby tracone jakimiś przeglądami dodatkowymi, homologacją, ewentualnymi naprawami (bo nie ma co ukrywać jest to zawsze dodatkowa część która może się psuć i w jakimś tam stopniu wpływa na większe zużycie innych elementów).
  21. Witam koledzy. Ostatnio przeglądając aukcje trafił się ciekawy samochód jednak założony jest gaz. Nie pytałem jeszcze co takiego tam siedzi, ani od kiedy jednak chciałem się Was tak wstępnie zapytać co uważacie o pakowaniu się w auto z (jeszcze) niewiadomą instalacją. Założona jest w niemczech bo auto świeżo sprowadzone i trochę to dziwne bo tam raczej zbyt często tego nie zakładają. Tras jakiś olbrzymich robił nie będę, głównie miasto i sam z własnej woli w przyszłości nie zakładałbym raczej lpg. Pytanie czy to nie narobi mi tylko problemów i dodatkowych kosztów. Co uważacie o takim zakupie?
  22. https://www.facebook.com/tajlandiathaifever?fref=ts Chłopak co to prowadzi Łukasz mieszka w Tajlandii i jest nawet z Poznania Może Ci jakoś pomoże (p.s. mój nick stąd i tak mu nic nie powie ;-) )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.