Treść opublikowana przez Tomasz Dryk
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
U mnie już 300tys. Wszystko w oryginale, turbo, wtryskiwacze, imbusik Zmieniona mapa na 182konie i zrobione już 100tys na programie i nie widać zużycia
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
witam, witam, w zasadzie borykam się z podobnym problemem, auto szarpie przy ruszaniu z pierwszego biegu, objaw ma miejsce w końcowej fazie zwalniania pedału sprzęgła, diagnostyka komputerowa wykazywała błąd czujnika sprzęgła to ten od systemu start/stop błąd skasowny na chwilę jakby pomogło, po czym problem powrócił czujnik został wymieniony i niestety auto ciągle szarpie, najgorsze jest to że objaw nie pojawia się regularnie, nasila się w momnecie kiedy auto jedzie w korku - częste ruszanie z pierwszego biegu, lub gdy zostanie mocniej przeciągnięte - auto dobrze się rozgrzeje przy dynamicznej jeździe po trasie, przy spokojnej "emeryckiej" jeździe bez częstego ruszania z miejsca problem się nie pojawia. Stawiam na dwumas, tez tak miałem, po wymianie ustąpił.
-
Spoty Puławskie
Super. Jak będziesz miał jutro czas to daj znać to podjadę. Mój nr 609299251. Dzieki
-
Spoty Puławskie
Witam, jest może ktoś w okolicy Puław z kabelkiem do a4 b8? Trzeba mi wykasowac inspekcje serwisową.
-
Spoty Holandia i okolice
super. bliżej weekendu odezwe się to dogadamy konkrety co do spotkania. dzięki. pozdrawiam
-
Spoty Holandia i okolice
mogę do Ciebie dojechać chodzi mi o włączenie ukrytych funkcji, test zegarów, doświetlanie zakrętów itp. ogarniasz?
-
Spoty Holandia i okolice
Potrzebuję kogoś z kabelkiem do a4 b8 i umiejętnościami przy kodowa. Jest ktoś niedaleko?
-
Spoty Holandia i okolice
Gratuluje zakupy Wojtku
-
Problem z wibracjami na postoju
Miałem ten sam problem, po wymianie dwumasy i sprzęgła (kpl) problem znikł.
-
Dobrzy chiptunerzy
ktoś podrzuci namiar na spanky otwock? ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- nieaktualne, znalazłem:naughty:
-
Spoty Holandia i okolice
Gokarty wyglądają nieźle
-
Spoty Holandia i okolice
witam, może i ja dziś dam się skusić na spotkanie jeśli coś się zmieni to dam znać na podany numer tel
-
Spoty Holandia i okolice
Witam, ja mam 49km więc napewno na jakiegoś spocika bym się pisał nad tym jeziorkiem
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
ja wymieniłem przy 180tys.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
witam, u mnie obecnie jest 200 tys. Wymieniona dwumasa przy 120tys. rozrząd przy 180 tys, szykuje się wymiana łożysk z piastami z przodu. Pozdrawiam
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja również dzięki za spotkanie i mam nadzieję że do następnego pozdrawiam
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
mi pasuje
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
o której wam pasuje, ja mam chyba jakieś 150km więc dogadamy się w sobotę co i jak
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
3. Tomek +1
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
postaram się przybyć
-
Spoty Puławskie
tak bogato to nie jest ale po modach i z większymi alu będzie lepiej się prezentował.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja mieszkam w Antwerpii, ale jak coś bedzie w Holandii to nie ma problemu, dojadę najchętniej weekend ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- do Ciebie mam jakieś 80km
-
Spoty Puławskie
Golfer wyslij mi swój numer na PW bo plus nie odbiera wyłączony :/ bo mam sprawę
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Może jakiś spocik w Holandii?
-
Jest ktoś z Belgii?
może jakiś spocik?