Treść opublikowana przez 3r4
-
Ostrzeżenie przed zakupem zderzaka s-line z OLX
Ludzie są dziwni. Gdybym ja sprzedawał przedmioty to bym się dwoił i troił żeby to poszło i mieć kasę, ale chyba się im przelewa... Tę aukcję też widziałem, ale ktoś tydzień zdjęć nie dodał? Szukałem też listew i nikt na prostego maila nie odpisał czy stan jest ok i jaki to kolor (bo jedyne zdjęcie było zrobione widelcem i ciężko powiedzieć czy to niebieski,atrament czy czarny ) CISZA....
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Byłem na myjni to chociaż nie trzeba się teraz auta wstydzić No i zacząłem bawić się duperelami - na pierwszy ogień poszły kluczyki: Doszła też fajna paczka No i siedzi
-
Kara za niedotrzymanie terminów?
Chyba tylko skarbówka ściga za pcc no i za OC. Z resztą nie powinno być chyba problemu. Może ktoś kto sprowadza się zna lepiej ode mnie i się wypowie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To teraz nie wiem czy pisać czy nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba coś źle przeczytałem
-
Zmiana Oleju Po Zakupie Samochodu Z 10W40 Na 5W40. Czy Można?
Hehe, jakieś szyfry i kody - zadzwoń. Poszukałem trochę na ich stronie i polecają płukanki i to bardzo (mają nawet filmik ) A coś się zmieniło w temacie, już nie polecają?
-
Zmiana Oleju Po Zakupie Samochodu Z 10W40 Na 5W40. Czy Można?
I teraz też mam czytać 180 stron? Wyczytałem co mnie interesuje na pierwszej tutaj więc - nie, dzięki A do płukania coś konkretnego czy MILLERS styknie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widziałem go już wczoraj dlatego mam wątpliwości A co do geko to ludzie z forum a3 tam się zapisywali na jakieś grupowe programy. Ale czytałem też jakiś głos, że w Pleszewie jest coś lepszego "Goodhope" Ale pewno ile ludzi tyle opinii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To może też się tu podczepię bo w innym dziale cisza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może ?
-
B6 DIVISION
Panowie, jeśli robić przód s-line to co byście wybrali 1. Ori zderzak, dokładka s-line, atrape a6 + szukanie kratek 2. szukanie kompletu ori s-line Pierwsza opcja na pewno wyjdzie taniej, ale bedzie też trochę zabawy, druga raczej ciężka do znalezienia w jakiejś promocji cenowej. Ile według Was wyjdzie za rezanie - chodzi mi te kilka części jak dokładki grille itp. Bo mam dylemat na czym się skupić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja na swoją ramkę ciągle czekam :/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dzięki za miłe popołudnie
-
B6 DIVISION
Panowie, kumpel siedzi w logistyce. Jak potrzeba to możemy ściągnąć jakiś kontener z Chin i oleju starczy na rok jak nic do tego ALT'a
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak się wszystko uda to i ja się pojawię. Będziecie na parkingu czy się później przeniesiecie gdzieś do środka?
-
Oferta Play, formuła Rodzina 4.0 za stowe
Ja w plusie zrywałem umowę i babka w t-mobile jak przenosiła numer to tak wszystko załatwiła że płaciłem 3 miesiące jeszcze dwa abonamenty (nowy w t-mobile i stary z plusa). Więc w to czym oni tam czarują w salonie to nie wierz...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i udanych łowów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niedziela brzmi dobrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na forum właśnie się pojawił temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289666-emulatory-aux-audivwseatskoda/ Nie wiem czy to to czego potrzebujesz
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Też widziałem ostatnio "Na skraju jutra" i był spoko. Obejrzałem na raz, bez zbędnego spacjowania bo "nuda porobie coś innego i wrócę do filmu". Jeżeli lubisz Sci-Fi to pewnie się spodoba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w rodzinie
-
Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7
Wygląda jak skan, ale niestety zazwyczaj skanery są o kilka cm większe od standardowej kartki a4 więc faktycznie ani tego druknąć się nie da na całą stronę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja niestety będę w Berlinie... Coś daty nie podpasowują żeby na pierwszy spocik przyjechać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jak po zakupie to bezawaryjności! Witamy