Treść opublikowana przez 3r4
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Nie wiem co to za kolor, ale jakby srebrna perła PZ 318.. koło pętli Dębiec
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzieliście latające audi? Mam nadziej, że to nie klubowa... https://www.facebook.com/566547306778796/photos/a.569004589866401.1073741828.566547306778796/671869352913257/?type=1&theater
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Szkody po gradobiciu - naprawa z AC
Im więcej widzę kosztorysów tym bardziej widzę jakie to ch***stwa robią w towarzystwach Kilka dni temu widziałem sprawę kiedy to na samochód pewnego jegomościa spadło drzewo. Jechał sobie normalnie drogą i bach! Pomijając to, że gałąź wbiła mu się przez przednią szybę prawie w niego to TU się kompletnie wypięło. Sprawa zgłoszona do jakiś tam dyrekcji dróg i innych za drogę odpowiedzialnych instytucji. I co mu napisali? Sorry nie uznajemy, tego dnia nawet w tv ostrzegali że będzie mocno wiało, więc szansa na taki wypadek to 70%. Wina kolesia, że wyjechał samochodem na drogę... Drzewo narobiło mega szkody i wszystko z własnej kieszeni, a jak coś to niech udowadnia że firma która zarządzała drogą zaniedbała obowiązki i to ich wina że drzewo spadło Byłem głupi biorąc pełne ac, teraz to tylko jakieś mini ac od kradzieży bo czego byś nie miał i tak zawsze będą się starali na potęgę wydymać- Czy to jest dobra wycena?
Mogą odkupić (wystawić na swoje aukcje i dać namiar do kupca) jeżeli to była szkoda całkowita. Wtedy miałbyś do tego jeszcze wycene wartości auta i pozostałości. Wyślij to jakiejś firmie, jeżeli jest tam jeszcze jakaś kasa to coś zaproponują, jeżeli będzie mało to możesz spróbować walczyć albo im to sprzedać jak więcej to pisać odwołanie. Zależy jak tam stoisz z czasem i chęciami na zabawy w pisma i sądy- Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
kilka dni temu kupowałem akurat http://allegro.pl/spinka-wewnetrzna-boczki-i-tapicerka-audi-a3-a4-i5445743120.html http://allegro.pl/spinka-wewnetrzna-tapicerki-audi-a4-b6-a6-c5-i4836293271.html Jeden sprzedawca, więc w koszyk i wszystko za jednym zamachem )(- Ceny paliwa marzec 2026
wczoraj na bp 95 była za 5,22 ;(- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
temat niby gorący, a tu taka cisza... Witam Panowie- Kolizja Wjechanie w tył auta
Dzięki A co miałes podobną sytuację? Pisał wcześniej, że pracuje w jednej z takich firm. Najlepiej samemu odwołać się kilka razy i z poprawionym kosztorysem wysłać do kilku film i niech się biją Uważaj tylko, żeby nie zgodzić się nigdzie na ugodę. Nie zgadzaj się po prostu na żadne kwoty tylko pisz, żeby przelali pieniądze na konto- Dokladka Cupra- ocencie
Kurde na zderzaku od eSy jakoś wygląda to profi http://www.goingfast.com/images/produkte/i16/161100204-6.jpg- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
~17:30 południowa x górecka czarne b7 FSUxxxx- Kolizja z autobusem
Ostatnio jak widziałem auto to wystarczył zderzak i lampa i zrobili z tego całkę bo policzyli na oryginalnych częściach Tak jak pisze hak, przy takich zakresie uszkodzeń w b5 może to już być szkoda całkowita, wszystko zależy za ile wycenią części bo wycenę auta zrobią na pewno niską. A co do tych niezaniżonych wycen przez rzeczoznawców to większość spraw jest takich, że kilka stówek zawsze da się wyciągnąć ale są też i takie gdzie zamiast 300zł może być kilkanaście tysięcy. Wszystko zależy od rodzaju szkody i auta- Dodatkowe przyciski na desce rozdzielczej w Audi A3
Wyszukiwarka zdjęć na google http://shop.carstyle4you.com/product_info.php?info=p121_audi-a3-8p-fl---s-line-blinddeckel.html- Kolizja Wjechanie w tył auta
To strasznie przeginają- Grill/Atrapa - Co sądzicie o zamiennikach?
