Treść opublikowana przez 3r4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O! I jestem na liście
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba po tym jak forum padło to trochę postów wywaliło...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkiego dobrego Panowie
-
Wypadek przy skręcie w lewo.
Jeden tak drugi siak Wina bezsporna a Kris posta wyżej pisze co uznał sąd...
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Dolną kratkę wyciągnąłeś dosyć łatwo? Tam trzeba jakieś zatrzaski odgiąć czy jak - bo czytałem że wystarczy ją pociągnąć i wyjdzie a dziś się z tym trochę naszarpałem... Mam jakiś zamiennik i miałem wrażenie że prędzej wyrwę te żeberka niż całość wyjdzie :/
-
OLX płatne!
Wystarczy podpiąć reklamy czy to z adsensa czy z innej sieci afiliacyjnej
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czarny raczej, mijam go często koło Kauflandu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Problem to chyba tylko znaleźć coś ładnego i trwałego. Bo wkomponowanie tego ładnie to już tylko zdolności manualne
-
Strefa Śmiechu
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miałem 2 miesiące nowego... Leżał sobie na biurku w kartonie, ale były pewne "problemy" z timobajlem (tyle tylko co go z kartonu wyciągnąłem i obejrzałem) Po 3 miesiącach walki wszystko powróciło do punktu zero i znów muszę szukać telefonu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na zwycięstwa też stoi czarny sedanik b6 z ramkami (GCZ bodajże) a ze wszelkich appek ja póki co odpadam bo mój zamulony telefon ma problemy ostatnio żeby latarkę odpalić- Kto rezał doładkę zderzaka tył z B7 do B6
W innym temacie był link do niemieckiego forum jak to zrobić i kolega się jeden wypowiadał że bez malowania i spawania to nie ma się co za to zabierać Z tego co sam widziałem to dokładka trzyma się tylko na dwóch śrubach na końcach. Poza tym nic więc pewnie może odstawać na długości zderzaka (tam gdzie odcina się te mocowania do ori b7) P.s. wrzuciłeś link do jakiegoś zamiennika z laminatu pewno, więc jakością też będzie odstawał od ori, samo spasowanie może być już słabe. Też mi się podobała taka opcja dołożenie dokładki do swojego wozu, ale w tym drugim temacie rozwiali moje marzenia- Szkoda osobowa.
Brakuje tylko spoilera "materiał sponsorowany" ew. "reklama"- Lotka audi a4 b6
Jakiego kombi znowu człowieku... Czytaj wyżej- 1.8 T 170 KM USA Roznice
Z przodu zderzak też jest trochę inny te dokładki później jakoś chyba się nie spasowują- B6 DIVISION
Chłopaki nie chce za bardzo śmiecić po forum i zakładać tematów nowych (wyszukiwanie jakoś mi nie pomogło) Więc szybkie pytanie jest takie: Idzie te dolne listwy drzwiowe jakoś rozebrać i złożyć później do kupy? Ruda tam zaszalała... Zaczepy są całe ale wewnątrz dzieje się jakiś sajgon i robebesza mi już powoli całą listwę od środka :/ Nie jest to listwa od s4 czy s-line ale szkoda kasy i tak jakby szło to rozebrać Domyślam się że nie i lepiej poszukać czegoś na necie?- Strefa Śmiechu
Ktoś znajomy?- Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
Patrze temat się odświeżył jakiś i tu o klamkach dzwoniących (dokładnie taka mnie prześladuje). Super fajnie, podjarka i nagle czytam i piszecie że przez wkładkę na kluczyk w drzwiach od kierowcy ten patent nie przejdzie? EDIT Dzisiaj drugi raz się za to zabrałem i szarpałem Co do klamki od kierowcy to schodzi bezproblemowo ALE spinkę trzeba przesunąć w drugą stronę niż na fotkach żeby klamka zeszła!!! (przesunąć w kierunku tyłu i nakładka na klamce schodzi praktycznie sama)- Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/audi-a4-cabrio-1-8t-2005r-navi-skora-bose-drogo-i5158151624.html Jak to napisali "czytać od 8 linijki"- Strefa Śmiechu
Nie wiem czy śmieszne, ale WOW... Nieźle zaparkowali tą toyote- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kamer nazakładali i zakładają je jeszcze ciagle przez ten nowy system ITS czy jak to się zwie. Jednak z tego co mówili to pierwsze miesiące nic nie ma byc wysyłane... W końcu to system kamer i co najwyzej udostępnią go tylko policji/straży. teraz jeszcze kolejna faza, że na tych wszystkich pseudo rondach (skrzyżowaniach o ruchu okrężnym) będą zakładać dodatkowe światła zjazdowe wewnątrz rond... Teraz to w ogóle będzie młyn i korki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe no to masz trochę zabawy, zachciało się wymieniać To co kolejne już zdecydowałeś? Koła, xenon, podsufitka- Myślistwo - wszystko co z tym związane !!!
Norbert daj spokój. Nie każdy wie, że często polowania są i na "gorsze" osobniki i żeby zredukować liczbę bo większość gatunków nie ma już naturalnych wrogów (drapieżników). Więc krwawy sport i zabawa to takie oczywiste- Kto rezał doładkę zderzaka tył z B7 do B6
Pisałeś chyba że kupiłeś zamiennik z tego co kojarzę. Jak to w ogóle wygląda na żywo - myślałem o tym żeby dokupić tylko nie chciałbym tego malować bo to kolejne koszta i gdyby to było czarne (plastik) to może jakoś by to wyglądało... Jakiej to jest barwy? Czarne, bardziej szare ori i zamienniki - ktoś się orientuje? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00