Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior555

Pasjonat - P
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior555

  1. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma może ktoś jak sprawdzić numery tych jakby ponów( gniazdek) które są w gniazdach bezpieczników? Potrzebuje dołożyć jeden bezpiecznik 10-15 A i chcę to zrobić żeby było jak w ori w puszcze z bezpiecznikami.
  2. Ja swoją wymieniałam w 30 minut ale wyciągałem tunel środkowy bo wtedy masz bezproblemowy dostęp do śrub i do naciągu linek, raczej wątpię żeby tak łatwo można było wymienić cały ręczny bo tam jest śruba trzymająca ręczny do której chyba nie ma łatwego dostępu także polecam zdemontować tunel i masz wszystko na wierzchu ale może idzie i bez tego, ja nie chciałem się gimnastykować .
  3. junior555 opublikował(a) temat w 2.0
    Witamm, mam pytanko,wywaliła mi kontrolka na licznik o sondzie lambda a mianowicie : 16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2 P0140 - 004 - No Activity - MIL ON I teraz pytanko jest sonda za katalizatorem ? Ma ktoś oznaczenie jaką sondę jak coś kupić ?
  4. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma znaczenia podpięcie kostki od pasów do grzania dupek ,sam mam odpięte i grzanie działa bez problemu
  5. Panowie wracając do tematu,czy żeby wyciągnąć zamek po odkręceniu tych 2 śrub muszę odkręcać też całą ramę? Bo raz się do tego zabrałem i nawet odkręciłem te 2 śruby ale za chiny nie miałem na tyle dostępnego miejsca żeby go wyszarpać i dałem na spokój ale nie długo chcę zrobić kolejne podejście.
  6. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ponowie które siłowniki będą do automatyczniej klapy w b6, 8E5827552K czy 8E5827552J , zawiasy z rs4 b7 i klapa z lotką.
  7. Panowie,tą naftę lejecie na tłoki wykręcając świece? To jakoś zleci do oleju czy jakoś to trzeba odciagać ? i ile tego lejecie? Tragedii z olejem nie mam ale będę zmieniał olej to może zapobiegawczo bym to zrobil
  8. junior555 odpowiedział(a) na 100p temat w 2.0
    Miałem podobny problem, po odpaleniu auta nic się nie pokazywało,na wolnych obrotach mógł chodzić i pól dnia i wszystko było ok, jak sie dodało gazu ponad 2 tysie obrotów to wywalało właśnie ta konewkę tak jakby właśnie pompa nie domagała,zrobiłem najprostszy manewr,odłączyłem aku na pare min i do dnia dzisiejszego problem nie powrócił a zrobiłem juz kilkanaście tys , u mnie widocznie czujnik coś się zawiesił czy jak bo inaczej tego nie mogę wytłumaczyć. Sprawdź nic Cię to nie kosztuje
  9. Panowie miałem to samo w mercedesie i na 100% nie masz canów podłączonych ,posprawdzaj czy masz wszystko pociągnięte jak trzeba
  10. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A wiesz może jaki numer mają spinki do tych spojlerków? Bo mi się urwał i pogubiłem mocowania Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. W sumie na obie strony 6 kołków. Podziękował
  11. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A wiesz może jaki numer mają spinki do tych spojlerków? Bo mi się urwał i pogubiłem mocowania
  12. Wszystko zadziała,chyba że ktoś to źle zrobi, sam tak jeżdżę i kupa znajomych więc wszystko się zgadza
  13. 06B115611J ,albo wystarczy zaznaczyć na tym pomarańczowym bagnecie tak jak jest pokazane na zdjęciu gdzie jest maks na czarnym i nie trzeba wydawać kaski na czarny który nie jest taki tani jak za taką pierdołę
  14. junior555 odpowiedział(a) na MasterCX temat w 2.0
    To masz wycięty katalizator że wali Ci checkiem?
  15. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Magneti Malelli miałem założone na tył to albo ja mam takie szczęście albo one takie są bo jeden się wywalił zaraz po paru dniach , ale wymienili na nowy i jak na razie niby działa jak powinien
  16. junior555 odpowiedział(a) na bychu temat w Audi A4 B5
    Kolego to powinno działaś bo kiedyś we wcześniejszej audi też tak auto odpalałem przyklejając pastylkę na taśmę i jakiś czas tak jeździłem. Może uszkodziłeś pastylkę podczas wyciągania.
  17. Podejdzie, musisz tylko końcówki mieć też z b7
  18. Niestety jeszcze nie rozkminiałem bo na razie przy takiej pogodzie nic mi się nie chce , może w następnym tygodniu rozbiorę zacisk i zobaczę co mu tam może byc bo to trochę wkurzające
  19. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten pierścień nie jest raczej z a4 bo ma pochyłe ikonki,wygląda raczej na VW
  20. Panowie bo cos mi postukuje jak ruszam czasami albo jak cofam a wcześniej był wciśnięty hamulec to mi coś tak stuknie jakby ktoś podszedł uderzył czymś w koło,i na 100 % to jest gdzieś z zacisku bo wszystko inne posprawdzałem, wyciągałem zacisk,tarcze, klocki itp ,wszystko poczyściłem i nasmarowałem to prawie tydzień miałem po problemie po czym znowu to samo. Więc myślałem że może tłoczek nie cofa dobrze czy jak ,bo za bardzo skomplikowany zacisk nie jest to nie wiem co to może być,ma ktoś jakieś pomysły?
  21. Jak i czym zgrać zawartość tego eeproma? Zwykłym programatorem ,najczęściej używane jak ktoś się zajmuje naprawą sprzętów rtv, a pamięć eeprom jest w górnej części płyty, na pierwszysch stronach jest gdzies zdjęcie jak wygląda przekaźnik w środku, jak coś to dysponuje wsadami ze sterowników z końcówką A i D
  22. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki szybkie pytanko, czy mapka w RNSie zwykłym i ledowym się czymś różni? Nagrałem sobie mapkę na 2016r i starą mapke 2015 oddałem koledze który ma rnsa zwykłego,u mnie ta mapka działała cały rok bez problemu a u niego nie chce nawet wyczytać, pada mu laser czy jaki pierun?
  23. Potwierdzam ,już płyta z nowymi wrzucona do navi , na razie zmień nie zauważyłem ale pewnie więcej dróg w porównaniu do 2015
  24. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ktoś ma etkę i by mógł mi sprawdzić jaki ma numer ta osłona co jest na ręcznym to będę wdzięczny ,chodzi o tą plastikową dużą a nie nakładkę na ręczny
  25. junior555 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś może dostęp do takiego zestawu w lepszej cenie? Czy to dobra cena ? http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5815828635.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.