Treść opublikowana przez 3r4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj mogą być problemy przez ten wyścig rowerowy
-
przyciemnianie szyb - czy warto dopłacać do dożywotniej gwarancji?
Wszystko zależy od miasta, folii i pewnie ilości klientów. Jak ktoś ma duże obłożenie to z ceną też delikatnie może zejść.
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Wcześniej kolega pisał, że są w temacie jego auta
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Zmień nazwę konta na RobięSłaboMarketingSzeptany
-
Spotkania na drodze
Jakiś czas temu się chyba nawet mijaliśmy
-
Laptop poleasingowy. Czy warto?
lepiej zbieraj na nowy, te kompy to się często nadają tylko do chodzenia po internecie podpięte na stałe do gniazdka pomijając już to co dostaniesz to loteria
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.podnosniki-szyb.com.pl/tu zajrzyj Sprzedawali też jakieś regenerowane kiedyś na allegro widziałem, ale czy to dobre?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Podwójna kolizja
Bo dostaje połowę i wrak sprzedaje za drugą połowę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na PW pewnie się miejsce skończyło ;D- Zapalniczka a odciecie zasilania
Możesz próbować jak z cb i rejestratorami - kupić bypass do bezpiecznika i gniazdo zapalniczki. Da się wtedy podpiąć zapalniczkę po zapłonie a transmiter z nią gdzieś upchniesz z dala od oczu ;D- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Widać bo w ori jest tam uszczelka która zakrywa listwę. Jeżeli ktoś myśli, że kupi i bez niczego założy to może się przejechać. Listwy to "zamienniki" w stanie surowym, ale też dalej taki półprodukt. Spasowanie dziur na śruby jest takie sobie, a wystarczy kilka mm i już będą problemy. Tylne spoko, ale przy przednich będzie się trzeba nakombinować, taśma średnio sobie z tym poradzi bo tej listwy nie ma za co chwycić (listwa styka się z drzwiami "na długości" na małej powierzchni). Bez szlifowania przed malowaniem też się nie obejdzie. Jak kto trafi, loteria- Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
Ciągniesz lekko za klamkę żeby zrobiła się od góry szpara i przesuwasz blaszkę ze zdjęcia w kierunku bagażnika- Wgniecenie, jak się go pozbyć??
Następnym razem wklej tekst do jakiegoś notatnika i przeklej dopiero wtedy na forum, jak będziesz robił taki słaby marketing szeptany- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gdyby ktoś nie śledził to jesteśmy pod koniec- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego z przymrużonym okiem, na googlu to rano sprawdzisz że ładna pogoda będzie, a 2h później burza- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Google mówi, że do końca tygodnia ma być ładnie ;-)- Strefa Śmiechu
http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-a4-widoczne-na-zdj-CID5-IDeZ3Cp.html#79997f8f32- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do zobaczenia- [B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
No lepsze fotele są w aucie zdecydowanie, ale cóż... wynajmuję mieszkanie to nie będę zmieniał babcinego wystroju Swoją drogą wpadły mi listwy nowe na auto i przyciemniłem szyby tylko jeszcze fotek nie było kiedy zrobić- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
To po montażu pochwal się fotkami, bo jeszcze nie widziałem dobrych zamienników tych listew a wszystkie które oglądałem na żywo były jakieś takie koślawe jakby były nogami robione Pisałem jakiś czas temu mailowo ze sprzedawcą , faktycznie stwierdził że było wcześniej troche reklamacji, ale podobno poprawili formy do odlewów i teraz jest wszystko ok. Przyjdą to się okaże czy jest wszystko ok i czy da się to sensownie zamontować. Na pewno nie przyjdzie Ci ideał. Te listwy to trochę półprodukt, będziesz musiał gdzieś lekko wyszlifować czy delikatnie szpachlą wygładzić bo są na nich różne buble no i oczywiście pomalować a to kolejny koszt. Listwy jakie forma by nie była są wykańczane w zakładzie ręcznie i tam też potrafią spie**lić, a nikt tego nie sprawdza co wysyłają.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gorzej jak będzie padało...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wypada się pojawić, bo mnie kilka już ominęło terminów- Dodatkowe gniazdo 12v
kamerka ma microUSB- Dodatkowe gniazdo 12v
Dalej nie rozumiesz Raczej nie podłącze tego pod gniazdo USB Jednak w tym co proponujesz do kupienia jest i gniazdo i kabel. Więc u mnie prościej zapalniczkę drugą wyprowadzić i wrzucić w schowek czy gdzieś pod deskę - Podwójna kolizja