Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. Mogę to zrobić teraz pomimo tego, że już zgłosiłem sprawę do Warty? Pytanie czy w PZU będzie lepiej Kolega wyżej pisze o usłudze LB/BLS, a ty w pierwszym poście wspominałeś o regresie z OC sprawcy na swoje AC. Zupełnie dwie różne rzeczy tak jakby co
  2. poszukaj na forum, bo jest temat na 100% o szybach i jakiejś podkładce że nie pasuje bo często mylą z b7 żebyś nie musiał latać po kilka razy wymieniać! to chyba to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302135-wymiana-szyby-z-ubezppieczenia-autoszyby/page-1
  3. to spoko, jeśli jeszcze tylko starczy na szybę to już w ogóle Ale pisałem, że ruszy zadka na szkodę jak będzie trzeba
  4. do rosomaka też nie fiknie http://ocdn.eu/images/pulscms/NTQ7MDQsMCxjLDI1OCwxNTE7MDYsMzIwLDFjMg__/29f7284b703efc222578e4ffdf832245.jpg
  5. no właśnie zauważyłem że o 7:30 jest koło pętli na ogrodach często (właśnei tam przy ulicy koło kebsa) i wtedy tego dnia na szylinga pod komendą go jeszcze trafiłem na spacerze
  6. Błagam... Kto do Ciebie zadzwoni?! Kto zaproponuje?! Dostajesz na konto kwotę bezsporną i tyle. Później możesz próbować się odwołać, przedstawiać pisma, faktury i inne ceregiele to może coś dopłacą i mogą też zaproponować ugodę, albo zaakceptować fakturę z warsztatu i rozliczycie się ala bezgotówkowo Już widziałem takiego mistrza co się na kwotę "nie zgodził" i odesłał to co dostał do towarzystwa, a później się bujał bez kasy pół roku
  7. no chyba nie pyknie jutro
  8. Tak piszesz a ludzie jak sarny czytają i słuchają. Bierzesz fakturkę i pokazujesz ubezpieczalni i MUSZĄ SIĘ ZGODZIĆ! Dopiero wtedy jesteś szczęśliwy, bo w innym wypadku masz fakturkę z ASO na 20tys, płacisz z własnej kieszeni, a TU oddaje Ci tylko 12 i jesteś w czarnej d...
  9. jak szukasz już pełnego ac to staraj się unikać udziału własnego i wybierać wariant serwisowy zamiast kosztorysowego
  10. właśnie przez to że ubezpieczalnia jedna drze kasę od drugiej to jak już coś dostaniesz to w praktyce ciężej o dopłatę jakąś, a kwota nie będzie i tak jak z kosztorysu w ASO czy u niezależnego Po prostu jak sprawca był w jakimś krzaku to łatwiej jest o kasę z jakiegoś większego TU (pamiętaj też, że nie wszystkie towarzystwa mają podpisane między sobą zgody na lb/bls). Tak samo jak możesz zrobić regres kiedy masz szkodę z oc sprawcy i przenosisz to na swoje ac (kiedy masz np ochronę zniżek) To samo z częściowej zrobić całkę... Trzeba mieć do tego głowę i siedzieć w tym żeby wiedzieć co będzie najkorzystniejsze. Kowalskiemu ciężko jest coś wywalczyć bez konkretnego zaplecza. Raz da się coś odwołaniami, innym razem trzeba iść do sądu
  11. sedan b5 PO... zielona butelka przed 7 na ogrodach
  12. Zauważ, że to szkoda parkingowa. Trudno więc o uszkodzić coś pod maską. A fotki uszkodzeń można wykonać demontując uszkodzone elementy i każdy z osobna obfotografować. Jasne, nie żebym Cię negował hak, bo wiedzę masz potężną. Czasami po prostu staram się dorzucić też drobne "ale", bo od jakiegoś czasu też spotykam się z różnymi szkodami komunikacyjnymi i widzę jak to wygląda. Piszesz że można zrobić to i to. Szkoda parkingowa może być różna - hak w zderzak i zobaczysz tylko pęknięty plastik. Często przy oględzinach fotograficznych okazuje się, że w kosztorysie nie uwzględniono tego i tego więc o tym napisałem. Pozdrawiam
