Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. 3r4 odpowiedział(a) na zaba84 temat w Audi A4 B6/B7
    więc opcja jest taka: kupuję gniazdo zapalniczki lub gniazdo usb i jakąś chińską ładowarkę
  2. 3r4 odpowiedział(a) na zaba84 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak kupiłem MiVue gdzie ładowarka jest przez zapalniczkę bezpośrednio to też mi polecisz usb?
  3. Nie wybiera się produktów po cenie. Niestety ale k2 to chiński syf, który do Polski płynie w kontenerach. Ja osobiście miałem styczność z kilkoma pierdołami od K2 i tylko można się rozczarować, nie mówiąc już o stratach jakie mogą powodować. Wiele produktów mają w takich cenach, że można się poważnie zastanawiać co tam wewnątrz jest - różnego rodzaju środki ~400-700ml w kwocie koło 6zł. To sam atomizer połowę pewnie kosztuje
  4. LG Spirit odpuść. Ja mam i nie polecam... W średniej klasie miał dosyć przyzwoite parametry, ale po kilku miesiącach zaczęły się mega problemy z gpsem i jak poczytałem nie tylko ja tak mam. Po dwóch wysyłkach na naprawę, niby poprawili luty na płytce i działa znośnie, ale do precyzji nadal mu jeszcze brakuje
  5. myślę, że piekarnik ma więcej stopni Celsjusza od wrzątku a i tak nie jest idealny
  6. pierwszą też rozklejałem dobre 4h i mam podobne odczucia co do Ciebie ze sklejeniem tego z powrotem Dla pocieszenia powiem Ci, że obie były valeo, ale druga miała inny kolor naklejki i poszła szybciej i trochę łatwiej Po tym co namęczyłem ten klosz, zastanawiam się, czy kupiłem dobry klej bo zwykły silikon mam i boje się, że jak będę sklejał i rozgrzewał to gdzieś mi powypływa ;/
  7. a mi się zachciało lampy rozklejać i malować... do niedzieli się pewnie nie wyrobię
  8. tak dla potomności - listwa składa się jakby z 3 części: prowadnicy, metalowej blaszki i zewnętrznej prowadnica dzięki której montujemy listwy na drzwiach jest jakby owinięta blaszką i zgrzana z drugą plastikową części zewnętrzną jak się uprzeć to można to oddzielić i dobrze wyczyścić a później skleić ja swoją molestowałem dremlem, wyrwałem co zeżarła ruda i zalałem klejem silikonowym. Nic nie odstaje, listwa wygląda z zewnątrz ok, od środka wiadomo widać klej (ale przecież jak jest założona na aucie to tego nie widać). Mogę tylko powiedzieć dla potomnych, żeby zamiast rozrywać to jakimiś śrubokrętami i się szarpać od razu lepiej ciąć delikatnie od miejsca w którym się wybrzuszyła całą dookoła. Kolejna rzecz, nie wycinać za dużo, żeby później wnętrze weszło w stare miejsce (i spasowały się dwie dziury którymi listwe przykręcamy do drzwi auta). I uważajcie na lakier bo ja swój troszkę porysowałem jak na początku się szarpałem i próbowałem rozerwać listwę na siłę (po paście polerskiej 95% zeszło, ale lepiej to jakoś zabezpieczyć i listwę trzymać na czymś miękkim)
  9. może po 20 za szare, lakierowane to czy się uda trafić w ogóle...
  10. kiedyś w końcu by się przydało
  11. Z ciekawości... po rozklejeniu lampy jak bardzo można zaszaleć z malowaniem? Przykładowo lampa jakaś z allegro http://3.allegroimg.pl/original/01/51/77/62/57/5177625731 ten chrom z dołu i boku to na 100%, ale czy coś jeszcze? Np. czy chrom z kierunku i przy soczewce ktoś ruszał?
  12. wszystko zależy od opcji AC jaką masz wykupioną, oby w ogóle nie odmówili naprawy... Wybrałeś zły dział - http://a4-klub.pl/index.php?/forum/72-ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki/ Fajnie byłoby gotówkowo jak chcesz wyrezać, ale myślę, że nie dostaniesz tyle kasy nawet żeby wziąć nowe części z ASO Jak pójdziesz w gotówkę to wycenią pewnie jakieś zamienniki itp. Najlepiej jakby ktoś przeniósł temat bo w odpowiednim dziale jest wiele osób obeznanych w temacie, a tu mogą nie zajrzeć
  13. Szukałem ostatnio i nigdzie nie mogłem znaleźć... Pytanie jest takie - ktoś kiedyś polecał jakiegoś kolegę z forum, że sprzedaje przednie dokładki s-line i nie ma z nimi problemu ze spasowaniem itp.
  14. właśnie się zastanawiam czy przepisy na obiad też podajecie na grupie
  15. niech stracę, zainstaluję apkę
  16. już dobre 30gr skoczyło, strach myśleć do ilu na wakacje wzrośnie
  17. też mam tak, że w jedną stronę nie działają. Problem albo przycisk i styki, albo wiązka. Domyślam się, że żaden bezpiecznik by tak głupio nie zrobił. Silniczek jest dobry na bank bo sprawdzałem (niestety kupiłem drugi, gdyż na początku objawy były trochę inne..)
  18. psioczycie na błotniki za 4xx zł to co powiecie o tym... http://allegro.pl/blotnik-ocynk-audi-a4-b6-czarny-lz9w-nowy-lew-pra-i5919311043.html w kolorze za 215zł
  19. A mnie nie.Nie było potrzeby bo nie był zakleszczony. Ale nie w tym sek.Sredniej klasy sprzet dwa giecia max 3min roboty i gostek wychodzi jak male dziecko. Chodzi o czas przeciez wiesz o tym dobrze. Swoj a droga i tak dosc ladnie wygladal po tym jak go wyciagneli. Pasażer ponoć przeżył jeżeli tak nazywasz bycie w śpiączce... to tak, pasażer żyje!
  20. nie wiem, na stronie lotka nadal za 200... Nie wiem za ile były listwy ala s4
  21. nooo ja to się tylko pod marketami mijam powitał PP? o ile dobrze kojarzę
  22. to ja tylko kolegę spod tesco na serbskiej pozdrowię
  23. 3r4 odpowiedział(a) na reloxer temat w Audi A4 B6/B7
    różne ceny bo pewnie angliki widziałeś, a ich z tego co kojarzę nie wykorzystasz u siebie
  24. z czegoś muszą płacić z te swoje biurowce i bioczytniki na wejściach
  25. 3r4 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    Tak jak pisałem, wielkiej ideologi w tym nie ma... Ważne, że robotę robi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.