Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. utnij pędzelek trochę, żeby był krótszy to nie nałożysz wielkiej kropli z którą później nic nie zrobisz
  2. 3r4 odpowiedział(a) na devildrum temat w Audi A4 B6
    ja wyciągałem akumulator i przy okazji się znalazły obie dziury, nie chcę skłamać że wyciąganie aku jest potrzebne ale łatwo można odszukać wtedy oba odpływy
  3. Ale aż taka różnica? Koszmar jakiś. Z czego to wynika? Niby za kontynuację nie liczą tej szkody z drugiego auta
  4. dużo też zależy pewnie od temperatury w aucie. Jak wsiądziesz do zimnego to gorzej czuć, a jak się rozgrzeje to już jesteś przyzwyczajony
  5. u mnie było mniej więcej tak: 1 rok PZU (OC+AC) ~1500 2 rok LINK4 (OC+AC warsztatowe) ~1450 matka współwłaściciel swoim swiftem coś przetarła i poszło z jej OC i AC 3 rok kontynuacja LINK4 (OC+AC) ~1700 ; samo OC 1100; ogólnie OC+AC wszędzie 2200-3000zł + gdybym był nowym klientem Linka to miałbym ponad 3200 ale jak przedłużam to miałem taniej
  6. ori listwy trzymają się na całej długości do drzwi, te "zamienniki" tylko na śrubach... Przednie listwy są długie i jak spasowanie jest średnie to listwy mogą się lekko wybrzuszać i odkształcić (u mnie tak było niestety)
  7. na jednym z Orlenów w Poznaniu pb95 już ponad 4,70 ...
  8. no niestety, spasowanie mają takie sobie. 2mm wystarczą i będzie problem
  9. czyli lepiej samemu przy takiej okazji szybę wybić, zupełnie jak z odpryskami na czołowej - jak za mały to trzeba młotkiem poprawić...
  10. 3r4 odpowiedział(a) na baxy temat w Audi A4 B6/B7
    było nie raz - są konkretne tematy rozwiązanie : zestaw naprawczy lub taśma parciana lub inne cuda wianki (np. rurka termokurczliwa itp. ) i owinięcie końcówek rolety które mocujesz po rozciągnięciu na słupkach przy klapie
  11. Tu to trzeba z wyprzedzeniem chyba 2msc planować
  12. O odciski mi właśnie chodziło. Niestety to przypadłość skóry, dlatego pisałem o suszarce bo czytałem, że można to trochę wyprowadzić na lepsze
  13. fotel wypierdziany suszarka w dłoń może się trochę naciągnie
  14. Sprawdzalem to dokladnie i nawet po przechyleniu buteleczki do gory nogami nic sie nie dzieje przez dlugi czas. Takze czuje sie bezpieczny Tej buteleczki to akurat nie testowałem, słyszałem od osoby która to sprzedaje Ale atomizery sam miałem u siebie (mały psikacz i ten z rączką jak płyn do szyb) i oba szybko ciekły. Ten duży zalał mi schowek w drzwiach...
  15. na k2 bym uważał... kupując te małe flakoniki vento z drewienkiem potrafią przesiąknąć że zaczną kapać. Mają też atomizery mniejsze i większe też z ustrojstwa cieknie po kilku użyciach :/
  16. uuuu to co oni nim wjadą na salę jako materiał dowodowy czy co k... Paranoja jakaś
  17. Na górze masz podpięty olbrzymi temat o odgrzybianiu klimatyzacji i podejrzewam, że 3/4 osób tam ma ten sam problem kolego
  18. młodzieży to jest dużo na zlocie audi poznań, tam to nawet ja się staro czuję
  19. Trochę odkopię temat, nie widziałem też nic podobnego. U mnie klar odchodzi już na trochę większej powierzchni i nie wiem jak się za to zabrać. Chyba najlepiej byłoby te białe części zedrzeć papierem a resztę polakierować. Teraz pytanie - czy da się w miarę skutecznie polakierować element punktowo, czy będzie to widać i lepiej pryskać na całość. W moim przypadku problemem jest przedni zderzak (nad dokładką) więc dosyć duży element i trochę szpeci białymi "plamami" na czarnym lakierze (lz9w). Macie jakieś pomysły jak się za to zabrać?
  20. Z tego co kiedyś się wczytywałem to są dwie szkoły po polerce - zabezpieczenie woskiem lub lakierem. Jeżeli chodzi o lakier to czytałem, że po użyciu najzwyklejszych może się łuszczyć później i polecany był lakier dwuskładnikowy
  21. poczytaj też o chargeback jeśli płaciłeś kartą, spór też jest spoko, mi akurat pomogło z debilnym sprzedawcą
  22. ja się nie deklaruję, jak zdążę wrócić do Poznania to zajrzę na spota
  23. kurz czy rysy? W dotyku i pod światło dzienne nie widać? Jestem przekonany, że to od kamyczków i lampy są już po prostu zmęczone. Moje wyglądają podobnie tylko nie chcę ich dotykać bo jeszcze popsuję, wystarczająco już przeszły jak je rozklejałem Pasta do zębów to jak pasta polerska tylko jest w niej mniej ziarenek pewnie dlatego dłużej musisz szorować
  24. slinie fotele były w pełnej skórze? A nie czasami tylko półskóry z materiałem speed?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.