też zawsze czytałem o wyciąganiu z zatrzasków, szukałem jakiś fotek jak one wyglądają i gdzie się znajdują ale nigdzie nie było... Troche się boje swojego tak wyszarpywać bo może kratka się połamać wcześniej niż wyjdzie z zatrzasków :/ Ale wszedzie gdzie czytałem to pisali, żeby ciągnąć i wyjdzie- oferta OC
Co tu porównywać. Różne pojemności, różne silniki, przebiegi zniżki, zwyżki. Odpalcie pierwszy lepszy kalkulator i podajecie z 20 różnych opcji żeby wyliczyć kwotę ubezpieczenia. Najlepiej się zgłosić do agenta zamiast wypisywać kto i za ile- Elektryczne szyby przód - problem z otwieraniem
Z tego co szukałem to zazwyczaj totalnie nie działał silniczek, albo przyciski. Nigdzie nie było opcji pół na pół + napisałem że z miernikiem jestem raczej nieobeznany i sprawdzić mogę co najwyżej organoleptycznie Ostatnio całe dnie w pracy, a jak mam czas i ochotę to pogoda z d*py, muszę się któregoś dnia sprężyć no i spinki dokupić- Elektryczne szyby przód - problem z otwieraniem
Witajcie, starałem się przeszukać forum, ale nie znalazłem nic sensownego. W czasie wiosny padły mi obie szyby. Najpierw pasażer, jakiś czas później szyba od strony kierowcy. Problem z szybą pasażera wydaje się prosty (słychać silniczek jak pracuje góra dół) prawdopodobnie padł mechanizm podnoszenia. Szyba od kierowcy działa normalnie, aż do czasu zamknięcia później totalny zgon. Nie było żadnego odgłosu sprawnego/pracującego silnika i tego charakterystycznego pstryknięcia. Pomyślałem ok, tutaj padł silniczek, więc zakupiłem nowy. Dzisiaj miałem trochę czasu i biorę się za wymianę - wyciągam stary, zakładam nowy podpinam i wkurzenie. Działa w jedną stronę... to odkręciłem go i tak na "sucho" bez szyby patrzę i faktycznie tylko w jedną stronę kręci. To mówię sobie, a podepnę stary i co się okazuje stary też zaczął kręcić i też w jedną stronę. Mianowicie zamykanie szyby w górę. Dziwi mnie to bo nie wydawał wcześniej kompletnie żadnego odgłosu na przycisk i myślałem że silniczek ze sterownikiem padł Teraz pytanie - gdzie szukać winowajcy? Z tego co czytałem można wyczyścić jakieś mikrostyki, jakaś kostka i bezpiecznik, kable, a może sam przełącznik walnięty? Nakierujcie mnie jakoś koledzy bo jestem trochę elektrycznym laikiem jeżeli chodzi o miernik itp.- Jak ściągnąć dolną zewnętrzną listwę drzwi?
Moja też się zapiekła trochę, szarpałem się z nią że auto prawie jeździło po parkingu. Trzy razy do ściągnięcia podchodziłem ale się udało- Szkoda parkingowa
Ubezpieczyciel wysyła kosztorys naprawy na żądanie poszkodowanego (niezależnie, czy zrobiony na podstawie fotek , czy oględzin rzeczoznawcy). No nie do końca. Właśnie ostatnio byłem przy sprawie, kiedy to była wypłata z takiej fotkowej szybkiej likwidacji szkody. Koleś dostał kasę i jak po 2 miesiącach chciał z tu kosztorys to chcieli się z nim spotkać na oględziny żeby taki sporządzić- Szkoda parkingowa
Z fotkami to tylko strzelą cene na oko i nawet kosztorysu nie dostaniesz, zrobią sobie może co najwyżej jakiś wewnętrzny. Lepiej żeby przyjechali na oględziny jak chcesz się odwoływać, a na pewno będziesz jak nie zrobisz serwisowo- Za niska Wycena szkody Audi a4 b8 2010 r
Ale nie ma chyba przymuszenia do bls'a... To tylko opcja z której można skorzystać. W bls;ie procedury są kiczowate i więcej wyszarpiesz z ubezpieczalni sprawcy niż u siebie. p.s. w tej sytuacji przecież nawet jeżeli korzysta z bezpośredniej likwidacji to dalej jest to OC sprawcy, a nie AC- Za niska Wycena szkody Audi a4 b8 2010 r
Hehe, śmieszna sytuacja. Ale tak jak pisali wyżej, jeżeli masz sprawcę to jedziesz z jego OC. Jeżeli nie masz musisz z własnego AC. Jest też taka opcja jak regres i wtedy np jeżeli są jakieś problemy z typa ubezpieczalnią przez OC to bierzesz na swoje AC ale spadają Twoje zniżki (są też TU które mają ochronę zniżek np jedna szkoda w roku) i wtedy można myśleć o naprawie z własnego AC... W serwisie też robią kosztorysy i chyba taniej od takich niezależnych. Jednak w serwisie ta kwota będzie kosmiczna i żadne TU Ci nie wypłaci pewnie tyle co wyceni aso- Strefa Śmiechu
o f*ck, tak się zabezpiecza szpachle przed odpadnięciem- Kolizja ze szkodą całkowitą
Póki nie podpiszesz ugody to zawsze możesz walczyć o kasę - Szkody po gradobiciu - naprawa z AC