Treść opublikowana przez 3r4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam z przodu minimalnie krzywo, ale właśnie dlatego że chciałem sobie rzeźbienia i wkrętów uniknąć. Poprzednie dziury jakoś nie chciały przypasować... Ale za to samą blachę tak się namęczyłem żeby wcisnąć że nie wiem jak ona ma Wam wypaść. Przecież w tym plastiku tak mocno siedzi
-
Sytuacje z naszych kamer samochodowych
Też jestem tego samego zdania... Filmików z Rosji są setki jak nie tysiące, te kompilacje można na jakąś strefę śmiechu wrzucać bo to content rodem z serwisów rozrywkowych Ten temat miał być dla nas!
-
Polecane opony zimowe
Ogólne podsumowanie dla 195/65 R15 z Motoru to: Conti > Nokian > Uniroyal > Sava > Dębica > Pirelli > Firestone > Yokohama Do większych chyba powinno być podobnie, w końcu bieżnik ten sam Jest to ogólne zestawienie śnieg,mokro,sucho+komfort i oszczędność
-
Polecane opony zimowe
W nowym Motorze mają test zimówek i Nokiana wpisali jako markę premium obok conti i pirelli ;-) Na śnieg najlepiej wypadły właśnie Nokiany, na mokrym minimalnie lepiej Conti
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedziesz sobie spokojnie Szwajcarską w Dymka, aż tu nagle... Musiałem dać głupią muzę bo tak brechtałem że nie mogłem się powstrzymać, prawie do malty. Widok jej twarzy... bezcenny
-
Strefa Śmiechu
Nie róbcie tego w domu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pierwsze co to olej, drugie czy nie trzeba odpowietrzyć układu?
-
Woda na progu
cieknie tył... więc pewnie przód z 2004, a drugie pół dospawane z tego co było Strasznie głupia "usterka" ale chyba tylko uszczelką przy szybie gdzieś musi lecieć bo innej opcji nie ma Może faktycznie z dwie czarne trytki założyć i mieć spokój. Bo jak tak pomyślę to te dziury w uszzelce to ch** dają bo pewnie przy zamkniętych drzwiach się zaciskają
-
Woda na progu
Może jak się okazuje mój nie jest z 04 rocznika? Nie pamiętam czy z tyłu, ale w uszczelkach były od spodu chyba jakieś dziurki, musiałbym to sprawdzić, ale jak widać na nic się one zdają...
-
Woda na progu
Jeżeli tak działa serwis audi to trochę się boję
-
Woda na progu
Spoko, tylko te szczeliny powinny wyprowadzać wodę poza samochód a nie po mocniejszym deszczu odkładać mi deszczówkę i chlupać miską wody na buty. To wciąż nie jest skutek dlaczego się zbiera i cieknie wewnątrz drzwi. P.s. pisałem o tym pomiędzy zdjęciami Jako że pada trochę to przeszedłem się do auta zobaczyć bez boczku. Ulewy nie było pada delikatnie (wody było kilka kropli) i póki co widzę, że najmocniej zaczęło zbierać się na zagłębieniu od śruby głośnika. Na środku zebrała się dosłownie tylko jedna kropla
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W jakimś dziale widziałem post typu, że Conti to straszne klocki i komuś tarło o nadkole.... A Slo ma chyba duże koło tzn ? to będzie na 17 cali Nie pamiętam teraz gdzie, pewnie gdzieś w dziale felg czy opon po prostu ktoś napisał że miał conti i na gwincie mu przycierało, a druga osoba że to kanciaste klocki strasznie. Coś takiego tylko pamiętam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W jakimś dziale widziałem post typu, że Conti to straszne klocki i komuś tarło o nadkole.... A Slo ma chyba duże koło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Do zobaczenia na drogach! łoooo ale ktoś odkopał
-
Woda na progu
Witam Was Od pewnego czasu mam problem ze zbierającą się na progu wodą. Dzieje się tak tylko jak mocniej popada. Niestety woda stoi na progu i uszczelka trzyma ją "wewnątrz" samochodu - na progu i wewnątrz plastikowego boczku drzwi. Wczoraj ściągnąłem bok (oczywiście dwie spinki straciły życie ) żeby sprawdzić co i jak to wygląda wewnątrz. Ogólnie zastanawia mnie przede wszystkim skąd dostaje się tam woda. Uszczelki wokół drzwi wydają się ok, więc pewnie chodzi o tę uszczelkę przy samej szybie. Czytałem tutaj z 3 tematy o takiej przypadłości i ludzie pisali że ten model tak ma, ale nie satysfakcjonuje mnie taka odpowiedź, że kilka/kilkanaście samochodów z kilkuset czy kilku tysięcy aut tak ma i nic z tym nie robić... Całość wygląda tak: I podejrzewam że woda spływa z któryś dziur za tą śmieszną gąbką bo jest ona dosyć luźna i tylko w kilku punkach przyklejona do drzwi. Niżej widać kilka smug po zaschniętej wodzie... Ktoś się z Was już może z tym bawił? Myślę żeby ściągnąć tę gąbkę i podkleić dokładnie do wszystkich tych szczelin w drzwiach żeby w razie czego woda spływała na dół do tych otworów w drzwiach które wodę powinny odprowadzać poza auto. Dobrze kombinuję? Czy może to już wina samej uszczelki?
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
Ad1. Pierścień centrujący potrzebujesz tylko jak felga ma większy otwór mocujący (srednica piasty) Ad2 Same koła są wyższe przykład: 16" 205/55 = ~52cm całe koło 17" 225/45 = ~53,5cm koło więc 18 musi być jeszcze wyższa Wyżej masz przeliczone na cm wysokości felgi + opony. Do 18 dodaj sobie 2,5cm bo opona się już nie zmienia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Coś pozytywnego na koniec weekendu
-
jaki rozmiar 17 Do A4 Małysz
z ET do 43 też nie powinno być chyba problemu?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A witamy, obyś nie zatracił się w lekturze forum
-
Znaczenie ET Felgi
Coś takiego na szybko w photoshopie spłodziłem Chyba lepiej już takie wyglądają? Jest to ponoć felga od TT Ronal 16 7,5" ET 45 Nie wiem tylko jak z fi piasty, ale na jakimś forum czytałem, że do większości audi jest 57,1 ( http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=171 ) Da radę to założyć?
-
Znaczenie ET Felgi
Witam panowie Po kupnie auta spotkała mnie lekka nieprzyjemność i zamiast kompletu opon na zimę przez telefon usłyszałem że są tylko 2szt i na 1 sezon starczą wiec szukam zmuszony jestem poszukać sobie czegoś i tu pytanie do Was Szukam jakiś 16 i czy te wejdą? Mają chyba duże ET, ale też szer. obręczy jest dosyć mała... http://allegro.pl/felgi-volkswagen-6-5x16-et50-5x112-f-vat-jak-nowe-i4694578765.html Zapomniałem, że samochód jest na jakimś gwincie, ale info o tym nie mam żadnego ile to -mm ani marka/model :/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, szukaj, kupuj i wpadaj na zloty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy, mój też kiedyś miał być butelkowy ale się nie udało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://epoznan.pl/news-news-52831-Na_czerwonym_i_na_przelaj_przez_skrzyzowanie Przyznać się, który to?!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry wieczór Panowie