Treść opublikowana przez walada1987
-
Spoty Katowice i okolice
Właśnie srebrny mi się znudził i tak myślałem nad biała perła Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Mario przy takiej pogodzie raczej scc Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
a dobrze malują bo też mam dwa el do poprawy ?
-
Spoty Katowice i okolice
to spoko a sądzisz że białe będą fajnie pasować do mojego ciemnego granatu ?
-
Spoty Katowice i okolice
a cena za komp felg
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz może na taką drobno stek jak mój błotnik znajdzie chwile zapytać nie zaszkodzi Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley jakiś czas temu pisałeś że masz kogoś co maluje proszkowo , możesz powtórzyć za ile i w razie co dać namiar ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki daj namiary na tego lakiernika ... dobrze robi ?
-
Spoty Katowice i okolice
Co się mnie czepiacie ;p Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witkiewicza. Pajda nie chcesz 2 modułów tych środkowych z lampek w aucie bo mnie wkorwiaja walą po oczach jak h*j Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty Mario byłeś wczoraj na to szerokiej na lotosie popołudniu z reszta rowerzystow Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany dzięki za spota no niestety siła wyrzsza keban nie zaliczony może za tydzień się uda Majki fajne masz to małe autko Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mogę być po 18 Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na którą się meldujemy Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzr ze grubo będzie dzisiaj ja do Kędzierzyna koła obejrzeć jadę to może też zawitam Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu sprawdź PW
-
Spoty Katowice i okolice
witojcie
-
Spoty Katowice i okolice
Ty tak teraz patrze mam w sumie z Xeonem 4 żarówki po co ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to może ogarniesz temat zatoru
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda a co powiesz na takie drl czy lepiej tak jak u ciebie do halogena tylko ze ja w halo mam doswietlanie sakretow Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
nie no komfort musi też być ale z tego co terz czytałem to zestaw kw dedykowany do b6 nie całe 900 zł + kw
-
Spoty Katowice i okolice
a MTS
-
Spoty Katowice i okolice
to może się dogadamy ale to potem . nie wiesz jaki gwint wziąć
-
Spoty Katowice i okolice
rozważam gwint tylko nie wiem jaki
-
Spoty Katowice i okolice
19 ale chyba jeszcze się wstrzymam tak jak bulczas mówi spuszczę go na dół trochę i będę mierzył a te twoje poszły ?