Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. ja mam z przodu minimalnie krzywo, ale właśnie dlatego że chciałem sobie rzeźbienia i wkrętów uniknąć. Poprzednie dziury jakoś nie chciały przypasować... Ale za to samą blachę tak się namęczyłem żeby wcisnąć że nie wiem jak ona ma Wam wypaść. Przecież w tym plastiku tak mocno siedzi
  2. Też jestem tego samego zdania... Filmików z Rosji są setki jak nie tysiące, te kompilacje można na jakąś strefę śmiechu wrzucać bo to content rodem z serwisów rozrywkowych Ten temat miał być dla nas!
  3. Ogólne podsumowanie dla 195/65 R15 z Motoru to: Conti > Nokian > Uniroyal > Sava > Dębica > Pirelli > Firestone > Yokohama Do większych chyba powinno być podobnie, w końcu bieżnik ten sam Jest to ogólne zestawienie śnieg,mokro,sucho+komfort i oszczędność
  4. W nowym Motorze mają test zimówek i Nokiana wpisali jako markę premium obok conti i pirelli ;-) Na śnieg najlepiej wypadły właśnie Nokiany, na mokrym minimalnie lepiej Conti
  5. Jedziesz sobie spokojnie Szwajcarską w Dymka, aż tu nagle... Musiałem dać głupią muzę bo tak brechtałem że nie mogłem się powstrzymać, prawie do malty. Widok jej twarzy... bezcenny
  6. 3r4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie róbcie tego w domu
  7. Pierwsze co to olej, drugie czy nie trzeba odpowietrzyć układu?
  8. 3r4 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    cieknie tył... więc pewnie przód z 2004, a drugie pół dospawane z tego co było Strasznie głupia "usterka" ale chyba tylko uszczelką przy szybie gdzieś musi lecieć bo innej opcji nie ma Może faktycznie z dwie czarne trytki założyć i mieć spokój. Bo jak tak pomyślę to te dziury w uszzelce to ch** dają bo pewnie przy zamkniętych drzwiach się zaciskają
  9. 3r4 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    Może jak się okazuje mój nie jest z 04 rocznika? Nie pamiętam czy z tyłu, ale w uszczelkach były od spodu chyba jakieś dziurki, musiałbym to sprawdzić, ale jak widać na nic się one zdają...
  10. 3r4 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    Jeżeli tak działa serwis audi to trochę się boję
  11. 3r4 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    Spoko, tylko te szczeliny powinny wyprowadzać wodę poza samochód a nie po mocniejszym deszczu odkładać mi deszczówkę i chlupać miską wody na buty. To wciąż nie jest skutek dlaczego się zbiera i cieknie wewnątrz drzwi. P.s. pisałem o tym pomiędzy zdjęciami Jako że pada trochę to przeszedłem się do auta zobaczyć bez boczku. Ulewy nie było pada delikatnie (wody było kilka kropli) i póki co widzę, że najmocniej zaczęło zbierać się na zagłębieniu od śruby głośnika. Na środku zebrała się dosłownie tylko jedna kropla
  12. W jakimś dziale widziałem post typu, że Conti to straszne klocki i komuś tarło o nadkole.... A Slo ma chyba duże koło tzn ? to będzie na 17 cali Nie pamiętam teraz gdzie, pewnie gdzieś w dziale felg czy opon po prostu ktoś napisał że miał conti i na gwincie mu przycierało, a druga osoba że to kanciaste klocki strasznie. Coś takiego tylko pamiętam
  13. W jakimś dziale widziałem post typu, że Conti to straszne klocki i komuś tarło o nadkole.... A Slo ma chyba duże koło
  14. Do zobaczenia na drogach! łoooo ale ktoś odkopał
  15. 3r4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam Was Od pewnego czasu mam problem ze zbierającą się na progu wodą. Dzieje się tak tylko jak mocniej popada. Niestety woda stoi na progu i uszczelka trzyma ją "wewnątrz" samochodu - na progu i wewnątrz plastikowego boczku drzwi. Wczoraj ściągnąłem bok (oczywiście dwie spinki straciły życie ) żeby sprawdzić co i jak to wygląda wewnątrz. Ogólnie zastanawia mnie przede wszystkim skąd dostaje się tam woda. Uszczelki wokół drzwi wydają się ok, więc pewnie chodzi o tę uszczelkę przy samej szybie. Czytałem tutaj z 3 tematy o takiej przypadłości i ludzie pisali że ten model tak ma, ale nie satysfakcjonuje mnie taka odpowiedź, że kilka/kilkanaście samochodów z kilkuset czy kilku tysięcy aut tak ma i nic z tym nie robić... Całość wygląda tak: I podejrzewam że woda spływa z któryś dziur za tą śmieszną gąbką bo jest ona dosyć luźna i tylko w kilku punkach przyklejona do drzwi. Niżej widać kilka smug po zaschniętej wodzie... Ktoś się z Was już może z tym bawił? Myślę żeby ściągnąć tę gąbkę i podkleić dokładnie do wszystkich tych szczelin w drzwiach żeby w razie czego woda spływała na dół do tych otworów w drzwiach które wodę powinny odprowadzać poza auto. Dobrze kombinuję? Czy może to już wina samej uszczelki?
  16. Ad1. Pierścień centrujący potrzebujesz tylko jak felga ma większy otwór mocujący (srednica piasty) Ad2 Same koła są wyższe przykład: 16" 205/55 = ~52cm całe koło 17" 225/45 = ~53,5cm koło więc 18 musi być jeszcze wyższa Wyżej masz przeliczone na cm wysokości felgi + opony. Do 18 dodaj sobie 2,5cm bo opona się już nie zmienia
  17. Coś pozytywnego na koniec weekendu
  18. z ET do 43 też nie powinno być chyba problemu?
  19. A witamy, obyś nie zatracił się w lekturze forum
  20. Coś takiego na szybko w photoshopie spłodziłem Chyba lepiej już takie wyglądają? Jest to ponoć felga od TT Ronal 16 7,5" ET 45 Nie wiem tylko jak z fi piasty, ale na jakimś forum czytałem, że do większości audi jest 57,1 ( http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=171 ) Da radę to założyć?
  21. Witam panowie Po kupnie auta spotkała mnie lekka nieprzyjemność i zamiast kompletu opon na zimę przez telefon usłyszałem że są tylko 2szt i na 1 sezon starczą wiec szukam zmuszony jestem poszukać sobie czegoś i tu pytanie do Was Szukam jakiś 16 i czy te wejdą? Mają chyba duże ET, ale też szer. obręczy jest dosyć mała... http://allegro.pl/felgi-volkswagen-6-5x16-et50-5x112-f-vat-jak-nowe-i4694578765.html Zapomniałem, że samochód jest na jakimś gwincie, ale info o tym nie mam żadnego ile to -mm ani marka/model :/
  22. Siema, szukaj, kupuj i wpadaj na zloty
  23. Witamy, mój też kiedyś miał być butelkowy ale się nie udało
  24. http://epoznan.pl/news-news-52831-Na_czerwonym_i_na_przelaj_przez_skrzyzowanie Przyznać się, który to?!
  25. Bry wieczór Panowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.