Treść opublikowana przez 3r4
-
Ceny paliwa marzec 2026
ostatnio zauważyłem że lotos jeszcze w miarę pilnuje cen Orlen już się nie patyczkuje, skacze pod 4,90 4,93 Mijam po drodze do roboty jednego...
-
Zgrzypiąca, zacinająca się szyba kierowcy
z tego co pisali w temacie o szybach to kończy Ci się mechanizm linki i lepiej uważaj bo niedługo będzie trzeba naprawiać i oby szyba została zamknięta jak szlag weźmie te kółeczko co nawija linke Jak się nudzisz to znalazłem Ci temat kolego http://a4-klub.pl/index.php?/topic/188695-wymiana-linki-w-mechanizmie-podnoszenia-przedniej-szybyfotostory/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a miały być takie grýle
-
Rozbite RS6
Smutny widok :/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://wtkplay.pl/video-id-18288-uciekajac_rzucal_w_radiowoz_doniczkami
-
Wędkarstwo
Póki co umilam sobie czas łapaniem żywca bo tylko to bierze Dzisiaj na przykład nad jeziorkiem ostro goniło, ale poza zasięgiem Jakieś małe szunorowadła chyba bo nie mogło złapać z 5 razy skakało za drobnicą raz za razem narobiło tylko smaka
-
Wędkarstwo
A ja i żywiec i spining a szczupaka niet Jeden ładny okoń póki co i raz coś trzasnęło tylko że guma bez ogonka wróciła
-
Dokładki zderzaków
z tego co pisali to tył nie, a przód to to samo
-
Strefa Śmiechu
Prawdziwa piękność https://www.youtube.com/watch?v=YM3zahQ5pRg
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Jeżeli kupił i były proste to nie rozumiem jak mają wyglądać źle po założeniu? Dwustronna taśma + wkręty i jazda Ja swoją lakierowaną oem musiałem rozpruć całą na dwie części dzięki rudej. Posklejana klejem do luster i myślisz że na aucie to widać?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurcze mam tylko na dysku takie coś z jakiegoś tematu :/ Może się jakoś przyda http://fs1.directupload.net/images/150511/9y8skxti.jpg
-
Malowanie dokładek zderzaków drzwi i progów w kolor nadwozia
Zależy jak mocno porysowałeś, może jakaś wyprawka by wystarczyła. W sumie to za mało napisałeś, lakier tam masz czy goły platsik?
-
"Fryzjerskie" metody ubezpieczycieli.
Proszę o konkretny przykład "kolizji" z kodeksu drogowego... Albo masz wypadek z udziałem osób które mają jakieś obrażenia, albo bez poszkodowanych. Jedno i drugie to wypadek - to tyle w temacie.
-
"Fryzjerskie" metody ubezpieczycieli.
Myślisz że czytałem w ogóle to orzeczenie sądu lub drugi z tych linków które tam podał KRIS? Wymęczyłem twój post i skomentowałem tym, co napisał inny użytkownik. Drogi Henryku, nie rób siary. Bo wklejasz ten szajs żywcem z worda lub innej strony z tym ch** kodowaniem. Wklej to najpierw w notatnik i dopiero na forum, żeby miało jakiś wygląd (bo w tym temacie który wyżej podałeś to totalna kupa). P.s. ja nie jestem specjalistą z zakresu wypadków, trzymaj się terminologii jeżeli szukasz klientów, a nie szczekasz na lewo i prawo
-
"Fryzjerskie" metody ubezpieczycieli.
Taki z Ciebie znawca, a posługujesz się terminem "kolizja" który w ogóle nie istnieje
-
Hokej przedni
Wiedziałem, że gdzieś to dziś widziałem i mi się przypomniało! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=359975387534141&set=gm.352761748247939&type=1&permPage=1
-
Ceny paliwa marzec 2026
Na wakacje 5zeta jak nic
-
Klapa bagażnika zacina się - avant...
był ostatnio jakiś temat o klapie od avanta. jak stał długo zamkiem/klapą do słońca i dlatego nie domagał to na bank znajdziesz temat z solucją jakaś płytka tam nie domaga mam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315920-nie-mozna-otworzyc-klapy-bagaznika/
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Poprzeglądaj tu fotki http://www.audizine.com/forum/showthread.php/281305-custom-rear-valence-DIY Ale uprzedzam że podobno nie jest tak łatwo i kolorowo, że trzeba spawać plastiki żeby miało to rece i nogi
-
B6 2004 ac/oc
ja brałem ac w PZU ale w przeglądarce już nie wpiszesz bo mają tylko 10cio letnie auta, musisz zobaczyć przez agenta. Najlepiej wybierz się do jakiegoś biura które ma wiele firm (nie wiem jak to się nazywa multiagencja czy coś) i oni Ci doradzą a to i tak nie jest wiążące, powiesz ze się zastanowisz i nara. Może z ich pomocą coś wybierzesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak przyjechałem pod maca koło 18 to doliczyłem się około 30 aut
-
Woda na progu
Trytka Ci pomoże, teraz po deszczach zostają już tylko krople
-
Nie można otworzyć klapy bagażnika
wczoraj z ciekaawości przeglądałem tamten temat i radzili z różnych metali przycinać tę blaszkę i przetestować z 2-3
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mój błąd, jutro jadę w trasę wracam w niedziele możliwe że prosto na spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli jutro jednak zmiana miejscówki na Maca? Bo jutro rano wybywam i będę bez neta