Treść opublikowana przez 3r4
-
Dodatkowe gniazdo 12v
więc opcja jest taka: kupuję gniazdo zapalniczki lub gniazdo usb i jakąś chińską ładowarkę
-
Dodatkowe gniazdo 12v
Jak kupiłem MiVue gdzie ładowarka jest przez zapalniczkę bezpośrednio to też mi polecisz usb?
-
Pomocy! Alufelga zniszczona po użyciu k2 rotton
Nie wybiera się produktów po cenie. Niestety ale k2 to chiński syf, który do Polski płynie w kontenerach. Ja osobiście miałem styczność z kilkoma pierdołami od K2 i tylko można się rozczarować, nie mówiąc już o stratach jakie mogą powodować. Wiele produktów mają w takich cenach, że można się poważnie zastanawiać co tam wewnątrz jest - różnego rodzaju środki ~400-700ml w kwocie koło 6zł. To sam atomizer połowę pewnie kosztuje
-
Przyszły czasy kiedy bez smartfona nie da się funkcjonować... który wybrać?
LG Spirit odpuść. Ja mam i nie polecam... W średniej klasie miał dosyć przyzwoite parametry, ale po kilku miesiącach zaczęły się mega problemy z gpsem i jak poczytałem nie tylko ja tak mam. Po dwóch wysyłkach na naprawę, niby poprawili luty na płytce i działa znośnie, ale do precyzji nadal mu jeszcze brakuje
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
myślę, że piekarnik ma więcej stopni Celsjusza od wrzątku a i tak nie jest idealny
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
pierwszą też rozklejałem dobre 4h i mam podobne odczucia co do Ciebie ze sklejeniem tego z powrotem Dla pocieszenia powiem Ci, że obie były valeo, ale druga miała inny kolor naklejki i poszła szybciej i trochę łatwiej Po tym co namęczyłem ten klosz, zastanawiam się, czy kupiłem dobry klej bo zwykły silikon mam i boje się, że jak będę sklejał i rozgrzewał to gdzieś mi powypływa ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mi się zachciało lampy rozklejać i malować... do niedzieli się pewnie nie wyrobię
-
Jak ściągnąć dolną zewnętrzną listwę drzwi?
tak dla potomności - listwa składa się jakby z 3 części: prowadnicy, metalowej blaszki i zewnętrznej prowadnica dzięki której montujemy listwy na drzwiach jest jakby owinięta blaszką i zgrzana z drugą plastikową części zewnętrzną jak się uprzeć to można to oddzielić i dobrze wyczyścić a później skleić ja swoją molestowałem dremlem, wyrwałem co zeżarła ruda i zalałem klejem silikonowym. Nic nie odstaje, listwa wygląda z zewnątrz ok, od środka wiadomo widać klej (ale przecież jak jest założona na aucie to tego nie widać). Mogę tylko powiedzieć dla potomnych, żeby zamiast rozrywać to jakimiś śrubokrętami i się szarpać od razu lepiej ciąć delikatnie od miejsca w którym się wybrzuszyła całą dookoła. Kolejna rzecz, nie wycinać za dużo, żeby później wnętrze weszło w stare miejsce (i spasowały się dwie dziury którymi listwe przykręcamy do drzwi auta). I uważajcie na lakier bo ja swój troszkę porysowałem jak na początku się szarpałem i próbowałem rozerwać listwę na siłę (po paście polerskiej 95% zeszło, ale lepiej to jakoś zabezpieczyć i listwę trzymać na czymś miękkim)
-
Jak ściągnąć dolną zewnętrzną listwę drzwi?
może po 20 za szare, lakierowane to czy się uda trafić w ogóle...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedyś w końcu by się przydało
-
Malowanie środka lamp+drl w listwie porada o mod
Z ciekawości... po rozklejeniu lampy jak bardzo można zaszaleć z malowaniem? Przykładowo lampa jakaś z allegro http://3.allegroimg.pl/original/01/51/77/62/57/5177625731 ten chrom z dołu i boku to na 100%, ale czy coś jeszcze? Np. czy chrom z kierunku i przy soczewce ktoś ruszał?
-
Naprawa auta po zderzeniu z dzikiem
wszystko zależy od opcji AC jaką masz wykupioną, oby w ogóle nie odmówili naprawy... Wybrałeś zły dział - http://a4-klub.pl/index.php?/forum/72-ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki/ Fajnie byłoby gotówkowo jak chcesz wyrezać, ale myślę, że nie dostaniesz tyle kasy nawet żeby wziąć nowe części z ASO Jak pójdziesz w gotówkę to wycenią pewnie jakieś zamienniki itp. Najlepiej jakby ktoś przeniósł temat bo w odpowiednim dziale jest wiele osób obeznanych w temacie, a tu mogą nie zajrzeć
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Szukałem ostatnio i nigdzie nie mogłem znaleźć... Pytanie jest takie - ktoś kiedyś polecał jakiegoś kolegę z forum, że sprzedaje przednie dokładki s-line i nie ma z nimi problemu ze spasowaniem itp.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie się zastanawiam czy przepisy na obiad też podajecie na grupie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niech stracę, zainstaluję apkę
-
Ceny paliwa marzec 2026
już dobre 30gr skoczyło, strach myśleć do ilu na wakacje wzrośnie
-
Proszę o pomoc z szybami
też mam tak, że w jedną stronę nie działają. Problem albo przycisk i styki, albo wiązka. Domyślam się, że żaden bezpiecznik by tak głupio nie zrobił. Silniczek jest dobry na bank bo sprawdzałem (niestety kupiłem drugi, gdyż na początku objawy były trochę inne..)
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
psioczycie na błotniki za 4xx zł to co powiecie o tym... http://allegro.pl/blotnik-ocynk-audi-a4-b6-czarny-lz9w-nowy-lew-pra-i5919311043.html w kolorze za 215zł
-
Daję do myślenia :(
A mnie nie.Nie było potrzeby bo nie był zakleszczony. Ale nie w tym sek.Sredniej klasy sprzet dwa giecia max 3min roboty i gostek wychodzi jak male dziecko. Chodzi o czas przeciez wiesz o tym dobrze. Swoj a droga i tak dosc ladnie wygladal po tym jak go wyciagneli. Pasażer ponoć przeżył jeżeli tak nazywasz bycie w śpiączce... to tak, pasażer żyje!
-
zamiennik lotki klapy avant
nie wiem, na stronie lotka nadal za 200... Nie wiem za ile były listwy ala s4
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
nooo ja to się tylko pod marketami mijam powitał PP? o ile dobrze kojarzę
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
to ja tylko kolegę spod tesco na serbskiej pozdrowię
-
Szyba przod prawa
różne ceny bo pewnie angliki widziałeś, a ich z tego co kojarzę nie wykorzystasz u siebie
-
Pozycjonowanie stron- polecane firmy
z czegoś muszą płacić z te swoje biurowce i bioczytniki na wejściach
-
Woda na progu
Tak jak pisałem, wielkiej ideologi w tym nie ma... Ważne, że robotę robi