Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki ..do zobaczeni niedługo...mam nadzieję :)
  2. ..a tu rodzynek http://otomoto.pl/volkswagen-golf-gt-C16862560.html
  3. Mówił na letnim,że Karmi od rana za nim chodzi,ale w barze nie mieli.
  4. Za długo nie czekaj,bo może nie dojść. Działaj dalej,ale odeślą Cię do Katowic i sprawa będzie nadal w trakcie. Problemem nie jest słup tylko,to co jest na mapie i jeśli nawet,go ktoś w ramach fuszki przestawi,to inny musi to przenieść na mapie,ato już długa droga Po za tym jak kupowałeś działkę,to z wszystkim co na niej stoi. Słyszałem o przypadku,że pewien inwestor z PL dostał pozwolenie na postawienie domu w miejscu w którym stał słup i przestawianie go trwało tak długo,że on zdążył wybudować dom ze słupem w środku,a druty wychodziły z dachu... Nie mniej myślę,że szanse masz spore zależy to wyłącznie od dobrej woli urzędnika i Twojej nieustępliwości.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 18:05_________________________________________________Znalazłem taki artykuł. http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,2515867.html ten też ciekawy http://www.gazetawroclawska.pl/stronaglowna/155969,za-slupy-na-swoim-polu-zadaj-zaplaty,id,t.html?cookie=1#material_1
  5. Tomeks nie zapomnij zapytać
  6. tylko jak sam ją upieczesz
  7. Nie zgodzą się. TP,to jedna z wielu polskich firm z komunistycznymi tradycjami. Jestem pewien,że istnieją narzędzia żeby ich do tego zmusić i wysoce prawdopodobne jest,że nie mają żadnych pozwoleń na przejście z kablem w tym miejscu.
  8. Ty pamiętaj o oleju,filtrze i żarnikach dla mnie
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    mnie raczej też
  10. Sachsy moim zdaniem najlepsze amory
  11. przecież rok temu nie było śniegu
  12. Motul 8100 X-cess 5W40 11litrów+filtr oleju do AYMa.
  13. Jutro jade do Ola sie dokladnie umowic i we wtorek na zakupy. Kupisz mi też?
  14. Bieniek kupiłeś już olej??
  15. Piłem te siki prezesa ostatnio co do Jarosławca zawiózł :blink: W tym roku w BT cytrynówki nie tykam Chce obejrzeć fajerwerki i pamiętać właśnie widziałem,że ostatnio oglądałeś,ale dziwiło mnie,że poruszasz się z zaparowanym okularem,teraz wiem dlaczego :decayed:
  16. za tą kasę to bym swapnął całość na 1.9 łatwiej potem sprzedać Koleś jeszcze auta nie ruszył,niema czasu,a jeździ teraz innym.
  17. jaca w zeszłym tygodniu mówił,że wtą środę Matarnia :gwizdanie:
  18. to,je to..ciężko znaleźć coś do modzenia nie mówiąc o jechaniu z tych lat. Tak. Matarnia
  19. widziałem gdzieś na forum na sprzedaż Jettę II z klimą wersja US,a nie mogę teraz znaleźć...
  20. w tym tygodniu będę miał IC dla ciebie
  21. właśnie.. trzeba im powiedzieć,bo jak jeszcze nie byli,to nie wiedzą kto wódkę na zlot kupuje
  22. to nie jeździsz już dżetsonem??
  23. trza było wolniej psycha mi już wysiadała jak mijałem się z autami z oberwanymi lusterkami i jak skurwiele nie wyjeżdżali z kolein na szczęście woda w niej była i tak trochę ''wieszchem'' poszło... ile można 50tką jechać,a że pięć aut pod rząd było,to się trochę bujnąłem,ale fakt jeżdżą jak na polnej drodze pół auta na drugim pasie to podstawa :doh1:
  24. tak.. podczas wyprzedzania przy 140stu wjebałem się dziurę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.