Treść opublikowana przez 3r4
-
Woda na progu
Dokładnie, ostatnio mało jeździłem albo wieczorami to na fotce byś nic nie widział, dzisiaj postaram się zrobić
-
Woda na progu
na oko kolego, ja u siebie założyłem dwie
-
Woda na progu
Hej fajnie by było jakbyś mógł posłać fotkę http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6b63cf9d0148ef5.html Tutaj wszystko widać, kup jakąś delikatną trytkę i nad uszczelką wepchnij i powinna dołem wyjść. ściągnij i gotowe
-
Został za mną mokry ślad
Po której stronie ten wyciek? Jeśli po stronie kierowcy to bardzo możliwe, że masz wyciek płynu do spryskiwaczy. U mnie w A4 B6 jak wleje do pełna też leci w tym miejscu płyn od spryskiwaczy. tak, od strony kierowcy, niedawno uzupełniałem płyn do pełna tylko to co ciekło nie miało zbytnio zapachu i gramatury(tłuste, gęste) - wyglądało na wodę Sprawdziłem po 2h i raczej na zbiorniczku wyrównawczym nic się nie ruszyło (żeby z niego tak lało). Dopiero koło 16 będę mógł coś więcej obejrzeć. Widziałem tylko w okolicy podszybia trochę wody, ale nie wiem skąd dokładnie mogło tyle tego pocieknąć
-
Został za mną mokry ślad
Rano spieszyłem się do roboty i po przyjeździe goni mnie ochroniarz, że na zakecie coś mi zaczęło z auta cieknąć Faktycznie, na dole z okolicy gdzie nadkole i błotnik się łączą kapała woda a za sobą zostawiłem ładną smugę wody (myślę, że minimum 2-4l musiało pocieknąć) Nie miałem czasu jeszcze za bardzo zajrzeć do auta, zobaczyłem tylko, że płyn jest odrobinę poniżej MIN. "zmacałem" ciecz, wyglądało na wodę teraz pytanie, czy mogł mi się zatkać jakiś odpływ z podszybia (auto stało 3-4 dni kiedy padało) czy szukać innego winowajcy... co w ogóle mogło się stać? Do 16 nie zajrzę nawet do auta czy to płyn mi nie ubył :/ Przejechałem po mieście koło 10-15km i dopiero pod pracą to ściekło.
-
Jak ściągnąć dolną zewnętrzną listwę drzwi?
ok, ale piszesz o kwotach 150-400zł stąd pytanie samemu jakbyś się uparł to wyprujesz metal z listwy i na klej być to poskładał, ale lakiernik to raczej Ci podziękuje
-
Jak ściągnąć dolną zewnętrzną listwę drzwi?
tylko do b6 masz 3 rodzaje listw - nie wiem jakie Ty posiadasz oem dodatkowo mogą być malowane lub nie Da się zardzewiałą reanimować, ale bez cięcia, rwania i szarpania się nie obejdzie
-
dokładka zderzaka tyl sline do a4 b6
zwykła dokładka sline dla 1.9 nie ma żadnego otworu (jest gładka) nic nie trzeba ciąć, chyba, że zmieniałeś wydech na dwie rury jak w 3.0 czy benzynie
-
Jak ściągnąć dolną zewnętrzną listwę drzwi?
może tak - co się stało? na allegro bez problemu kupisz używkę
-
Emblemat s-line grill przód czy pasuje?
A wiesz czy do założenia tego trzeba ściągać ta atrape? a maski w góre podnieść się nie da?
-
Czerwone audi na sesję poślubną
czerwoną ma slo ale chyba za daleko
-
O tym jak Ergo Hestia upierdzieliła ~50 000zł z odszkodowania
Wydaje mi się że przed edycją było napisane, że wjechał w drzewo i idzie z AC Poza tym pisze o stałej sumie ubezpieczenia m.in.
-
tablica-rejestracyjna.pl
Pewnie mają jakąś bazę aut np z UFG lub coś, nie ma co dramatyzować https://www.ufg.pl/infoportal/faces/pages_home-page?_afrLoop=3887535364853915&_afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=gbr455pwf_36
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niedziela 17 niestety mam inne plany :/ kolejny spot mnie omija
-
Odszkodowanie za skradziony RNS-E
Coś już wiadomo? Bo ciekawi mnie na ile TU wycenia taką szkodę.
-
Uszkodzenie ogrodzenia
chyba powinni Ci też wskazać "specjalistę", który za te 2200 Ci to ogrodzenie zrobi
-
Skradzione
to może coś pozytywnego http://www.wykop.pl/artykul/2984719/wykop-efekt-skradzione-audi-a3-mojej-mamy-odnalezione/
-
Co potrzebne do zakupu kratek zderzaka S LINE
to poluj na forum, czasami się trafiają
-
zamiennik lotki klapy avant
fotka pewnie ori lotki w aukcji więc nie ma się co napalać... z zamienników to tylko pewnie listwy drzwi są godne uwagi, ale też trzeba je profi założyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja odpadam, samochód na święta zostaje w warsztacie bo mechanik ma zapierdol i nie ma kiedy zajrzeć do mojego
-
Wykupienie AC - porównanie, prośba o pomoc przy wyborze
i dostaniesz mniej kasy u siebie niż w Tu sprawcy
-
Wycena szkody. Warta-Aviva
tylko najpierw weź same rachunki (chyba to faktury proforma?) i pokaż w TU czy się zgodzą bo mogą się na całą kwotę nie zgodzić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak mi mechanior odda auto do tego czasu to na pewno będę
-
Rdza na klapie, rdza pod listwą-co robić?
ja swoja listwę jakoś reanimowałem, ale rwałem, rozcinałem i kleiłem
-
Czy taka kierownica wychodziła fabrycznie w A4 B6?
a na zaslepce od poduchy nie powinno byc znaczka s-line czy jak to z tym jest?