Treść opublikowana przez junior555
-
B6 DIVISION
Panowie ma może ktoś jak sprawdzić numery tych jakby ponów( gniazdek) które są w gniazdach bezpieczników? Potrzebuje dołożyć jeden bezpiecznik 10-15 A i chcę to zrobić żeby było jak w ori w puszcze z bezpiecznikami.
-
Demontaż dźwigi ręcznego hamulca.
Ja swoją wymieniałam w 30 minut ale wyciągałem tunel środkowy bo wtedy masz bezproblemowy dostęp do śrub i do naciągu linek, raczej wątpię żeby tak łatwo można było wymienić cały ręczny bo tam jest śruba trzymająca ręczny do której chyba nie ma łatwego dostępu także polecam zdemontować tunel i masz wszystko na wierzchu ale może idzie i bez tego, ja nie chciałem się gimnastykować .
-
Błąd sondy Lambda
Witamm, mam pytanko,wywaliła mi kontrolka na licznik o sondzie lambda a mianowicie : 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2 P0140 - 004 - No Activity - MIL ON I teraz pytanko jest sonda za katalizatorem ? Ma ktoś oznaczenie jaką sondę jak coś kupić ?
-
B6 DIVISION
Nie ma znaczenia podpięcie kostki od pasów do grzania dupek ,sam mam odpięte i grzanie działa bez problemu
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
Panowie wracając do tematu,czy żeby wyciągnąć zamek po odkręceniu tych 2 śrub muszę odkręcać też całą ramę? Bo raz się do tego zabrałem i nawet odkręciłem te 2 śruby ale za chiny nie miałem na tyle dostępnego miejsca żeby go wyszarpać i dałem na spokój ale nie długo chcę zrobić kolejne podejście.
-
B6 DIVISION
Ponowie które siłowniki będą do automatyczniej klapy w b6, 8E5827552K czy 8E5827552J , zawiasy z rs4 b7 i klapa z lotką.
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Panowie,tą naftę lejecie na tłoki wykręcając świece? To jakoś zleci do oleju czy jakoś to trzeba odciagać ? i ile tego lejecie? Tragedii z olejem nie mam ale będę zmieniał olej to może zapobiegawczo bym to zrobil
-
Czerwona konewka Oldtruck
Miałem podobny problem, po odpaleniu auta nic się nie pokazywało,na wolnych obrotach mógł chodzić i pól dnia i wszystko było ok, jak sie dodało gazu ponad 2 tysie obrotów to wywalało właśnie ta konewkę tak jakby właśnie pompa nie domagała,zrobiłem najprostszy manewr,odłączyłem aku na pare min i do dnia dzisiejszego problem nie powrócił a zrobiłem juz kilkanaście tys , u mnie widocznie czujnik coś się zawiesił czy jak bo inaczej tego nie mogę wytłumaczyć. Sprawdź nic Cię to nie kosztuje
-
RNS D widzi satelity ale sie z nimi nie łączy
Panowie miałem to samo w mercedesie i na 100% nie masz canów podłączonych ,posprawdzaj czy masz wszystko pociągnięte jak trzeba
-
B6 DIVISION
A wiesz może jaki numer mają spinki do tych spojlerków? Bo mi się urwał i pogubiłem mocowania Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. W sumie na obie strony 6 kołków. Podziękował
-
B6 DIVISION
A wiesz może jaki numer mają spinki do tych spojlerków? Bo mi się urwał i pogubiłem mocowania
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
Wszystko zadziała,chyba że ktoś to źle zrobi, sam tak jeżdżę i kupa znajomych więc wszystko się zgadza
-
Problem z olejem a kontrolka. Pilne
06B115611J ,albo wystarczy zaznaczyć na tym pomarańczowym bagnecie tak jak jest pokazane na zdjęciu gdzie jest maks na czarnym i nie trzeba wydawać kaski na czarny który nie jest taki tani jak za taką pierdołę
-
Wyłączenie Sondy
To masz wycięty katalizator że wali Ci checkiem?
-
B6 DIVISION
Magneti Malelli miałem założone na tył to albo ja mam takie szczęście albo one takie są bo jeden się wywalił zaraz po paru dniach , ale wymienili na nowy i jak na razie niby działa jak powinien
-
Połamany kluczyk z immo.
Kolego to powinno działaś bo kiedyś we wcześniejszej audi też tak auto odpalałem przyklejając pastylkę na taśmę i jakiś czas tak jeździłem. Może uszkodziłeś pastylkę podczas wyciągania.
-
Maglownica do B6 z B7 czy pasuje ?
Podejdzie, musisz tylko końcówki mieć też z b7
-
Jaki zestaw naprawczy do 320 mm
Niestety jeszcze nie rozkminiałem bo na razie przy takiej pogodzie nic mi się nie chce , może w następnym tygodniu rozbiorę zacisk i zobaczę co mu tam może byc bo to trochę wkurzające
-
B6 DIVISION
Ten pierścień nie jest raczej z a4 bo ma pochyłe ikonki,wygląda raczej na VW
-
Jaki zestaw naprawczy do 320 mm
Panowie bo cos mi postukuje jak ruszam czasami albo jak cofam a wcześniej był wciśnięty hamulec to mi coś tak stuknie jakby ktoś podszedł uderzył czymś w koło,i na 100 % to jest gdzieś z zacisku bo wszystko inne posprawdzałem, wyciągałem zacisk,tarcze, klocki itp ,wszystko poczyściłem i nasmarowałem to prawie tydzień miałem po problemie po czym znowu to samo. Więc myślałem że może tłoczek nie cofa dobrze czy jak ,bo za bardzo skomplikowany zacisk nie jest to nie wiem co to może być,ma ktoś jakieś pomysły?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Jak i czym zgrać zawartość tego eeproma? Zwykłym programatorem ,najczęściej używane jak ktoś się zajmuje naprawą sprzętów rtv, a pamięć eeprom jest w górnej części płyty, na pierwszysch stronach jest gdzies zdjęcie jak wygląda przekaźnik w środku, jak coś to dysponuje wsadami ze sterowników z końcówką A i D
-
B6 DIVISION
Chłopaki szybkie pytanko, czy mapka w RNSie zwykłym i ledowym się czymś różni? Nagrałem sobie mapkę na 2016r i starą mapke 2015 oddałem koledze który ma rnsa zwykłego,u mnie ta mapka działała cały rok bez problemu a u niego nie chce nawet wyczytać, pada mu laser czy jaki pierun?
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
Potwierdzam ,już płyta z nowymi wrzucona do navi , na razie zmień nie zauważyłem ale pewnie więcej dróg w porównaniu do 2015
-
B6 DIVISION
Jak ktoś ma etkę i by mógł mi sprawdzić jaki ma numer ta osłona co jest na ręcznym to będę wdzięczny ,chodzi o tą plastikową dużą a nie nakładkę na ręczny
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś może dostęp do takiego zestawu w lepszej cenie? Czy to dobra cena ? http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5815828635.html