Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3r4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 3r4

  1. 3r4 odpowiedział(a) na Turu temat w Audi A4 B6
    Jak wyżej, albo ori srebrny, albo grafit/szary metalic/antracyt jak zwał tak zwał
  2. Jeden o lampce, drugi o logach, później o butowaniu coś kolejnego. Panowie wtf Serio kompletnie różne przypadki omawiacie i chyba nikt drugiemu nie przyzna racji bo się nie da a żaden nie ustąpi
  3. 3r4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.tvn24.pl/dwie-osoby-w-szpitalu-wypadek-w-zakopanem,517953,s.html Nie wiem czy to śmieszne czy tragiczne
  4. To może i ja jak znowu nie popiję za mocno
  5. Powiedzieli Ci już kolego. Wpisz swoje dane, nie ważne że jest współwłaściciel, ma być po prostu zapłacony podatek za samochód Dobrze zrobić to w kasie, bo oni mają spacjalne blankiety i tam podajesz też swój NIP, jakiś rok.okres i typ okresu. W tytule miałem też że to PCC-3 i dopisek że umowa z dnia xx.xx.xxxx (kiedy kupiłem auto)
  6. 3r4 odpowiedział(a) na jano04 temat w Lifestyle i Hydepark
    Trochę tak, trochę nie OLX to nowa nazwa tablica.pl, a tę kupiło allegro jakiś tam czas temu
  7. 3r4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    https://www.youtube.com/watch?v=2mI3GfAXGgo Jak szybko ukraść samochód
  8. 3r4 odpowiedział(a) na toma085 temat w Audi A4 B6
    Ja tylko czytałem że po spolerowaniu tym tlenkiem ceru w nocy się nie dało jeździć bo światła z przeciwka totalnie oślepiały
  9. Trafił się "szeryf" a w roli głównej b5 :/
  10. Nie przejmuj się aż tak tym wycinaniem bo i tak osłona jest większa i zakrywa tę dziurę. Zrób tak jak ja i zacznij od tego punktu + wytnij na wysokość H, a w poprzek tak aby łapa się zmieściła p.s. co do tego kwadracika to uważaj i zostaw na koniec (przyłóż łokieć w finalne miejsce i wtedy sobie tam dotnij jakąś szparę bo u mnie jak mierzyłem to chyba wystawało by poza jakbym wg. wymiarów robił) u mnie w temacie jest fotka i jakoś precyzyjnie to nie wygląda jednak wystarcza w zupełności
  11. 3r4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobry bas https://www.youtube.com/watch?v=LhsCldYS65U
  12. ta fotka niby taka super ale te odległości się nijak mają do rzeczywistości. Jak się zaczyna mierzyć i ciąć to się robi sajgon bo np. dziura jest owalna itp. ... Ja wymierzyłem chyba tylko E i B jako punkt żeby zacząć a reszta już na oko poszła i bangla
  13. 3r4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ekologicznie
  14. Za dnia wiele rejestratorów będzie spoko nagrywało, ale ten powyżej jest dosyć mały i za tę cenę wydaje się rozsądnym zakupem
  15. s-line? Nie ma tu cudów - czarny s-line avant na dwie rury na allegro niekoniecznie musi być idealnie taki sam (kolor, typ nadwozia)
  16. mi akurat ms design się kompletnie nie podoba Zapomniałem jeszcze o lotce na klape. Do sedana masz tansze akurat niż w przypadku avanta. Jeżeli podoba Ci się taki zderzak to powodzenia - sam mam czarne auto i nawet nie myśle o tyle z s-line bo go kompletnie nie widać Tak samo pewnie lepsze byłyby listwy na drzwi od S4 zamiast s-line... Ale to już koszta rosną :/ Plany są w głowie ale czy środki pozwolą kiedyś to się okaże
  17. przód zależy czy wszystko na gotowca to pewnie koło 1500, jakieś dokładanie dołu + kratka z a6 to pewnie mniej tył jest zazwyczaj duzo tańszy chyba koło 500? (ale też pewnie do 1.8 ciezej i moze troche wiecej kosztować przez dokladke na 2 rury) listwy licz od 500-700 wiec koło 3k musisz liczyć pewnie jako taki maks
  18. 3r4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  19. 3r4 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  20. 3r4 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    Minęło już trochę czasu i na pewno też padało przez ostatnie 2 miesiące. Na pewno pomogło (choć idealne to nie jest). Zbyt często tam nie zaglądam ale żadne niespodzianki już na mnie nie czyhały
  21. Widać wszyscy już skompletowani wyżej
  22. <- głowa nr. 16

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.