  13. To wszędzie tak jest przecież. Na jednych szkodach odwołasz się na 200zł, a na innych wywalczysz kilka tysięcy. Najciężej coś tylko ugrać w szkodach z AC. Wyżej ktoś pisał o BLS tylko trochę nie rozumiem toku myślenia. To dobrze że jest czy źle. Wiem, że przy usłudze likwidacji bezpośredniej u swojego ubezpieczyciela trochę ciężej odwoływać się o jakąkolwiek dopłatę
  14. jest jeszcze drugi film z "mistrzuniem"... https://www.youtube.com/watch?v=pyPiAiGtXwg
  15. Nie powiedziałeś tylko, że połowa takich fotograficznych oględzin kończy się tym, że "otworzyli później maskę w warsztacie i okazało się że połowa mocowań połamana, zbiorniczek czegoś tam pęknięty i coś tam nie działa". Takie rzeczy często później jednak kończą się i tak oględzinami
  16. Przygotuj się na to, że auto zastępcze masz na czas technologicznego okresu naprawy. Już widziałem jedną osobę co zaszalała i sobie wypożyczyła audi a8 na kilkanaście tysięcy, teraz musi połowę oddać bo towarzystwo zgodziło się tylko na ileś dni wypożyczenia i zapłaciło z faktury tylko 8 tys . Druga połowa wiesz skąd...
  17. zgłaszasz się do jakiegoś multiagenta i niech liczy... tyle w temacie. Nosz kurde ludzie, każdemu w tym samym towarzystwie wyjdzie inna kwota, jest wiele różnych zwyżek i zniżek i jak ktoś powie, że Towarzystwo X jest najlepsze to sorry, ale czym do ludzi. Może było najlepsze, ale tylko dla Ciebie
  18. Tak, moja... ale poza kadrem
  19. Jeżeli wie kto to zrobił, to dlaczego ma z własnej kieszeni płacić? Szkoda czasu, ale czasami trzeba tępić takie patologiczne zachowania i się poświęcić
  20. 3r4 odpowiedział(a) na Kamyk temat w Lifestyle i Hydepark
    Kumpel tam mieszka i pracuje, ma swojego videologa https://www.facebook.com/tajlandiathaifever?fref=ts Może na fejsie jak napiszesz to wytłumaczy co i jak
  21. Wszystko co napisałeś wcześniej ma sens i jest prawdą, natomiast to cytowane zdanie jest bzdurą. Fundusz gwarancyjny nie wypłaci odszkodowania za szkodę w mieniu, a już tym bardziej w przypadku ustalonego sprawcy. Bardziej chodziło mi o to, żeby poczytał o regresie. W końcu przez niego ściga się sprawców bez ważnego OC. Czytałem kiedyś, i pisałem w poprzednim temacie o sytuacji naprawy z własnego AC. Tylko tam był znany (i przez policję potwierdzony) sprawca później przez UFG niby to można było puścić w ruch
  22. ostatnio było o kolizji z rowerzystą, ta sama sytuacja w sumie. Tylko tam była policja i jest pozamiatane. Tutaj masz świadka, więc to na Twoją korzyść. Pewnie trzeba ich postraszyć sądem i policją, a jak to nic nie da to faktyczni iść na policję. Na bank sprawa z powództwa cywilnego nic innego nie wchodzi w grę. Raczej bym się w takiej sytuacji starał dogadać z facetem bo to byłoby najrozsądniejsze. Jak pójdą w zaparte to tak na prawdę nie masz dowodu twardego że to ich wina. Jkabyś miał to jeszcze jest opcja z funduszem gwarancyjnym, że bierzesz kasę z regresu a oni sobie od nich ściągają ile trzeba.
  23. 15-25% czasami z jakiś mniejszych spraw to też idzie w górę ponad 25%, ale nie wymagaj od takiej firmy procentów i kwoty na piśmie jak oni kasę zobaczą dopiero np za rok
  24. jak pisał pilKOZAK odwoływać się odwoływać i ew. później spróbować sprzedać komuś szkodę
  25. zdejmij tablice i ramkę + musisz trochę na siłę wyciągnąć... Palce w grilla i ciągniesz do siebie z umiarem (też na początku trochę się bałem że połamię, ale wyszło)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.