Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. Ludzie są dziwni. Gdybym ja sprzedawał przedmioty to bym się dwoił i troił żeby to poszło i mieć kasę, ale chyba się im przelewa... Tę aukcję też widziałem, ale ktoś tydzień zdjęć nie dodał? Szukałem też listew i nikt na prostego maila nie odpisał czy stan jest ok i jaki to kolor (bo jedyne zdjęcie było zrobione widelcem i ciężko powiedzieć czy to niebieski,atrament czy czarny ) CISZA....
  2. Byłem na myjni to chociaż nie trzeba się teraz auta wstydzić No i zacząłem bawić się duperelami - na pierwszy ogień poszły kluczyki: Doszła też fajna paczka No i siedzi
  3. Chyba tylko skarbówka ściga za pcc no i za OC. Z resztą nie powinno być chyba problemu. Może ktoś kto sprowadza się zna lepiej ode mnie i się wypowie?
  4. To teraz nie wiem czy pisać czy nie
  5. Chyba coś źle przeczytałem
  6. Hehe, jakieś szyfry i kody - zadzwoń. Poszukałem trochę na ich stronie i polecają płukanki i to bardzo (mają nawet filmik ) A coś się zmieniło w temacie, już nie polecają?
  7. I teraz też mam czytać 180 stron? Wyczytałem co mnie interesuje na pierwszej tutaj więc - nie, dzięki A do płukania coś konkretnego czy MILLERS styknie?
  8. Widziałem go już wczoraj dlatego mam wątpliwości A co do geko to ludzie z forum a3 tam się zapisywali na jakieś grupowe programy. Ale czytałem też jakiś głos, że w Pleszewie jest coś lepszego "Goodhope" Ale pewno ile ludzi tyle opinii
  9. To może też się tu podczepię bo w innym dziale cisza
  10. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jeśli robić przód s-line to co byście wybrali 1. Ori zderzak, dokładka s-line, atrape a6 + szukanie kratek 2. szukanie kompletu ori s-line Pierwsza opcja na pewno wyjdzie taniej, ale bedzie też trochę zabawy, druga raczej ciężka do znalezienia w jakiejś promocji cenowej. Ile według Was wyjdzie za rezanie - chodzi mi te kilka części jak dokładki grille itp. Bo mam dylemat na czym się skupić
  11. Ja na swoją ramkę ciągle czekam :/
  12. Również dzięki za miłe popołudnie
  13. 3r4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, kumpel siedzi w logistyce. Jak potrzeba to możemy ściągnąć jakiś kontener z Chin i oleju starczy na rok jak nic do tego ALT'a
  14. Jak się wszystko uda to i ja się pojawię. Będziecie na parkingu czy się później przeniesiecie gdzieś do środka?
  15. Ja w plusie zrywałem umowę i babka w t-mobile jak przenosiła numer to tak wszystko załatwiła że płaciłem 3 miesiące jeszcze dwa abonamenty (nowy w t-mobile i stary z plusa). Więc w to czym oni tam czarują w salonie to nie wierz...
  16. Witamy i udanych łowów
  17. Niedziela brzmi dobrze
  18. Na forum właśnie się pojawił temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289666-emulatory-aux-audivwseatskoda/ Nie wiem czy to to czego potrzebujesz
  19. Też widziałem ostatnio "Na skraju jutra" i był spoko. Obejrzałem na raz, bez zbędnego spacjowania bo "nuda porobie coś innego i wrócę do filmu". Jeżeli lubisz Sci-Fi to pewnie się spodoba
  20. Witamy w rodzinie
  21. Wygląda jak skan, ale niestety zazwyczaj skanery są o kilka cm większe od standardowej kartki a4 więc faktycznie ani tego druknąć się nie da na całą stronę
  22. Ja niestety będę w Berlinie... Coś daty nie podpasowują żeby na pierwszy spocik przyjechać
  23. Jak po zakupie to bezawaryjności! Witamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.