Treść opublikowana przez walada1987
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Zmiana pogody ma być do 21 ale przelotne burze i deszcz Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Jak masz konto na gmailu to możesz zapisać nr tel który cię interesuje i pokaże ci ostatnie logowania ale musisz mieć ten tel przy sobie bo przyjdzie ci kod aktywujacyNaciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
W dzień upał wieczór chlodny Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki. Żona coś załatwiła i ma dziś dogadać szczegóły i jak nic z tego nie wyjdzie to się odezwę do niegoOk spokoNaciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Morsik26 kosztowało by cię to max 100 zl tu masz nr +48605977500 koleś ma na imię Artur jeśli jak by nie odbierał to pisz mu smsa ze jesteś od mnie powiedz ze od adriana Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ja musze przyzwyczaić żołądek do astronomicznych ilości alkoholu i do biegania za pilka Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Widać ze chandlarz Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Czekam właśnie na odp z cena i zgoda na podanie nr jak by co to ci niezwłocznie wyślę Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Miron masz pw Naciapane z GT-N7105 Spoko spoko napisałem do chrzestnej mojego malego może mi go zgarnie na tą jedną noc Naciapane z GT-N7105 I wtedy będzie się działo będzie zabawa a rano kac morderca nie ma serca Naciapane z GT-N7105 Jak by co to biera druga bala do nogi Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Nie draznijcie mnie ... Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Morsik26 jak chcesz to mam znajomego co kiedyś pracował w studiu tatuażu ma swój sprzęt i robi dobrze mogę spokojnie go polecić bo robił mojej sasiadce 4 dziary i mojemu kuzynowi i bylem przy tym osobiście a w dodatku to mój dobry znajomy tylko ze z gliwic Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Wiem i to mnie boli a w sobotę tez nie poszaleje bo w niedziele cza wracać ale przynajmniej chwile będę z wami odpoczywał [emoji12] ... nie których zeczy nie jestem w stanie przeskoczyć tak jak 3 zmianowym system pracy mojej Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Jak by ktoś chciał ją ruszam w sobotę rano i mam dwa miejsca wolne Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O a słyszałem ze są takie reczne Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest założona z a6 c5 po lifcie Naciapane z GT-N7105 Z 2002 r Naciapane z GT-N7105 A żaden inny sposób mi nie przyszedł na szybko do głowy żeby odpalić auto żeby pompa zastała jakie są jeszcze sposoby Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Jeszcze 4.5 dnia i zator wita Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Właśnie się pozbywamy choroby piwo działa cuda Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Amator Założył byś jakaś pompkę przed filtrem i odpowiertrzył bez problemu ...a takie na pieprzenje sie na plaka to...... potem będzie płacz ,że jednak umarła .... Masz na myśli ta w baku ? Problemem nie jest pompka w baku tylko wężyk odpowiadający za napełnianie kosza w środę będzie robione Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Jestem dzisiaj tak chory ze rekord zostawię jednak w spokoju a po ćwiczę nogi do biegania za pilka Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Na dzień dzisiejszy trening zakończony 8 piw 0.5 kadarko i 3 kielony i jak narazie ana Fatimy ... nie widzę lier znać ... spół głosek itp Naciapane z GT-N7105 Jaki jest rekord Naciapane z GT-N7105 Nemirof się chłodzi Wyborowa odpoczywa Bols leży i czeka. Wiec trening rozpoczęty a rekord o ile to był w piwie to jest bardzo zagrożony . Rzucam wyzwanie rekordziscie. .. Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Naciapane z GT-N7105 Najbliższy przyjaciel zapowietrzonej pompy vp44 Naciapane z GT-N7105 Na dzień dzisiejszy trening zakończony 8 piw 0.5 kadarko i 3 kielony i jak narazie ana Fatimy ... nie widzę lier znać ... spół głosek itp Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ja dzisiaj zaczynam przystosować organizm do alkoholu żeby w Zatorze nie doznał szoku Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany pomóżcie żeby go wyjąć to wiem ze musze tapicerkę ściągnąć ale co dalej bo juz pubów ale i nie mam bladego pojęcia jak go wytargac Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To w końcu będzie ktoś bo jak nie to się nie ruszam z chaty Naciapane z GT-N7105 Ale pustka ni ma nikogo Naciapane z GT-N7105