Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. ostatnio zauważyłem że lotos jeszcze w miarę pilnuje cen Orlen już się nie patyczkuje, skacze pod 4,90 4,93 Mijam po drodze do roboty jednego...
  2. z tego co pisali w temacie o szybach to kończy Ci się mechanizm linki i lepiej uważaj bo niedługo będzie trzeba naprawiać i oby szyba została zamknięta jak szlag weźmie te kółeczko co nawija linke Jak się nudzisz to znalazłem Ci temat kolego http://a4-klub.pl/index.php?/topic/188695-wymiana-linki-w-mechanizmie-podnoszenia-przedniej-szybyfotostory/
  3. a miały być takie grýle
  4. Smutny widok :/
  5. http://wtkplay.pl/video-id-18288-uciekajac_rzucal_w_radiowoz_doniczkami
  6. 3r4 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Póki co umilam sobie czas łapaniem żywca bo tylko to bierze Dzisiaj na przykład nad jeziorkiem ostro goniło, ale poza zasięgiem Jakieś małe szunorowadła chyba bo nie mogło złapać z 5 razy skakało za drobnicą raz za razem narobiło tylko smaka
  7. 3r4 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja i żywiec i spining a szczupaka niet Jeden ładny okoń póki co i raz coś trzasnęło tylko że guma bez ogonka wróciła
  8. 3r4 odpowiedział(a) na maciej12312 temat w Audi A4 B6
    z tego co pisali to tył nie, a przód to to samo
  9. 3r4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Prawdziwa piękność https://www.youtube.com/watch?v=YM3zahQ5pRg
  10. Jeżeli kupił i były proste to nie rozumiem jak mają wyglądać źle po założeniu? Dwustronna taśma + wkręty i jazda Ja swoją lakierowaną oem musiałem rozpruć całą na dwie części dzięki rudej. Posklejana klejem do luster i myślisz że na aucie to widać?
  11. Kurcze mam tylko na dysku takie coś z jakiegoś tematu :/ Może się jakoś przyda http://fs1.directupload.net/images/150511/9y8skxti.jpg
  12. Zależy jak mocno porysowałeś, może jakaś wyprawka by wystarczyła. W sumie to za mało napisałeś, lakier tam masz czy goły platsik?
  13. Proszę o konkretny przykład "kolizji" z kodeksu drogowego... Albo masz wypadek z udziałem osób które mają jakieś obrażenia, albo bez poszkodowanych. Jedno i drugie to wypadek - to tyle w temacie.
  14. Myślisz że czytałem w ogóle to orzeczenie sądu lub drugi z tych linków które tam podał KRIS? Wymęczyłem twój post i skomentowałem tym, co napisał inny użytkownik. Drogi Henryku, nie rób siary. Bo wklejasz ten szajs żywcem z worda lub innej strony z tym ch** kodowaniem. Wklej to najpierw w notatnik i dopiero na forum, żeby miało jakiś wygląd (bo w tym temacie który wyżej podałeś to totalna kupa). P.s. ja nie jestem specjalistą z zakresu wypadków, trzymaj się terminologii jeżeli szukasz klientów, a nie szczekasz na lewo i prawo
  15. Taki z Ciebie znawca, a posługujesz się terminem "kolizja" który w ogóle nie istnieje
  16. 3r4 odpowiedział(a) na Wegor temat w Audi A4 B6
    Wiedziałem, że gdzieś to dziś widziałem i mi się przypomniało! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=359975387534141&set=gm.352761748247939&type=1&permPage=1
  17. Na wakacje 5zeta jak nic
  18. był ostatnio jakiś temat o klapie od avanta. jak stał długo zamkiem/klapą do słońca i dlatego nie domagał to na bank znajdziesz temat z solucją jakaś płytka tam nie domaga mam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315920-nie-mozna-otworzyc-klapy-bagaznika/
  19. Poprzeglądaj tu fotki http://www.audizine.com/forum/showthread.php/281305-custom-rear-valence-DIY Ale uprzedzam że podobno nie jest tak łatwo i kolorowo, że trzeba spawać plastiki żeby miało to rece i nogi
  20. ja brałem ac w PZU ale w przeglądarce już nie wpiszesz bo mają tylko 10cio letnie auta, musisz zobaczyć przez agenta. Najlepiej wybierz się do jakiegoś biura które ma wiele firm (nie wiem jak to się nazywa multiagencja czy coś) i oni Ci doradzą a to i tak nie jest wiążące, powiesz ze się zastanowisz i nara. Może z ich pomocą coś wybierzesz
  21. Jak przyjechałem pod maca koło 18 to doliczyłem się około 30 aut
  22. 3r4 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    Trytka Ci pomoże, teraz po deszczach zostają już tylko krople
  23. wczoraj z ciekaawości przeglądałem tamten temat i radzili z różnych metali przycinać tę blaszkę i przetestować z 2-3
  24. Mój błąd, jutro jadę w trasę wracam w niedziele możliwe że prosto na spota
  25. Czyli jutro jednak zmiana miejscówki na Maca? Bo jutro rano wybywam i będę bez neta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.